PR Články

Príďte si vyhriať telo do Bardejovských kúpeľov
Najväčší liečebný dom Bardejovských kúpeľov, a.s. - hotel Ozón otvoril, po týždennej sanitačnej prestávke, od 14. januára 2023 prevádzku svojho Wellness Spa. V súčasnosti je hotel plný klientov a jeho wellness je prístupné všetkým ubytovaným v kúpeľoch i širokej verejnosti.

Unikátny tréning pamäti v Bardejovských kúpeľoch
Publikované: 11.1.2023
Poruchy pamäti a poznávacích schopností mozgu patria medzi nežiadúce sprievodné javy niektorých chorôb, hlavne u seniorov. Bardejovské kúpele, a.s., pri vybraných indikáciách ponúkajú už siedmy rok ako procedúru unikátny ,,Tréning pamäti s vyškolenou trénerkou Mgr. Dankou Petrufovou“.

Vincenka prináša úľavu od chrípkových príznakov
Publikované: 10.1.2023
Epidémia chrípky, s nebývalo rýchlym nástupom počtov ochorení, postihla Slovensko už v závere decembra 2022. Hygienici očakávajú, že v januári by mala dosiahnuť ďalší vrchol a to po návrate detí z prázdnin. Keďže ide o vírusové ochorenie, na samotnú chrípku antibiotiká nezaberajú.

S čím kombinovať pánske tepláky? 5 štylizácií pre každého
Publikované: 5.1.2023
Pánske tepláky sú jedným z najpotrebnejších a najuniverzálnejších prvkov oblečenia. Čo môžeme povedať - každý má aspoň jedny nohavice tohto typu. Väčšinou ich nosíme doma, kde sa dotváraniu stylingu veľmi nevenujeme. Ak si však chcete niekam vyraziť v teplákoch, máme pre Vás niekoľko návrhov.

Junket turizmus v USA
Publikované: 4.1.2023
Pre mnoho ľudí je výraz Junket turizmus určite neznámym pojmom. Zvlášť na Slovensku sa nejedná o niečo, čo by bolo známe širokej verejnosti. Junket turizmus je pritom na svete pomerne populárny fenomén, ktorý je pre mnoho ľudí skvelou možnosťou trávenia času. Čo teda tento výraz vlastne znamená?

Junket turizmus v Európe
Publikované: 3.1.2023
Možno sa pýtate, čo znamená pojem Junket turizmus. Toto slovo totiž nie je medzi širokou verejnosťou príliš známe. V tomto článku sa tak budeme tomuto pojmu a tomu, čo znamená, podrobnejšie venovať.

ČR, Atraktívne automobilové preteky do vrchu
Publikované: 31.12.2022
Dnes vás zavedieme do sveta hlučných, rýchlych a divácky atraktivních medzinárodných automobilových pretekov do vrchu, ktoré tento rok zavŕšili v poradí už 11. sezónu. Pozývame vás na šampionát Maverick Hill Climb Czech.

HERNÝ TIP: Poznáš Slovensko a Tatry?
Publikované: 21.12.2022
Myslíte si, že dobre poznáte prírodu, kultúru či históriu Slovenska? Máte radi turistiku a radi objavujete zákutia Tatier? Skúste, otestujte sa a predovšetkým prehĺbte si znalosti vo vedomostno-zábavných hrách Poznáš Slovensko? a Poznáš Tatry? V nasledujúcich riadkoch vám predstavíme nové vydania obľúbených spoločenských hier.

Navštívte Macao - Las Vegas východu
Publikované: 20.12.2022
Pokiaľ by ste chceli navštíviť Las Vegas, ale nemáte chuť vypraviť sa na cestu do stredu južného rohu Nevady blízko hraníc Kalifornie a Arizony, navštívte polostrov Macao, Las Vegas východu. Táto rušná metropola s fascinujúcou minulosťou a bohatými kasínami by mal byť na bucket liste každého vášnivého hráča, ako prominentnú medzinárodnú turistickú destináciu, ktorá je len krátkou cestou trajektom z Hongkongu. Jeho kultúru a nočný život som si hneď zamilujete.

Módne a pohodlné štýly pre prácu na diaľku
Publikované: 19.12.2022
Rovnako ako všetko ostatné, aj vaša obuv v súčasnosti vyzerá celkom inak ako pred pár rokmi. Keďže často sotva vychádzate z domu, musíte sa zásobiť topánkami, alebo skôr papučami, ktoré dokážu držať krok so životným štýlom vo vašom prístrešku. Či už sa striktne držíte rutiny od 9 do 5 vo vašej domácej kancelárii alebo pracujete z postele, poradíme, ako si vybrať perfektné papuče, a ktoré štýly sú najlepšie.

KNIŽNÝ TIP: trilógia Stratené Slovensko
Publikované: 17.12.2022
Spoznajte zabudnuté miesta Slovenska, na ktorých v minulosti stáli kostoly, hrady či kúpele. Vyberte sa na cestu našimi dejinami a zažite atmosféru týchto unikátnych miest.

KNIŽNÝ TIP: Premeny Bratislavy
Publikované: 14.12.2022
Fotografia ako médium zobrazujúce realitu v určitom okamihu môže v dlhšom časovom úseku priniesť unikátne svedectvo o premenách miest a Bratislava za posledných sto rokov je toho úžasným príkladom. Ako veľmi sa zmenila, kde zostala nedotknutá a z akých dôvodov sa tak stalo, ukazuje nová kniha fotografov Antona Šmotláka a Ľubomíra Deáka ako aj spisovateľa Jána Laciku.

Vincentka patrí k zime
Publikované: 13.12.2022
Zima je časom chorôb. Ale tak ako si nevieme predstaviť zimu predovšetkým bez ochorení dýchacích ciest, tak si v mnohých slovenských a českých domácnostiach nevieme predstaviť ani zimu bez Vincentky. Lebo práve Vincentka a produkty z nej sú osvedčenými prostriedkami prinášajúcimi úľavu pri celom rade chorôb.

Začína sa sezóna zimných športov: Na svah len v teplom oblečení
Publikované: 13.12.2022
Pri zimných športových aktivitách je kľúčové udržiavať regulovanú telesnú teplotu a zostať zároveň aj v suchu. Preto je dôležité vybrať si oblečenie, ktoré je priedušné a odvádza vlhkosť. Dôležité je aj vrstvenie oblečenia, aby ste sa mohli ľahko prispôsobiť, ak vám bude príliš teplo alebo príliš chladno. Zjazdové lyžovanie nie je výnimkou.

ONLINE: Spojenie hôr a cestovania sa vydarilo!
Publikované: 10.12.2022
Počas uplynulého víkendu sa uskutočnil v poradí piaty ročník medzinárodného cestovateľského festivalu infofest, ktorý sa aj tento raz odohrával výlučne vo virtuálnej podobe. Milovníci cestovania z pohodlia domova dostali aj malý darček v podobe festivalu umeleckej tvorby o horách Horalfest, ktorý mohli sledovať súbežne s cestovateľským festivalom.

KNIŽNÝ TIP: Príbehy zvierat
Publikované: 7.12.2022
Slovensko je aj vďaka veľkému množstvu zvierat veľmi pestrofarebnou krajinou a ponúka množstvo prírodných zákutí s najrôznejšími druhmi fauny. Prijmite naše pozvanie na putovanie po slovenskej prírodnej krajine, kde nazrieme na život vybraných druhov zvierat.

Zábava – aké sú naše početné možnosti v modernom svete?
Publikované: 4.12.2022
Bez ohľadu na to, či hráte súťažnú hru alebo tímovú, motivácia k víťazstvu je extrémne vysoká. Budete chcieť zistiť, čo vás motivuje, a väčšina ľudí je motivovaná podmienkou víťazstva. Áno, zábava je dôležitá a hra, ktorá pôsobí suchým a nudným dojmom, nikdy neosloví víťaza, bez ohľadu na to, aký je zručný.

KNIŽNÝ TIP: Filmové Slovensko
Publikované: 3.12.2022
Vydajte sa na prechádzku po mestách, dedinách, horách i dolinách, kde sa nakrúcali viaceré slovenské a zahraničné filmy. Prostredníctvom novej knižky Filmové miesta 2, ktorá je pokračovaním prvého dielu, čitateľ nájde množstvo lokalít, ktoré sa pomocou filmu podarilo zviditeľniť a na svojom putovaní objaví veľa filmových zaujímavostí.

HERNÝ TIP: Majstrovstvá sveta vo futbale
Publikované: 30.11.2022
Prenesme sa na futbalový štadión a vychutnajme si nezabudnuteľnú atmosféru práve prebiehajúcich zápasov majstrovstiev sveta. Premeňme sa na futbalistov a nastrieľajme čo najviac gólov do súperovej siete. Overme si svoje vedomosti o futbale a futbalistoch.

Módny turista - aké oblečenie a doplnky budú trendové túto sezónu?
Publikované: 17.11.2022
Ste vášnivý turista a hory sú pre vás druhým domovom? Vedeli ste, že aj na horách môžete vyzerať štýlovo? Už dávno neplatí, že turistické oblečenie a doplnky tvoria nudné a neforemné kúsky bez farieb a nápadu. Pozrite sa s nami na to, aké oblečenie a doplnky budú trendy túto turistickú sezónu.

   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 20   

Lokácia:

Slovenská republika
Kalendár akcií:

PoUtStŠtPiSoNe
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Partneri:

Aj vďaka vám sme získali certifikát:

Dôveryhodná firma 2017

 

Fotosúťaž:

Farby jari

1. 2. – 31. 3. 2023
1. cena:
pripravujeme...
2. cena:
pripravujeme...
3. cena:
pripravujeme...
1. cena redakcie:
pripravujeme...
2. cena redakcie:
pripravujeme...
3. cena redakcie:
pripravujeme...

Aktuality:

25.1.2023
Klub učiteľov geovied SGS vás pozýva na prednášky RNDr. Dalibora Výberčiho: Ďaleké výhľady - kedy "začínajú" a kde "končia " a RNDr. Jána Košiara: Putovanie Nepálom, ktoré sa uskutočnia dňa 15. februára 2023 o 15-tej hodine prezenčnej v miestnosti B1 PLUS na Prírodovedeckej fakulte UK v Bratislave.
24.1.2023
Špecifikum slovenských cestovateľov? Najviac ich podľa údajov Kiwi.com odlieta zo susedného Rakúska. Dôvodov je viac – okrem geografickej blízkosti viedenského letiska tiež môžu významne ušetriť, a to najmä pri diaľkových letoch. Niektoré aerolínie totiž lietajú priamo z Viedne aj do vzdialených destinácií.
21.1.2023
Nádherný zámocký komplex Schloss Hof s rozľahlým areálom, ktorému dominuje idylický statok, je skvelou voľbou ako efektívne využiť voľný čas aj v období zimných mesiacov.
Archív aktualit

Do osobitej pozornosti:

Oznamy a upozornenia pred cestovaním do zahraničia nájdete TU

 

(vrátane výskytu koronavírusu COVID-19 či vojnového konfliktu na Ukrajine).

.

Pridajte sa a súťažte!

Každý týždeň na facebooku nová súťaž o hodnotné ceny!

Najčítanejšie články:

Mobilná aplikácia :

aplikácia Infoglobe

stiahnuť zadarmo pre Androidstiahnuť zadarmo pre iPhone 

 

Interaktívne katalógy:

Ďakujeme:

Google hodnotenie

dnes:štvrtok 26. 1. 2023
sviatok:Tamara
dnes:
štvrtok 26.1.
1 °C
zajtra:
piatok 27.1.
-1 °C

TIP: Pre vaše zariadenie je k dispozícii mobilná aplikácia INFOGLOBE, stiahnuť TU.

X

TIP: Pre vaše zariadenie je k dispozícii mobilná aplikácia INFOGLOBE, stiahnuť TU.

X