www.infoglobe.sk » Fotosúťaž

Fotosúťaž - Jeseň na bicykli

 
Doba trvania súťaže: 27.8.2020 - 31.10.2020
Termín na hlasovanie: 2.9.2020 - 29.10.2020

Čaká nás najfarebnejšie obdobie roka a s ním aj krásne slnečné dni. Ideálny čas na cykloturistiku. Vydajte sa spoznávať horské cesty, mestské zákutia i prírodné pozoruhodnosti, ktoré vyniknú práve počas jesene. Nezabudnite si so sebou zobrať telefón či fotoaparát, aby ste Vaše putovanie odfotili a zapojili sa tak do našej fotosúťaže o atraktívne nielen cyklo ceny ;-).

fotosúťaž Jeseň na bicykli

Pripomíname, že každý súťažiaci sa môže zapojiť iba s jednou, výlučne vlastnou fotografiou. Odporúčame pozorne si prečítať podmienky fotosúťaže. Prvé miesto získa fotografia s najväčším počtom hlasov od našich čitateľov.

Redakcia Infoglobe.sk nezávisle od získaného počtu hlasov odmení ďalších súťažiacich, ktorí najlepšie zachytia danú tému súťaže alebo sa do fotosúťaže zapoja naozaj nezvyčajným záberom, ktorý nás chytí za srdcia či za bránice :-).

 

1. cena: Dve vstupenky do expozície Nestville Distillery - žrebujeme už 1. októbra 2020!!!

Spišský región patrí medzi najatraktívnejšie miesta na Slovensku aj vďaka štyrom národným parkom, ktoré ho obkolesujú. Výnimočný je aj svojou tradíciou liehovarníctva, ktoré si môžete pripomenúť v obdivuhodnom areáli nazvanom Nestville Park. Nájdete v dedinke Hniezdne, vzdialenej len 5 km od Starej Ľubovne.

expozícua Nestville Park

Samotná prehliadka je unikátnym spojením expozície liehovarníctva s tradičnými ľudovými remeslami, a je zložená z 3 častí, pričom každá sa detailne venuje jednej oblasti – historickej, modernej a tradičnej.

 

2. cena: Kniha Okolo Slovenska na bicykli od rodinného vydavateľstva Dajama

Pre všetkých, ktorí obľubujú dlhšie cyklovýlety, je určená kniha po trochu nezvyčajnej trase – okolo Slovenska. Prejdete po nej viac ako 1 800 km a povedie vás počas 22 dní po cestách, ktoré sa nachádzajú čo najbližšie pri hranici a sú zjazdné bicyklom. Každý deň sú v ponuke dve trasy. Jedna je určená pre tých menej zdatných a pohodových cyklistov, ktorí chcú okolitú krajinu viac obdivovať. Druhá je trasou pre náročných a je určená pre naozaj zdatných cyklistov a zavedie vás na ťažšie dostupné miesta, prípadne vám vyberie dlhšie úseky.

kniha Okolo Slovenska na bicykli

 

3. cena: kniha Čarovný Liptov od vydavateľstva CBS
Liptov, táto rajská záhrada Slovenska, je rovnako aj rajom fotografov. Nielen malebné zákutia, ale aj časté striedanie počasia robia z tohto regiónu najobľúbenejšiu destináciu fotografov. Publikácia Čarovný Liptov vzdáva hold všetkým bláznom do Liptova (rozumej fotografom), ktorí nespočetnekrát mokli, mrzli či prebdeli noci, aby nám (čitateľom) priniesli svedectvo o tejto nádhernej krajine.

kniha Čarovný Liptov

 

1. cena redakcie: Štartovací balíček do súťaže Všetci na bajk 2021

Zapojením sa do fotosúťaže máte šancu vyhrať štartovací balíček do poznávacej súťaže Všetci na bajk 2021, ktorý obsahuje tričko Všetci na bajk, 25% zľavu na knihy (Vydavateľstvo DAJAMA), cyklodarček (BECEP), vak (Bratislavsky samosprávny kraj),  cyklomapy (Bratislavsky samosprávny kraj) a samozrejmou súčasťou je aj bezplatná registrácia do nasledujúceho ročníka.

Všetci na bajk

 

2. cena redakcie: Nové vydanie ORAVA – Panoráma ľudovej piesňovej a hudobnej kultúry (október 2020)
Vyhrajte doplnené nové vydanie legendárneho albumu ORAVA – Panoráma ľudovej piesňovej a hudobnej kultúry, ktoré vyjde v exkluzívnom vydaní. Čaká na vás jedinečná knižka, ako aj originálne remastrované nahrávky na 2-CD a 80-stranový booklet s fotkami, textami autorov a informáciami o účinkujúcich a oravských obciach. S vydaním tohto unikátneho edičného radu bude zverejnený aj kompletný notový materiál v pôvodnom ručnom zápise Svetozára Stračinu TU.
Panoráma ľudovej piesňovej a hudobnej kultúry  

3. cena redakcie: Kniha "Moje najkrajšie cesty za spoznaním sveta" od Marcela Králika

Obohaťte svoju knižnicu o jedinečnú publikáciu pre cestovateľov, milovníkov polárnych oblastí a horolezcov – „Moje najkrajšie cesty za spoznaním sveta" od t8EmV-56JTXBQmT6hUys1Z. Dočítate sa napríklad o autorovom prechode  východosíbírskym pohorím Kodar aj s cestou po slávnej železnici BAM, vrátane plavby po celom Bajkalskom jazere, ďalej o putovaní po horách Baffinovho ostrova v kanadskej Arktíde, kde  bol prvým Slovákom na tomto piatom  najväčšom ostrove sveta atď. Okrem toho  kniha obsahuje aj nezabudnuteľné zážitky pri štartoch na lyžiarskych maratónoch v Japonsku a v Rusku, nechýbajú ojedinelé a exkluzívne fotografie z málo známych miest v horách a v polárnych oblastiach.
 kniha "Moje najkrajšie cesty za spoznaním sveta" od Marcela Králika

Výhercovia:

1. cenu: Dve vstupenky do expozície Nestville Distillery vyhráva Ivana Szmeková za fotografiu "V Budatínskom parku"

Gratulujeme ;-)

Nová registrácia

Meno *
Priezvisko *
Adresa *
E-mail *

Fotografia

Názov fotografie *
Fotografia *
Popis
Miesto, časové obdobie alebo príležitosť, počas ktorej fotografia vznikla.

Kontrola

* Povinná položka

Lokácia:

Slovenská republika
Kalendár akcií:

Partneri:

Aj vďaka vám sme získali certifikát:

Dôveryhodná firma 2017

 

Fotosúťaž:

Jeseň na bicykli

27. 8. – 31. 10. 2020
1. cena:
Dve vstupenky do expozície Nestville Distillery
2. cena:
Kniha Okolo Slovenska na bicykli od rodinného vydavateľstva Dajama
3. cena:
Kniha Čarovný Liptov od vydavateľstva CBS
1. cena redakcie:
Štartovací balíček do súťaže Všetci na bajk 2021
2. cena redakcie:
Nové vydanie ORAVA – Panoráma ľudovej piesňovej a hudobnej kultúry (október 2020)
3. cena redakcie:
Kniha Moje najkrajšie cesty za spoznaním sveta od Marcela Králika

Aktuality:

21.10.2020
Pozývame vás na návštevu výnimočných turistických atrakcií, ktoré sa nachádzajú v prírode a potešia nielen dospelých, ale aj deti. Prvou z nich je najväčší drevený labyrint na Slovensku.
19.10.2020
Medzinárodná organizácia Skytrax zaoberajúca sa hodnotením letísk a leteckých spoločností každoročne zverejňuje rebríček tých najlepších na svete. Avšak v súvislosti s koronakrízou tento rok zverejnila netradičnejší rebríček najlepšej hygieny letísk zatiaľ v rámci Európy.
16.10.2020
Už čoskoro si budete môcť prelistovať nové knižky zachytávajúce krásy Považskej Bystrice i Topoľčian a ich okolia z vtáčej perspektívy.  
Archív aktualit

Do osobitej pozornosti:

Oznamy a upozornenia pred cestovaním do zahraničia nájdete TU (vrátane výskytu koronavírusu COVID-19).

Pridajte sa a súťažte!

Každý týždeň na facebooku nová súťaž o hodnotné ceny!

Krajina mesiaca - KAZACHSTAN, UZBEKISTAN a TADŽIKISTAN:

Najčítanejšie články:

Mobilná aplikácia :

aplikácia Infoglobe

stiahnuť zadarmo pre Androidstiahnuť zadarmo pre iPhone 

 

Interaktívne katalógy:

Ďakujeme:

Google hodnotenie

dnes:streda 21. 10. 2020
sviatok:Uršuľa
dnes:
streda 21.10.
14 °C
zajtra:
štvrtok 22.10.
11 °C