PR Články

Veľký kufor – čo sa oplatí vedieť pred kúpou?
Cestovné kufre veľké majú mnoho skvelých výhod. Pred ich kúpou je však potrebné zvážiť viacero dôležitých faktorov, aby sa z kufra nestal nepríjemný spoločník pri cestovaní. Preto si dôkladne premyslíte, aký veľký kufor potrebujete, aby spĺňať všetky vaše potreby, požiadavky a očakávania, no zároveň bol stále pohodlný. Toto sú tipy, ako postupovať pri kúpe veľkého cestovného kufra.

Sú minerálky zdravé?
Na otázku ,,Sú minerálky zdravé?“ je odpoveď jasná: ,,Ako ktoré, ako kedy, ako pre koho a v akých množstvách“. Aj tu platí ako v rozprávke ,,Byl jednou jeden král“, keď kráľ Já I a jeho radca Atakdále (Werich a Burian) varili: ,,Přiměřeně.“ Platí to ako všeobecne, tak aj pre jednu z najznámejších a najslávnejších českých minerálok - Vincentku.

Poľsko nie je len destináciou pre oddych - možnosti, ktoré ponúka pracovný trh v Poľsku
Poľsko sa čoraz viac stáva atraktívnou krajinou nielen pre turistov, ale aj pre tých, ktorí hľadajú nové pracovné príležitosti. V tomto článku sa pozrieme na možnosti, ktoré pracovný trh v Poľsku ponúka a prečo je táto krajina stále viac preferovanou destináciou pre zamestnanie.

Dámske trekingové bundy - na čo sa zamerať pri kúpe?
Vášni pre treking podlieha stále viac ľudí. Stres veľkomesta, celé dni v práci a následne kolotoč domácich povinností k psychickej pohode neprispievajú. Hory sú prostredím, kde hodíte stres za hlavu a plne sa uvoľníte. Do hôr potrebujete okrem trekingovej obuvi kvalitnú trekingovú bundu. Ako vybrať dámsku trekingovú bundu? Jednoducho. Držte sa našich tipov a vyberiete bundu raz dva!

Vincentka v plechovke slávi ročné výročie
Publikované: 9.5.2023
Prvé výročie oslavuje v máji plnenie minerálnej vody Vincentka do plechoviek. Za toto krátke obdobie si získala srdcia svojich skalných užívateľov, hlavne z radov mládeže a amatérskych i profesionálnych športovcov. Uplynulý rok bol aj vďaka tomuto modernému baleniu jedným z najúspešnejších rokov, čo sa týka spotreby tejto svetoznámej minerálky z Luhačovíc. Informuje o tom riaditeľ Vincentky, a. s., Ján Šumšal.

Kanoistika a kajakovanie na Slovensku: Najlepšie miesta na vodnom športe
Publikované: 26.4.2023
Slovensko je vďaka svojim kľukatým riekam a scénickým jazerám skvelou destináciou pre nadšencov kanoistiky a kajakovania. Bez ohľadu na to, či ste skúsený kanoista alebo začiatočník, Najlepšie Stávkové Kancelárie, ako hovorí Tony Sloterman - vlastník produktu, na Slovensku je mnoho miest, ktoré môžete objaviť na vode. Tu sú niektoré z najlepších miest na vodnom športe na Slovensku.

Slovenská extraliga - východniarske derby?
Publikované: 24.4.2023
Slovenská extraliga v ľadovom hokeji patrí jednoznačne medzi najsledovanejšie športové podujatia na Slovensku. Ľadový hokej sa u nás vo všeobecnosti teší veľkej obľube a ľudia pozorne sledujú nielen národné ligy, ale aj medzinárodné a zahraničné zápasy. Zápasy medzi mestami v sebe majú akúsi atmosféru miestneho patriotizmu, a preto sú tak veľmi obľúbené. Poďme sa spolu pozrieť, ako v súčasnosti prebieha semifinále a povedzme si v skratke niečo o tímoch, ktoré tam postúpili.

Cestujte štýlovo – prehľad módnych cestovateľských outfitov
Publikované: 23.4.2023
Móda a cestovanie sú dva prvky, ktoré môžu ísť ruka v ruke. Cestovanie je príležitosťou objavovať nové destinácie, kultúry a skúsenosti, a móda môže byť súčasťou tohto dobrodružstva. Správne zvolené cestovateľské outfity môžu nielen odrážať váš štýl, ale aj byť praktické a pohodlné pre vaše cestovateľské potreby. Ako teda vytvoriť módne cestovateľské outfity, ktoré vám pomôžu vytvoriť štýlový vzhľad na cestách?

Čo všetko je Vincentka
Publikované: 19.4.2023
Podľa Wikipedie je Vincentka prírodná liečivá minerálna voda vyvierajúca v kúpeľoch Luhačovice. Je zvyškového morského pôvodu a má množstvo liečivých účinkov. Lenže s menom Vincentka sa stretávame v Luhačoviciach na každom kroku a zdá sa, že až v nespočetnom množstve súvislostí a vecí tak rozdielnych navzájom.

Slovensko - tipy na jarný výlet
Publikované: 18.4.2023
Opäť tu máme jar a s ňou aj čas, ktorý je ideálny na výlety, či už s rodinou alebo partnerom. Ak vás zaujímajú pamiatky, trocha histórie, prírodné krásy alebo len chcete vidieť pekné miesto na našom území, nemusíte sa obávať. Slovensko je plné krás, o akých často ani nevieme, a ktoré čakajú len na to, aby sme ich objavili. V dnešnom článku sa spolu pozrieme na to, ktoré miesta môžete navštíviť a v skratke si o nich niečo povieme.

Opäť v zisku, opäť za plného záujmu
Publikované: 14.4.2023
Výsledky obsadenosti Bardejovských kúpeľov, a.s. za prvý štvrťrok 2023 sú sľubné. Za prvé 3 mesiace dosiahli vyššiu návštevnosť ako plánovali a zároveň aj vyššie tržby. Plánovaný počet prenocovaní tak prekročili o cca 6000 dní a tržby stúpli o cca 300 000 EUR oproti plánu.

Úloha stieračov čelného skla v automobiloch, pracovný modul a spôsob výmeny
Publikované: 11.4.2023
Stierače čelného skla sú v porovnaní s inými automobilovými dielmi pomerne krehké a chúlostivé zariadenia a sú náchylné na poruchy alebo opotrebovanie. Mnohí z nás dnes považujú motorizované stierače za samozrejmosť.Stierače usilovne odstraňujú vodu z čelného skla, pričom po ňom opakovane prechádzajú tam a späť.

Prečo hadička nosového spreja Vincentka nesiaha až na dno?
Publikované: 4.4.2023
Okolo svetoznámej minerálnej vody Vincentka je mnoho legiend, záhad a kuriozít. Pre laikov je jednou zo záhad aj to, prečo sacia hadička v nosovom spreji nesiaha až na dno. Prečo končí vyššie a tak cca 2 ml. náplne ostanú (aspoň dočasne) nevyužité? Informuje o tom riaditeľ Vincentky, a.s. Jan Šumšal.

Ako zastaviť hnačku (nielen) na cestách
Publikované: 1.4.2023
Akútna hnačka vie narobiť poriadne starosti. Môže postihnúť kohokoľvek z nás, bez ohľadu na stravovacie návyky a životosprávu, a to aj vtedy, keď je to najmenej vhodné. Zistite, ako hnačke predchádzať, resp. ako ju účinne zastaviť. Nechcete predsa, aby črevné problémy pokazili vysnívanú dovolenku či služobnú cestu.

Na jar sa darí kvetom, alergiám i Vincentke
Publikované: 29.3.2023
K predstave jari patria kvety, či už ako kvitnúce stromy, alebo byliny. K tomu samozrejme žiariace slnko a pohyb v prírode. No a k predchádzajúcim atribútom sa radia aj alergické prejavy peľových alergikov, predovšetkým hlieny. Doznievajú aj choroby dýchacích ciest - angíny, zápaly priedušiek, pľúc, chrípky, Covid 19,...

Máte už program na predĺžené májové víkendy?
Publikované: 27.3.2023
Máj patrí k najkrajším mesiacom na relaxačné a wellness pobyty. K obľube mesiaca lásky ešte pridávajú voľné dni počas sviatkov prvého a ôsmeho mája, ktoré umožňujú vytvárať, spolu s víkendovými, bloky voľných dní. Stačia 4 dni dovolenky a zrazu je k dispozícii 11 dní súvislého voľna.

Nákup auta online alebo offline? Čo je viac preferovanejší spôsob v dnešnej dobe?
Publikované: 13.3.2023
Či už ide o nový pár topánok, náplň do tlačiarne alebo auto - produkty každodennej spotreby všetkého druhu si môžete pohodlne porovnať, objednať cez internet a stlačením jediného tlačidla vám ich doručia až domov. Na druhej strane sa autá doteraz kupovali najmä tradičným spôsobom v autosalóne.

Záhada Vincentky: Kam sa podelo železo?
Publikované: 3.3.2023
Kto si všimne rozbor vody z prameňa Vincentky zistí, že obsahuje železo. Minerálna voda naplnená vo fľašiach však už železo neobsahuje. Kam sa podelo? A prečo?

Tipy na jarné výlety na bicykli po Prahe
Publikované: 22.2.2023
Možno sa už neviete dočkať, až teploty stúpnu o pár stupňov, aby ste mohli vytiahnuť svojho dvojkolesového spoločníka a vyraziť na prieskum trás nielen vo vašom okolí. Tu je niekoľko tipov na jarné výlety na bicykli po Prahe.

Tohtoročná sezóna peľových alergií môže byť náročná
Publikované: 21.2.2023
Netypicky teplá zima spôsobila, že kvitnutie alergiu spôsobujúcich rastlín - liesky a jelše nastúpilo tento rok cca o dva týždne skôr ako vlani. Alergológovia očakávajú, že oteplenie, spolu s dostatkom vlahy a slnečného žiarenia, prinesú rýchly nástup denných koncentrácií peľov v ovzduší a to aj v severnejších oblastiach Slovenska.

   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 20   

Lokácia:

Slovenská republika
Kalendár akcií:

Partneri:

Aj vďaka vám sme získali certifikát:

Dôveryhodná firma 2017

 

Fotosúťaž:

Z lásky

15. 4. – 30. 6. 2023
1. cena:
Láskyplný balíček
2. cena:
Láskyplný balíček
3. cena:
Láskyplný balíček
1. cena redakcie:
Láskyplný balíček
2. cena redakcie:
Láskyplný balíček
3. cena redakcie:
Láskyplný balíček

Aktuality:

2.6.2023
Nenechajte si ujst podujatie,  ktoré dáva ľuďom možnosť spoznať obľúbené miesta záhradného umenia našej republiky novým spôsobom či nahliadnuť do bežne neprístupných parkov a záhrad.
31.5.2023
V Bardejovských kúpeľoch sa v piatok 2. júna 2023 slávnostne začne 26. ročník kúpeľnej sezóny. Na programe bude otvorenie Parku Bélu Kellera pri Stredisku obchodu a služieb, jeho hudobnej lavičky a pamätnej tabule. Chýbať nebude ani požehnanie minerálnych prameňov za účasti zástupcov cirkví v priestoroch kúpeľnej kolonády a mnoho iného.
30.5.2023
Opäť vám prinášame zaujímavý rebríček miest. Tentoraz vám predstavíme najbohatšie mestá sveta, z pohľadu počtu najbohatších ľudí žijúcich na jednom mieste. Do štúdie boli započítaní nielen milionári, stomilionári či miliardári žijúci v jednom meste, ale dôraz sa kládol aj na globálny a realitný význam daných lokalít.
Archív aktualit

Do osobitej pozornosti:

Oznamy a upozornenia pred cestovaním do zahraničia nájdete TU

 

(vrátane výskytu koronavírusu COVID-19 či vojnového konfliktu na Ukrajine).

.

Pridajte sa a súťažte!

Každý týždeň na facebooku nová súťaž o hodnotné ceny!

Najčítanejšie články:

Mobilná aplikácia :

aplikácia Infoglobe

stiahnuť zadarmo pre Androidstiahnuť zadarmo pre iPhone 

 

Interaktívne katalógy:

Ďakujeme:

Google hodnotenie

dnes:piatok 2. 6. 2023
sviatok:Xénia
dnes:
piatok 2.6.
18 °C
zajtra:
sobota 3.6.
17 °C

TIP: Pre vaše zariadenie je k dispozícii mobilná aplikácia INFOGLOBE, stiahnuť TU.

X

TIP: Pre vaše zariadenie je k dispozícii mobilná aplikácia INFOGLOBE, stiahnuť TU.

X