www.infoglobe.sk » Fotosúťaž

Fotosúťaž - Rodný môj kraj

 
Doba trvania súťaže: 31.10.2020 - 31.12.2020
Termín na hlasovanie: 2.11.2020 - 30.12.2020

Pomaly, ale iste, nás čakajú prípravy na najkrajšie obdobie roka – Vianoce, no vzhľadom na aktuálnu situáciu ho budeme sláviť najskorej bez početnejších stretnutí a skôr v tichosti. Podobne je to aj s cestovaním, a preto sme sa rozhodli vyhlásiť špeciálnu československú fotosúťaž na tému Rodný môj kraj, kde máte zachytiť krásy svojho okolia. Či už to budú pohľady na krajinu, pamiatky alebo zaujímavé detaily súvisiace s vaším regiónom môžete sa spoľahnúť, že ich radi odmeníme hodnotnými cenami. Súťažné fotografie nemusia byť aktuálne ani viazané na ročné obdobie, takže môžete si pri ich výbere z archívu zaspomínať na v súčasnosti vzácne chvíle „slobody“ a pekných zážitkov.

Rodný môj kraj

ZMENA PRAVIDIEL!!!

Každý súťažiaci sa môže zapojiť iba s jednou, výlučne vlastnou fotografiou. Prvé miesto získa fotografia s najväčším počtom hlasov od našich čitateľov. Udelenie prvej ceny bude samostatné pre českú i slovenskú časť fotosúťaže!

Redakcia Infoglobe nezávisle od získaného počtu hlasov odmení ďalších súťažiacich (2. a 3. cena + ceny redakcie), ktorí najlepšie zachytia danú tému súťaže alebo sa do fotosúťaže zapoja naozaj nezvyčajným záberom, ktorý nás chytí za srdcia či za bránice :-). Tieto ocenenia nebudú duplicitne udeľované pre českú a slovenskú časť fotosúťaže, ale spoločne! Aj týmto spôsobom chceme aspoň malou troškou prispieť k priateľskej vzájomnosti oboch krajín v dobe šíriaceho sa strachu a neistôt.


1. cena: kniha z vydavateľstva Dajama

Rodinné vydavateľstvo Dajama prinášajúce skvosty Slovenska v knižnom, časopisovom (Krásy Slovenska) i hernom vydaní venujú pre jedného výhercu z Česka a jedného zo Slovenska unikátnu knižku zo svojho portfólia. Prostredníctvom publikácie spoznáte nádhernú krajinu pod Tatrami trochu inak, ako v bežne dostupných bedekroch.

  publikácie od vydavateľstva Dajama - ilustračné foto

2. cena: kniha z vydavateľstva CBS

Vyhrajte krásnu knižnú publikáciu z vydavateľstva CBS, ktoré vytvára originálne produkty umožňujúce ľuďom vidieť svet inak, originálne a v krajších farbách. Či už sú to ručne maľované mapy, fotografie, knihy, videá, alebo iné propagačné materiály, všetky tieto produkty propagujú to pekné a hodnotné, čo v regióne je.

publikácie vydavateľstva CBS - ilustračné foto

3. cena: Darčekový balíček od portálu Infoglobe

Získajte darčekový balíček od portálu Infoglobe obsahujúci krásne tričko s potlačou festivalu Infofest, spolu s interaktívnymi katalógmi, pútavými bedekrami a praktickými drobnosťami, ktoré vás dozaista potešia. 

cestovateľský balíček Infoglobe - ilustračné foto

 

1. cena redakcie: Pobyt pre 2 osoby na 3 dni s raňajkami a wellness službami v Hoteli Jánošík**** Liptovský Mikuláš

Hotel Jánošík****Venujeme vám čarovný oddych v jednom z najvyhľadávanejších regiónov cestovného ruchu na Slovensku – v Liptove. Pokiaľ chcete stráviť príjemné chvíle, užiť si prírodu, ale aj kultúru, odporúčame sa zapojiť do fotosúťaže, nakoľko v hre je najkomfortnejšie ubytovanie v centre Liptovského Mikuláša, a to v luxusnom Hoteli Jánošík**** s raňajkami a wellness službami (bazén, vírivka, sauny). 

Hotel Jánošík****

Čaká vás vysoký štandard služieb či ubytovanie v komfortne zariadenej izbe. Dozaista oceníte bezplatné priestranné a uzavreté parkovisko, ako aj možnosť bezdrôtového pripojenia na internet prostredníctvom WiFi v celom objekte. K dispozícii je aj detský kútik či priestranná terasa spojená s malým parčíkom. 


2. cena redakcie: Darčeková kazeta Vincentka

Myslíme aj na vaše zdravie, a preto vám dávame možnosť vyhrať rad úžasných produktov Vincentka v krásnom darčekovom balení.

Darčeková kazeta Vincentka

Vincentka je prírodná liečivá minerálna voda vyvierajúca v kúpeľoch Luhačovice. Teší sa mimoriadnej obľube medzi alergikmi, ktorým prináša úľavu pri uvoľňovaní dýchacích ciest. Rovnako tak si ju pochvaľujú pacienti pri chrípkach, nádchach a ochoreniach dýchacích ciest. V neposlednom rade si ju obľúbili aj športovci a mamičky malých detí. 


3. cena redakcie:  Darčekový balíček od vydavateľstva Tatrica

Zapojte sa do fotosúťaže a vyhrajte darčekový balíček s malebnými pohľadnicami, DVD filmami a knižkami od vydavateľstva Tatrica, ktoré zastrešuje publikačnú činnosť Horského internetového klubu.

publikácie vydavateľstva Tatrica

Výhercovia:

 

1. cenu: knihu z vydavateľstva Dajama vyhráva Kateřina Janků a Paulína Riljaková

2. cenu: knihu z vydavateľstva CBS získava Michaela Tomaštíková

3. cenu: Darčekový balíček od portálu Infoglobe vyhráva Lukáš Prihoda

1. cenu redakcie: Pobyt pre 2 osoby na 3 dni s raňajkami a wellness službami v Hoteli Jánošík**** Liptovský Mikuláš - z dôvodu protipandemických opatrení nebude 1. cena redakcie udelená, resp. jej udelenie prebehne až, keď to dovolí aktuálna situácia. Ďakujeme za pochopenie. 

2. cenu redakcie: Darčeková kazeta Vincentka získava Ján Podmaninec

3. cenu redakcie:  Darčekový balíček od vydavateľstva Tatrica vyhráva Peter Staš

 

INFO+

Ceny víťazom budú zaslané do 30 dní od termínu zverejnenia (5.1.) - ďakujeme za pochopenie ;-), redakcia Infoglobe

 

Gratulujeme!!!

 
Hlasovanie sa už skončilo.
NázovSymbolický...
AutorSilvia Malegová
Mesto3. mesto
Na potulkách po Slovensku, október 2020

Lokácia:

Slovenská republika
Kalendár akcií:

Partneri:

Aj vďaka vám sme získali certifikát:

Dôveryhodná firma 2017

 

Fotosúťaž:

Dotyk jari

1. 3. – 30. 4. 2021
1. cena:
Obrazová publikácia z vydavateľstva CBS
2. cena:
Exkluzívne miniatúry: remeselný gin TOISON a bylinný likér Dr.Kramer
3. cena:
Darčekový balíček od portálu Infoglobe
1. cena redakcie:
Ročné predplatné časopisu Krásy Slovenska
2. cena redakcie:
Darčeková kazeta Vincentka
3. cena redakcie:
Liptov – turistický sprievodca z rodinného vydavateľstva Dajama

Aktuality:

16.4.2021
Aj tento rok sa môžete zapojiť do ankety Strom roka, ktorej cieľom je upozorniť na staré, vzácne či ohrozené stromy a vzbudiť záujem ľudí o životné prostredie. Do 30. apríla 2021 (do 22.4. v ČR) môžu jednotlivci, mestá, školy či organizácie nominovať stromy a po výbere odbornou porotou bude spustené hlasovanie.
14.4.2021
Pred pár dňami oznámil Bratislavský dopravný podnik informáciu o zatraktívnení cestovania verejnou dopravou spôsobom plošného zvýšenia ceny cestovného, zrušením obľúbeného 15 minútového lístka a zlacnením ročného lístka o 25%.
12.4.2021
Len nedávno vyšla nová štúdia Barcelonského inštitútu pre globálne zdravie (ISGlobal) o kvalite ovzdušia v tisíckach európskych miest. Spomedzi 31 štátov majú najhoršie výsledky Taliansko, Španielsko, Poľsko, Belgicko a Česká republika.
Archív aktualit

Do osobitej pozornosti:

Oznamy a upozornenia pred cestovaním do zahraničia nájdete TU (vrátane výskytu koronavírusu COVID-19).

Pridajte sa a súťažte!

Každý týždeň na facebooku nová súťaž o hodnotné ceny!

Krajina mesiaca - ALŽÍRSKO, POBREŽIE SLONOVINY a TUNISKO:

ALŽÍRSKO, POBREŽIE SLONOVINY a TUNISKO

TIPY NA VÝLETY - ALŽÍRSKO, POBREŽIE SLONOVINY a TUNISKO

 

Alžírsko, Alžír: Kombinácia európskej a islamskej architektúry

Pobrežie slonoviny, Abidjan - Tropický Manhattan

Tunisko – severom po stopách histórie

Tunisko – krajina bohatá na zážitky aj raj filmárov

Tunisko, Sahara – do púšte

 

Všetko dôležité, čo by ste o Alžírsku mali vedieť, nájdete TU, o Pobreží Slonoviny TU a Tunisku TU.

Najčítanejšie články:

Mobilná aplikácia :

aplikácia Infoglobe

stiahnuť zadarmo pre Androidstiahnuť zadarmo pre iPhone 

 

Interaktívne katalógy:

Ďakujeme:

Google hodnotenie

dnes:nedeľa 18. 4. 2021
sviatok:Valér
dnes:
nedeľa 18.4.
10 °C
zajtra:
pondelok 19.4.
8 °C