www.infoglobe.sk » Fotosúťaž

Fotosúťaž - Mrazivá krása

 
Doba trvania súťaže: 1.1.2012 - 29.2.2012
Termín na hlasovanie: 6.1.2012 - 26.2.2012

Mráz v každom z nás evokuje nepríjemný chlad až na kosť a snahu o zahriatie premrznutého organizmu. Ale mráz dokáže vytvoriť aj nádherné a unikátne výtvory, ktoré lahodia oku. Téma fotosúťaže dáva priestor na Vaše zachytené snímky týchto výtvorov, ktoré zima pripravila. Preto sa teplo oblečte a vyrazte fotiť krásu zimného obdobia a čaro mrazivých dní.

Pripomíname, že každý súťažiaci sa môže zapojiť iba s jednou autorskou fotografiou. Najlepšie fotografie vyhodnotia naši čitatelia a ako už je naším zvykom, pripájame aj cenu redakcie.

 

1. cena - Poukážku na produkt CEWE FOTOKNIHA v hodnote 50 € venuje Fotolab.sk.

CEWE fotoknihaCEWE FOTOKNIHA je najobľúbenejšou fotoknihou v Európe. Ide o skutočnú knihu z vašich vlastných fotiek. Bezplatný softvér na prípravu fotoknihy si môžete stiahnuť zo stránky www.fotolab.sk. Sami usporiadate fotografie na stránky fotoknihy, vyberiete si pozadie, môžete použiť aj vlastné texty. Každá fotokniha je váš vlastný originál. Vybrať si môžete rôzne väzby, rozmery a počty strán. Nenechávajte fotky v počítači, zabudnite na nudné fotoalbumy: vytvorte si CEWE FOTOKNIHU.

 

2. cena - Krištáľ a krištáľový náramok venuje Milishop.eu.

Milishop.euKrištáľ je čistý kremeň, ktorý je považovaný za najuniverzálnejší minerál, ktorý podporuje harmóniu tela aj ducha z ezoterického hľadiska. Tento minerál ako aj šperk vo forme náramku venuje spoločnosť Milishop.eu – predaj strieborných šperkov Swarovski, prírodných minerálov, perál, jantárov, darčekových predmetov a čističov šperkov. V ponuke je taktiež viac ako 300 druhov korálok v štýle Pandora – kovové, sklenené, porcelánové, krištáľové a veľké množstvo stoperov bez závesu a s príveskami. Obdarujte seba alebo svojich blízkych šperkom z prírodných materiálov, ktorý sa hodí na každú príležitosť.

 

3. cena - Zimný balíček: Kniha ABC LAVÍN od Hory.sk, termohrnček a hrejivé vankúšiky.

ABC LAVÍNPraktická publikácia o lavínach určená verejnosti.
Príručka predstavuje vôbec prvú odbornú publikáciu o lavínach určenú verejnosti. Vzišla z pera profesionálneho pracovníka Strediska lavínovej prevencie Horskej záchrannej služby. Lyžiar, turista či horolezec tu nájde v prehľadnej forme poznatky o snehu, tvorbe lavín, rizikách lavín, ale aj návod, ako a čo robiť po páde lavíny, ako nájsť človeka zasypaného v lavíne a ako mu čo najlepšie pomôcť. Túto publikáciu našim čitateľom venuje Horský internetový klub o.z.

Výherca navyše dostane aj praktický termohrnček a 2 kusy hrejivých vankúšikov vhodných aj na cesty.

 

Ceny redakcie - 1.cena - Poukážka pre 2 osoby do pivných kúpeľov a 2.-5. cena - Poukážka pre jednu osobu do pivných kúpeľov od Pivné kúpele BBB Prešpork 

 

Pre milovníkov piva a wellnesu nájdete v Bratislave prvý Pivný kúpeľ v rámci najstaršej a najväčšej celoeurópskej siete Bier Bottich Bad. Priamo v nádhernom historickom centre Bratislavy, na Zámockej ulici si môžete užiť originálne a kvalitné wellness služby s prvkami prírodných ingrediencií. Tento zlatý mok má skvelé účinky na ľudský organizmus aj zvonku. Reč je tu o novinke, ktorá po Českej republike, Poľsku, Rakúsku a Taliansku konečne dorazila aj na Slovensko.

 

Výhercovia fotosúťaže:

1. cena Poukážku na produkt CEWE FOTOKNIHA v hodnote 50 €, ktorú venuje Fotolab.skvyhráva Romana Mališová s fotografiou " Cudzia stopa".

2. cena - Krištáľ a krištáľový náramok od Milishop.eu poputuje Romanovi Klačanskému za snímku "Mrazivé ticho".

3. cena - Zimný balíček: Kniha ABC LAVÍN od Hory.sk, termohrnček a hrejivé vankúšiky dostane Jitka Bryndačová za fotografiu " Ranní mráz".

 

Ceny redakcie:

1.cena - Poukážku pre 2 osoby do pivných kúpeľov udeľujeme Martinovi Sekérovi za snímku "boj o zivot".

2.-5. cena - Poukážku pre jednu osobu do pivných kúpeľov od Pivné kúpele BBB Prešpork získavajú:

 

Prosíme pani "Hana Morcinek", aby nám v priebehu siedmich dní mailom (infoglobe.sk@gmail.com) spresnila kontaktné údaje. V opačnom prípade, redakcia určí nového výhercu. Ďakujeme!

Aktualizácia: 23.04. 2018

Podmienky fotosúťaže

1 autor, 1 vlastná tematická fotografia

Okrem uvedených pravidiel, zostavajú v platnosti aj nasledovné pravidlá:

 

- Účastník sa zapája do fotosúťaže len jednou fotografiou, ktorej je sám autorom.

- Súťažná fotografia sa musí vzťahuje k téme súťaže.

- Autor fotografie zodpovedá za to, že k prihlásenej fotografii nie sú viazané práva tretej strany, a že objekty na fotografiách nebudú vznášať žiadne požiadavky súvisiace s použitím fotografií. Organizátor nebude prípadné sťažnosti reflektovať.

- Povinnou súčasťou prihlásenej fotografie je sprievodná informácia, ktorá musí obsahovať meno autora, adresu, telefónne číslo, e-mailovú adresu, názov a krátky popis fotografie, ako aj vyhlásenie súhlasu s podmienkami súťaže. Všetky tieto informácie sa zadávajú prostredníctvom registračného formulára.

- O víťazovi prvej ceny súťaže rozhodne hlasovanie návštevníkov portálu www.infoglobe.sk. Zvyšné miesta udeľuje redakcia podľa vlastného uváženia (ceny redakcie, 2.-3. ceny).

- Doba trvania súťaže a obdobie, počas ktorého je možné hlasovať je uvedené v propozíciách súťaže.

- Víťazi budú organizátorom fotosúťaže oslovení do 15 dní od ukončenia súťaže. Ceny si môžu vyzdvihnúť osobne v bratislavskej redakcii, alebo im budú po dohode doručené.

- výherca musí najneskôr do 10 dní od oznámenia výhry potvrdiť autorstvo fotografie a kontaktné údaje, pokiaľ tak neučiní, cena mu nebude doručená. 

- Odporúčame vkladať fotografie v maximálnej veľkosti do 2 MB a minimálnej veľkosti 500 kB. Organizátor má právo upraviť veľkosť fotografie pre rýchle zobrazenie na portáli.

- Ocenení výherca môže opätovne vyhrať až po uplynutí troch po sebe idúcich fotosúťažiach.

- Organizátor má právo tieto podmienky kedykoľvek zmeniť alebo doplniť uverejnením nových podmienok na webovej stránke www.infoglobe.sk. Organizátor má právo z vážnych dôvodov súťaž zrušiť napríklad z dôvodu vyššej moci, z dôvodu odstúpenia partnerov od súťaže alebo z dôvodov na základe vlastného uváženia. V takom prípade bude zrušenie oznámené na portáli www.infoglobe.sk.

- Prihlásením sa do súťaže autor súhlasí s verejným vystavením prihlásenej fotografie a zároveň vyjadruje súhlas s použitím fotografie pre potreby portálu www.infoglobe.sk

- Prihlásením sa do súťaže autor súhlasí so spracovaním osobných údajov. Plné znenie podmienok ochrany osobných údajov nájdete TU.

Lokácia:

Slovenská republika
Kalendár akcií:

Partneri:

Aj vďaka vám sme získali certifikát:

Dôveryhodná firma 2017

 

Fotosúťaž:

Z lásky

15. 4. – 30. 6. 2023
1. cena:
Láskyplný balíček
2. cena:
Láskyplný balíček
3. cena:
Láskyplný balíček
1. cena redakcie:
Láskyplný balíček
2. cena redakcie:
Láskyplný balíček
3. cena redakcie:
Láskyplný balíček

Aktuality:

31.5.2023
V Bardejovských kúpeľoch sa v piatok 2. júna 2023 slávnostne začne 26. ročník kúpeľnej sezóny. Na programe bude otvorenie Parku Bélu Kellera pri Stredisku obchodu a služieb, jeho hudobnej lavičky a pamätnej tabule. Chýbať nebude ani požehnanie minerálnych prameňov za účasti zástupcov cirkví v priestoroch kúpeľnej kolonády a mnoho iného.
30.5.2023
Opäť vám prinášame zaujímavý rebríček miest. Tentoraz vám predstavíme najbohatšie mestá sveta, z pohľadu počtu najbohatších ľudí žijúcich na jednom mieste. Do štúdie boli započítaní nielen milionári, stomilionári či miliardári žijúci v jednom meste, ale dôraz sa kládol aj na globálny a realitný význam daných lokalít.
27.5.2023
Aj toto leto sa môžete tešiť na množstvo podujatí či noviniek, ktoré spolu s obrovským prírodným potenciálom, kultúrnym bohatstvom a kvalitou poskytovaných služieb zaručia, že región Horehronia sa stane pre turistov obľúbenou dovolenkovou destináciou.
Archív aktualit

Do osobitej pozornosti:

Oznamy a upozornenia pred cestovaním do zahraničia nájdete TU

 

(vrátane výskytu koronavírusu COVID-19 či vojnového konfliktu na Ukrajine).

.

Pridajte sa a súťažte!

Každý týždeň na facebooku nová súťaž o hodnotné ceny!

Najčítanejšie články:

Mobilná aplikácia :

aplikácia Infoglobe

stiahnuť zadarmo pre Androidstiahnuť zadarmo pre iPhone 

 

Interaktívne katalógy:

Ďakujeme:

Google hodnotenie

dnes:štvrtok 1. 6. 2023
sviatok:Žaneta
dnes:
štvrtok 1.6.
16 °C
zajtra:
piatok 2.6.
17 °C

TIP: Pre vaše zariadenie je k dispozícii mobilná aplikácia INFOGLOBE, stiahnuť TU.

X

TIP: Pre vaše zariadenie je k dispozícii mobilná aplikácia INFOGLOBE, stiahnuť TU.

X