www.infoglobe.sk » UBYTOVANIE - SLUŽBY » Hotel a Reštaurácia Hubert

Hotel a Reštaurácia Hubert - Slovenská republika

Vítame Vás v katalógu služieb. V tejto kategórii nájdete bohatý zoznam dostupných služieb na Slovensku a v Českej republike. Katalóg obsahuje takisto register ubytovania (hotely, penzióny, ubytovanie v súkromí a pod.). Môžete v ňom nájsť ubytovanie (služby) napríklad v danom kraji, pohorí, či pri konkrétnej rieke.

Pokiaľ aj Vy máte záujem, aby bola Vaša firma zaradená do nášho katalógu služieb, napíšte nám na adresu info@infoglobe.sk.

späť

Hotel a Reštaurácia Hubert
Druhy: Ubytovanie, Hotely, hostely, Reštaurácie a hostince
Adresa: Budovateľská 2
Mesto: 940 01 Nové Zámky
Kontinent: Európa
Štát: Slovenská republika
Telefón: +421 915 778 238, +421 918 270344

Pri rieke: Nitra

Informácie

Moderný trojhviezdičkový hotel Hubert spolu s výbornou reštauráciou a menším, avšak veľmi príjemným wellness zázemím, uspokojí aj náročnejších klientov. Nájdete ho v okrajovej časti Nových Zámkov, asi 5 minút od centra mesta, na výpadovke Komárno. Svoje vozidlo si môžete zaparkovať priamo pri hoteli  na stráženom parkovisku.

Hotel a Reštaurácia Hubert ***

Ubytovanie

Hotel Hubert ponúka komfortné a príjemné ubytovanie spolu v 25 hosťovských izbách s celkovou kapacitou 60 lôžok. Súčasťou každej izby je vlastná kúpeľňa s toaletou, televízor a v neposlednom rade klimatizácia, ktorú isto oceníte najmä počas teplých letných nocí.  V cene ubytovania je aj wifi pripojenie na internet. Hotel Hubert nezabúda ani na klientov s obmedzenou schopnosťou pohybu, a preto je budova hotela zabezpečená bezbariérovým prístupom.

Izba Hotela Hubert v Nových ZámkochReštaurácia Hotela Hubert v Nových Zámkoch

Letná terasa a detské ihrisko Hotela Hubert

Ceny ubytovania nájdete TU.

Hotel Hubert je ideálnou voľbou nielen pre individuálnu či rodinnú rekreáciu, ale tiež na firemné či medzifiremné stretnutia počas roka, keďže jeho súčasťou sú aj 2 kvalitne vybavené konferenčné miestnosti. Hotel Hubert však nezabudol ani vaše najväčšie poklady. Pre všetky deti je na letnej terase k dispozícii krásne detské ihrisko, ktorého súčasťou je okrem šmykľavky či pieskoviska aj perfektá trampolína, na ktorej si môžu zaskákať dokonca aj dospelí. Ani svojho štvornohého miláčika nemusíte nechať doma. Stačí ho len dopredu prihlásiť na pobyt v hoteli spolu s vami a uhradiť menší poplatok.

Konferenčná miestnosť Hotela Hubert v Nových ZámkochWellness zázemie Hotela Hubert v Nových  Zámkoch

Wellness

Súčasťou hotela je fínska sauna s ochladzovacím bazénom, sprchami a oddychovými lôžkami. Na objednávku si je možné dohodnúť masáž u profesionálneho maséra.

Reštaurácia a Letná terasa

Chutné jedlo v Reštaurácii HubertReštaurácia, ktorá je súčasťou Hotela Hubert si vás získa nielen chutným menu, ale tiež kvalitným servisom a veľmi príjemným a ochotným personálom. Počas letnej sezóny je pre návštevníkov k dispozícii aj mimoriadne obľúbená letná terasa so záhradným altánkom, barom a grilom, ktorá má kapacitu až 90 hostí. Reštauráciu či letnú terasu si môžete prenajať aj na súkromné akcie, rodinné grilovačky, detské oslavy, či neformálne firemné posedenia a priateľské stretnutia. 

Zdroj a foto: Hotel a Reštaurácia Hubert

Lokácia:

Slovenská republika
Kalendár akcií:

Partneri:

Aj vďaka vám sme získali certifikát:

Dôveryhodná firma 2017

 

Služby:

Kraj
Pohoria
Rieka

Fotosúťaž:

Pamiatky okolo nás

1. 11. – 31. 12. 2019
1. cena:
Elektrický mlynček na korenie
2. cena:
Darčekový balíček od portálu Infoglobe
3. cena:
Darčeková kazeta VINCENTKA
1. cena redakcie:
Wellness pobyt pre 2 osoby na 2 noci s polpenziou a procedúrami v Grand Hoteli Bellevue**** Vysoké Tatry
2. cena redakcie:
Fitness náramok SAMSUNG Galaxy Fit e
3. cena redakcie:
Celodenný vstup do Aquacity Poprad pre 2 osoby

Aktuality:

15.11.2019
Celoslovenský informačný portál v rámci 11. ročníka súťaže o najkrajšie mesto a obec Slovenska zverejnil v týchto dňoch výsledky.
14.11.2019
Od roku 2013, kedy sa Česká republika zapojila do medzinárodného projektu European Theatre Night, je každoročne tretiu novembrovú sobotu verejnosti divadlo prezentované v netradičnej forme. Noci divadiel, ktorá prebehne v predvečer 30. výročia Nežnej revolúcie, teda 16. novembra, sa zúčastní stovka českých divadiel.
13.11.2019
Ústredie ľudovej umeleckej výroby (ÚĽUV) v Tatranskej Lomnici otvorilo novú výstavu Betlehemy, ktorá má za cieľ predstaviť návštevníkom históriu betlehemov prostredníctvom vybraných diel zo zbierkového fondu.
Archív aktualit

Do osobitej pozornosti:

Oznamy a upozornenia pred cestovaním do zahraničia nájdete TU.

Pridajte sa a súťažte!

Každý týždeň na facebooku nová súťaž o hodnotné ceny!

Krajina mesiaca - MALTA a MONAKO:

Najčítanejšie články:

Mobilná aplikácia :

aplikácia Infoglobe

stiahnuť zadarmo pre Androidstiahnuť zadarmo pre iPhone 

 

Interaktívne katalógy:

Ďakujeme:

Google hodnotenie

dnes:piatok 15. 11. 2019
sviatok:Leopold
dnes:
piatok 15.11.
11 °C
zajtra:
sobota 16.11.
11 °C