www.infoglobe.sk » Fotosúťaž

Fotosúťaž - Príroda a krajina hôr

 
Doba trvania súťaže: 1.9.2016 - 31.10.2016
Termín na hlasovanie: 2.9.2016 - 28.10.2016

Je všade okolo nás a neustále nám poskytuje energiu a oddych, ktorý v dnešnej dobe potrebuje každý. Reč je o prírode. Napriek tomu, že sa k nej správame dosť neohľaduplne, ona na nás nezanevrela a stále nás víta s otvorenou náručou. Jedným z najkrajších jej prejavov sú hory.  A práve tie by sme od vás chceli zachytiť. Pomaly prichádza jeseň a s ňou aj malebnosť, ktorá našim pohoriam dodáva špecifickú atmosféru. Tak neváhajte a vydajte sa do hôr odfotografovať to najkrajšie čo uvidíte. Ani tentoraz vás odmena neminie.

fotosúťaž: Príroda a krajina hôr

NOVINKA: Vami nahraté fotografie budú posúdené aj odbornou porotou festivalu HORALFEST a v prípade, že budú Vaše fotografické diela spĺňať požadované kritériá, máte možnosť súťažnej účasti na tomto podujatí.

fotosúťaž: Príroda a krajina hôrfotosúťaž: Príroda a krajina hôr

Pripomíname, že každý súťažiaci sa môže zapojiť iba s jednou, výlučne vlastnou fotografiou. Odporúčame pozorne si prečítať podmienky fotosúťaže. Prvé miesto získa fotografia s najväčším počtom hlasov od našich čitateľov.

Redakcia Infoglobe.sk nezávisle od získaného počtu hlasov odmení ďalších troch súťažiacich, ktorí najlepšie zachytia danú tému súťaže alebo sa do fotosúťaže zapoja naozaj nezvyčajným záberom, ktorý nás chytí za srdcia či za bránice :-). 


1. cena: Rodinná vstupenka do Múzea Kysuckej dediny

Vyhrajte rodinnú vstupenku do Múzea Kysuckej dediny vo Vychylovke, kde na vás v obklopení krásnej prírody chránenej krajinnej oblasti Kysuce čaká mimoriadne zaujímavý skanzen, ktorého neoddeliteľnou súčasťou je aj historická lesná úvraťová železnica. Prostredníctvom našej fotosúťaže budete mať možnosť nahliadnuť do spôsobu života dedinského ľudu na Kysuciach v období devätnásteho a začiatkom dvadsiateho storočia.

Múzeum Kysuckej dediny


1. cena redakcie: Neobyčajná vysokohorská túra od Tatrica.sk

Tatrica.skAbsolvujte spolu s priateľmi neobyčajnú vysokohorskú túru s horskými sprievodcami UIMLA v oblasti severného Slovenska. Môžete tak spoznať Liptovské hole a Vysoké Tatry celkom novými pohľadmi než z bežných turistických chodníkov. Navyše každý účastník dostane spomienkový diplom. Prehľad jednotlivých vysokohorských túr nájdete TU.

Tatrica.sk


2. cena redakcie: Rodinná vstupenka na výstavu o kozmonautike Cosmos Discovery

Zapojte sa a vyhrajte štyri vstupenky na svetovú výstavu o kozmonautike Cosmos Discovery a prežijete tak naozajstné príbehy hrdinov, ktorí prekročili hranicu atmosféry. Dotknete sa Mesiaca, usadíte sa do riadiacej kabíny raketoplánu, vstúpite na palubu vesmírnej stanice.

výstava Cosmos Discovery

výstava Cosmos DiscoveryVýstava Cosmos Discovery predstaví návštevníkom stovky exponátov mapujúcich vývoj pilotovaných kozmických letov od historického začiatku až k súčasným plánovaným misiám. Obsahuje viac ako 200 originálnych artefaktov z USA a ZSSR, reálne modely rakiet a raketoplánov, prechádzajúce expozície orbitálnych staníc a unikátne dobové dokumenty. Celá výstava je okrem popisov vybavená audioguidami, ktoré návštevníci obdržia pri vstupe zdarma.


3. cena redakcie: Poukážka na produkt CEWE FOTOKNIHA od spoločnosti Fotolab

CEWE FOTOKNIHACEWE FOTOKNIHA je najobľúbenejšou fotoknihou v Európe. Ide o skutočnú knihu z vašich vlastných fotiek. Bezplatný softvér na prípravu fotoknihy si môžete stiahnuť zo stránky www.fotolab.sk. Sami usporiadate fotografie na stránky fotoknihy, vyberiete si pozadie, môžete použiť aj vlastné texty. Každá fotokniha je váš vlastný originál. Vybrať si môžete rôzne väzby, rozmery a počty strán. Nenechávajte fotky v počítači, zabudnite na nudné fotoalbumy vytvorte si CEWE FOTOKNIHU.

 

 

Lokácia:

Slovenská republika
Kalendár akcií:

PoUtStŠtPiSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Partner:

Vyžaduje Adobe Flash Player

Partneri:

 

Fotosúťaž:

Príroda a krajina hôr

1. 9. – 31. 10. 2016
1. cena:
Rodinná vstupenka do Múzea Kysuckej dediny
1. cena redakcie:
Neobyčajná vysokohorská túra od Tatrica.sk
2. cena redakcie:
Rodinná vstupenka na výstavu o kozmonautike Cosmos Discovery
3. cena redakcie:
Poukážka na produkt CEWE FOTOKNIHA od spoločnosti Fotolab

Aktuality:

21.10.2016
Na svätého Martina vás pozývame do Martina. Dňa 11. novembra 2016 sa v srdci Turca – v Martine uskutočnia tradičné Svätomartinské hody spojené s remeselnými trhmi.
20.10.2016
Aj tento rok budú symbolicky uzavrené Lichtenštejnské trasy spoločnou jazdou, a to 22. októbra.
19.10.2016
V poradí už 52. ročník Bratislavských hudobných slávností sa uskutoční od 18. novembra do 4. decembra 2016.
Archív aktualit

Do osobitej pozornosti:

Oznamy a upozornenia pred cestovaním do zahraničia nájdete TU.

Pridajte sa a súťažte!

Každý týždeň na facebooku nová súťaž o hodnotné ceny!

 

Krajina mesiaca - THAJSKO:

Najčítanejšie články:

Interaktívne katalógy:

dnes:piatok 21. 10. 2016
sviatok:Uršuľa
dnes:
piatok 21.10.
10 °C
zajtra:
sobota 22.10.
13 °C