PR Články

Jesenná pohoda v hoteli Alexander****
Najobľúbenejší jesenný termín naplnil v septembri Bardejovské Kúpele a.s. takmer doplna, voľné sú ešte miesta pre samoplatcov počas zvyšku jesene. Atraktivitu kúpeľov zvyšuje i prebiehajúca akcia ,,Zvýhodnený wellness pobyt Vital v hoteli Alexander**** s dlhou platnosťou.“ Cenovo zvýhodnený pobyt VITAL si môžete rezervovať do 20.12.2022.

Elektrobicykel za výhodnú cenu pre každého
Cyklistické odvetvie sa v posledných rokoch výrazne rozvinulo a na trh bolo uvedených mnoho nových typov bicyklov, ktoré umožňujú sadnúť na sedlo aj menej fyzicky zdatným ľuďom. V súčasnosti je k dispozícii veľa rôznych modelov, vrátane skladacích, cestných, horských, hybridných, detských a elektrických bicyklov. Ľudia si môžu vybrať akýkoľvek typ, ktorý vyhovuje ich individuálnym potrebám a kúpiť ho napríklad aj v bazárovej predajni.

Chystáte sa na turistiku so psom? Nezabudnite na psie jedlo
Pred vami je ďalší víkend a vy už teraz premýšľate nad tým, ako ho strávite. Môžete využiť ešte posledné letné dni a vybrať sa na turistiku. Práve teraz je vonku ideálne počasie na nenáročnú aj náročnú túru. Slnko stále príjemne hreje, avšak nepáli a vonku pofukuje mierny vetrík. Ak sa chystáte na turistiku, nezabudnite so sebou vziať aj svojho štvornohého miláčika.

Prolecten - Zloženie a účinky. Oplatí sa ho kúpiť?
Chudnutie je určite proces, počas ktorého môžete potrebovať ďalšiu podporu. Genetika, ale aj životný štýl predurčujú niektorých ľudí k pomalšiemu metabolizmu. Stres, nevhodná strava a nedostatok pohybu sú ďalšími príčinami vzniku nadbytočných kilogramov. Prolecten, doplnok stravy obsahujúci zložky s vlastnosťami, ktoré podporujú telo pri chudnutí, vám môže pomôcť zbaviť sa ich.

Jeseň je pravý čas na Vincentku pri prevencii a liečbe dýchacích ciest
Jeseň je tu a onedlho sa začne čas chorôb dýchacích ciest. Okrem klasických angín, a zápalov dýchacích ciest sprevádzaných nádchami, v zálohe číha už pomaly zabudnutá chrípka a na chvíľu oddialený covid 19, v ktovieakej mutácii. Pri neuveriteľnom zdražovaní energií, rýchlikovej inflácii a kolabujúcom zdravotníctve, sa nečrtá ani zlepšenie podmienok na ochranu zdravia vo všeobecnosti. Našťastie si väčšina z nás môže pomôcť sama a to posilňovaním imunity a prevenciou.

Sprejov do nosa na báze Vincentky je dostatok
Publikované: 5.9.2022
V posledných týždňoch sa v médiách objavili správy o nedostatku niektorých sprejov do nosa na slovenskom trhu. V tejto súvislosti akciová spoločnosť Vincentka oznámila, že jej výrobky – spreje do nosa VINCENTKA NOSOVÝ SPREJ STANDARD HYPOTONICKÝ a VINCENTKA NOSOVÝ SPREJ JUNIOR HYPOTONICKÝ, sú k dispozícii neobmedzene a je ich dostatok.

Najlepšie doma – na udržiavanej záhrade!
Publikované: 25.8.2022
Aktuálna situácia nám opäť umožňuje vycestovať. Sú medzi nami aj takí, čo stále uprednostňujú tradičný spôsob relaxu – doma vo svojom. Nevýhodou tejto doby však je, že nech sme kdekoľvek, často sa nedokážeme uvoľniť a zregenerovať. Pravidelne sa ocitáme pod tlakom, čím znehodnocujeme aj samotnú relaxačnú atmosféru. Vyberáme si prostredie záhrad, ktoré ochraňujeme spojitosťou príjemného s užitočným. Ako na to?

Spomínajte na chute a vône Luhačovíc s darčekmi z kúpeľov
Publikované: 16.8.2022
Po dlhých lock downoch a obmedzeniach je čas navštíviť čarovné kúpeľné mestečko Luhačovice a dopriať si. Čo konkrétne? Napríklad kúpeľný pobyt, wellness, prechádzky medzi nádhernou architektúrou, kochanie sa čarovnou prírodou, ochutnávanie svetoznámej minerálnej vody Vincentky priamo z prameňa v hale Vincentka, najlepšie z unikátnych kúpeľných pohárikov Nectarium a Labuť, vyvinutých špeciálne pre Lázně Luhačovice, či exkurziu v plniarni priamo v sídle Vincentky, a.s. na Lázeňskom námestí. Ale je aj čas doniesť si z Luhačovíc hodnotné a a nezameniteľné suveníry - opäť na čele s Vincentkou, alebo vyrobené z Vincentky, ale aj tie ďalšie.

Tričko s potlačou: Módny doplnok pre neho aj pre ňu
Publikované: 11.8.2022
Niekedy môže byť náročné neustále držať krok s módnymi trendami. Za poslednú dobu sa však do popredia dostal kúsok, ktorý predstavuje základ šatníka každej osoby – tričko. Tričká s potlačou sú veľmi obľúbené v rozličných vekových kategóriách. Akými nápadmi sa inšpirovať, aby ste dosiahli elegantný vzhľad na každý deň?

Vincentka sluší letu  
Publikované: 1.8.2022
Každé ročné obdobie dokáže využiť potenciál Vincentky, ale zvlášť jej svedčí leto. Kým v zime po nej siahame pri nádchach, chrípkach, angínach a nachladnutí, v lete nás chráni pred následkami prehriatia organizmu, dehydratáciou, slúži nám na doplnenie minerálnych solí a prvkov, chráni pred nepriaznivými následkami klímy, pomáha pri trávení, poteší ako súčasť vínneho striku a uvoľňuje dýchacie cesty. Informuje o tom riaditeľ Vincentky, a. s., Ján Šumšal.

Trendy 2022: Letný styling s poltopánkami
Publikované: 25.7.2022
Slnečné dni sú tu a letné nevyhnutnosti, ktoré sa ukrývajú v zadnej časti vášho šatníka, dostanú opäť šancu zažiariť. Väčšina z nás v lete preferuje otvorenú obuv a sandále, no v niektorých prípadoch si jednoducho potrebujeme obuť topánky, ktoré odolajú dažďu, sú pohodlné a pôsobia elegantnejšie. Vtedy je čas na poltopánky, ktoré sú horúcim trendom tohto leta. Ako ich nosiť? To vám hneď prezradíme!

Ktoré krúžky pre deti sú populárne?
Publikované: 18.7.2022
Krúžky sú dôležitou súčasťou detského života. Okrem zábavy im môžu pomôcť k získaniu užitočných schopností a skúseností, vyplniť im voľný čas a zoznámiť sa s novými priateľmi. Prečítajte si, ktoré krúžky sú momentálne in.

Abeceda podľa Vincentky
Publikované: 13.7.2022
O tom aká je svetoznáma minerálna voda Vincentka z Luhačovíc podľa abecedy informuje Jan Šumšal, riaditeľ spoločnosti Vincentka, a. s.,

Pitný režim chráni pred horúčavami
Publikované: 30.6.2022
Súčasné tropické horúčavy už priniesli stovky kolapsov z tepla a podpísali sa pod zhoršenie zdravotného stavu obyvateľstva. Zvlášť zraniteľní sú starší ľudia, ale nebezpečný je aj pobyt, či práca na slnku. V taký čas pomôže dodržiavanie pitného režimu. Potrebné je pravidelne piť dostatok tekutín a najlepšie je striedať rôzne nápoje.

Slovák dováža unikátnu kávu z honduraského pralesa
Publikované: 29.6.2022
Peter Szabó je človek, ktorý kávové sny nechce plniť len sebe. Ochutnáva obrovské množstvo zaujímavých a jedinečných káv a tie najlepšie z nich prináša na slovenský trh. Teraz sa mu podaril husársky kúsok: prostredníctvom svojej pražiarne Coffeein začal ponúkať kávu z pralesa.

5 úžasných spôsobov, ako zabaviť deti na dovolenke pri mori
Publikované: 25.6.2022
Chystáte sa na rodinnú dovolenku a väčšinu času strávite na pláži pri mori? Ale čo vtedy, ak to nebude deti už na druhý deň baviť? Práve pre vás sme pripravili inšpiratívne tipy na aktivity, ktoré zaručene nadchnú a zabavia nielen deti, ale aj vás.

Čo si so sebou zbaliť na pláž?
Publikované: 25.6.2022
Leto je hneď za rohom! Už len pár týždňov do začiatku letných prázdnin je čas nájsť perfektnú plážovú tašku, zbaliť ju a pripraviť na cestu. Za chvíľu zbalíme chladiace boxy, naložíme autá a pripravíme sa na slniečko.

Vincentka - výnimočný produkt, ktorý si zaslúži výnimočné zaobchádzanie
Publikované: 22.6.2022
Svetoznáma minerálna voda Vincentka je tak výnimočná, že aj zaobchádzanie s ňou si zaslúži byť výnimočné a aj takým je. Už okolnosti vzniku Vincentky sú výnimočné - z pozostatkov treťohorného mora vzlína niekoľko desiatok miliónov rokov stará morská voda, zriedená presakujúcimi vodami z povrchu a obohatená o oxid uhličitý. Blízko povrchu sa čerpá z vrtov hlbokých cca 50m. Časť z nej sa potrubiami rozvádza do kúpeľných domov v Luhačoviciach a časť sa plní do fliaš a spracúva do výrobkov pod gesciou akciovej spoločnosti Vincentka.

Rozlúčka so slobodou v Tatranskej Lomnici? Prečo nie?
Publikované: 13.6.2022
Blíži sa váš svadobný deň a okrem originálnych šiat hľadáte aj miesto na rozlúčku so slobodou? V tom prípade máme pre vás jeden skvelý tip. Štýlové ubytovanie od Wiliholding v Tatranskej Lomnici, kde sa nielen zabavíte, ale aj veľmi dobre odreagujete a zabudnete na všetky problémy a starosti.

Turecko: Najobľúbenejšia dovolenková destinácia Slovákov. Prečo?
Publikované: 12.6.2022
Nielen blížiace sa leto a príjemné vonkajšie teploty, ale zrejme aj dočasne lepšia pandemická situácia sa postarala o pomerne veľký záujem vycestovať do zahraničia. Dôkazom toho sú viaceré vypredané termíny letných dovoleniek v najobľúbenejších turistických destináciách. A jedným z takýchto rezortov je aj Turecko, ktoré ľudí na relax láka viacerými spôsobmi.

   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 20   

Lokácia:

Slovenská republika
Kalendár akcií:

Partneri:

Aj vďaka vám sme získali certifikát:

Dôveryhodná firma 2017

 

Fotosúťaž:

Hra farieb

1. 9. – 31. 10. 2022
1. cena:
Jesenný balíček plný farieb
2. cena:
Jesenný balíček plný farieb
3. cena:
Jesenný balíček plný farieb
1. cena redakcie:
Jesenný balíček plný prekvapení
2. cena redakcie:
Jesenný balíček plný prekvapení
3. cena redakcie:
Jesenný balíček plný prekvapení

Aktuality:

28.9.2022
K príležitosti Medzinárodného roku jaskyň sa 1. októbra 2022 môžete mimoriadne zúčastniť Dňa otvorených dverí (ďalej len DOD) Cisárskej jaskyne v Moravskom krase. Jaskyňa je situovaná v Ostrovnom žľabe na severovýchodnom okraji Ostrova pri Macoche.
27.9.2022
Jesenné číslo časopisu Krásy Slovenska prináša zaujímavý rozhovor s horským vodcom a aktuálne riaditeľom Horskej záchrannej služby Marekom Biskupičom, pozve vás cez kopce od Váhu k Váhu, poodhalí tajomstvo záhadných skalných hamburgerov i predstaví zručnosti sysľov.
21.9.2022
Oslavy zberu úrody a vína prebiehajú už v plnom prúde. V nasledujúcich riadkoch vám prinášame prehľad hodových slávností i vinobraní, ktoré by ste si určite nemali nechať ujsť.
Archív aktualit

Do osobitej pozornosti:

Oznamy a upozornenia pred cestovaním do zahraničia nájdete TU

 

(vrátane výskytu koronavírusu COVID-19 či vojnového konfliktu na Ukrajine).

.

Pridajte sa a súťažte!

Každý týždeň na facebooku nová súťaž o hodnotné ceny!

Najčítanejšie články:

Mobilná aplikácia :

aplikácia Infoglobe

stiahnuť zadarmo pre Androidstiahnuť zadarmo pre iPhone 

 

Interaktívne katalógy:

Ďakujeme:

Google hodnotenie

dnes:streda 28. 9. 2022
sviatok:Václav
dnes:
streda 28.9.
6 °C
zajtra:
štvrtok 29.9.
12 °C

TIP: Pre vaše zariadenie je k dispozícii mobilná aplikácia INFOGLOBE, stiahnuť TU.

X

TIP: Pre vaše zariadenie je k dispozícii mobilná aplikácia INFOGLOBE, stiahnuť TU.

X