www.infoglobe.sk » Aktuality » Nízke Tatry: Tri studničky majú Hotelierku roka

Nízke Tatry: Tri studničky majú Hotelierku roka

Publikované: 4.7.2011
V hodnotení Zväzu hotelov a reštaurácií SR sa najlepšou hotelierkou roka stala Iveta Chovanová, riaditeľka Boutique hotela Tri Studničky**** v Nízkych Tatrách.

V tomto roku odborná komisia hodnotila 164 hotelierov – členov Zväzu hotelov a reštaurácií SR. Základné kritériá hodnotenia boli ekonomické – ročná tržba, obsadenosť hotela a výnos na izbu. Kvalitu poskytovaných služieb overili hodnotitelia počas anonymného pobytu. Hotel Tri studničky je lokalizovaný v lesnom prostredí v susedstve horského potoka Demänovka, čo vedenie hotela využilo na vytvorenie prvej horskej pláže v Tatrách, ale aj nápaditú relax zónu v náručí divej horskej prírody v harmónii s ihličnatým lesom. Hotel tak spája atmosféru horskej chaty s komfortom mestského hotelu s príjemným wellness a špičkovou gastronómiou. Navyše pribudli aj presklené kongresové priestory. Rozšírenie doplnkových služieb významnou mierou prispelo k nárastu obsadenosti hotela a zlepšeniu ďalších ukazovateľov. Iveta Chovanová v tomto hoteli pracuje od roku 2003, najskôr ako prevádzkarka, od minulého roka je jeho riaditeľkou.

Text: K. Šarafínová / J. Výborný

Zdroj a foto: TMRDiskusia k článku (0)

Vložiť nový príspevok


Súvisiace články

Nová atrakcia hotela Tri studničky
Publikované: 12.10.2010
Boutique hotel Tri studničky v Demänovskej doline má ďalšiu atrakciu. Po tom, ako „si zahral" v nedávno uvedenom českom filme „Román pre mužov“ podľa rovnomennej predlohy Michala Viewegha, môže sa pýšiť aj najlepším slovenským šéfkuchárom.

Spoločný skipas do piatich špičkových stredísk
Publikované: 13.10.2010
Od 15. októbra sa začína na internete predaj spoločného skipasu do piatich top lyžiarskych stredísk na Slovensku. Slovakia Super Skipas je spoločný produkt stredísk Jasná Nízke Tatry, Vysoké Tatry – Tatranská Lomnica, PARK SNOW Donovaly, PARK SNOW Štrbské Pleso a PARK SNOW Veľká Rača.

Tatralandia sa spája s lyžiarskymi strediskami
Publikované: 18.11.2010
Spoločnosť Tatry Mountain Resorts (TMR), prevádzkujúca lyžiarske strediská a hotely v oblasti Nízkych a Vysokých Tatier, oznámila podpísanie memoranda o pripravovanom začlenení Aquaparku Tatralandia do TMR.

Nízke Tatry: spoja strediská na severnej a južnej strane Chopku
Publikované: 10.3.2011
Najväčší prevádzkovateľ lyžiarskych stredísk v Nízkych Tatrách pripravuje projekt obnovy dopravného prepojenia stredísk Chopok – sever a Chopok – juh s cieľom vytvoriť tak moderné a ešte atraktívnejšie stredisko cestovného ruchu na medzinárodnej úrovni pri zachovaní vysokého stupňa ochrany životného prostredia v Národnom parku Nízke Tatry.

Bratislava: Mestá s najobľúbenejším hotelovým personálom
Publikované: 29.12.2011
Portál hotel.info slúžiaci na rezerváciu hotelov po celom svete urobil prieskum medzi svojimi používateľmi. V prieskume hodnotili personál hotelov v mestách všetkých kútov sveta.


Súvisiaca fotogaléria

SR: Demänovská dolina v Nízkych Tatrách
Jadrové pohorie Nízke Tatry sú najrozsiahlejším pohorím Slovenskej republiky a zároveň druhým naj...

Lokácia:

Slovenská republika
Kalendár akcií:

Partneri:

Aj vďaka vám sme získali certifikát:

Dôveryhodná firma 2017

 

Sprievodca:

Fotosúťaž:

Zimná krajina

1. 1. – 29. 2. 2020
1. cena:
Dve voľné vstupenky na prednášku projektu Cestovateľské kino
2. cena:
Celoročné poistenie ALPENVEREIN od Hory.sk
3. cena:
kniha Zimný hrebeň Tatier od vydavateľstva Tatrica.sk
1. cena redakcie:
Fantastický pobyt pre 2 osoby na 3 dni v rodinnom hoteli Solisko**** s výhľadom na Štrbské pleso, raňajkami, večerou a neobmedzeným vstupom do wellness
2. cena redakcie:
Skialpinistický knižný balíček od Hory.sk
3. cena redakcie:
Darčeková kazeta VINCENTKA

Aktuality:

24.1.2020
Chceli by ste zažiť splavovanie na raftových člnoch v zime? Tak navštívte dnes alebo zajtra malebnú obec Červený Kláštor obklopenú nádhernou prírodnou kulisou Pieninského národného parku.
23.1.2020
V poradí už 5. ročník pretekov dvojčlenných tímov na rohatých saniach známych ako krňačky doplnený o špeciálne disciplíny spojené s históriou Malej Úpy a jej prvými osadníkmi sa koná v sobotu 25. januára od 10. hodiny na zjazdovke U Kostola.
22.1.2020
Bratislavské letisko si tento rok pre cestujúcich pripravilo viacero noviniek. Azda tou najlepšou sú pravidelné letecké linky na grécke ostrovy Korfu a Rodos.

Archív aktualit

Do osobitej pozornosti:

Oznamy a upozornenia pred cestovaním do zahraničia nájdete TU.

Pridajte sa a súťažte!

Každý týždeň na facebooku nová súťaž o hodnotné ceny!

Krajina mesiaca - RUSKO:

Najčítanejšie články:

Mobilná aplikácia :

aplikácia Infoglobe

stiahnuť zadarmo pre Androidstiahnuť zadarmo pre iPhone 

 

Interaktívne katalógy:

Ďakujeme:

Google hodnotenie

dnes:piatok 24. 1. 2020
sviatok:Timotej
dnes:
piatok 24.1.
-2 °C
zajtra:
sobota 25.1.
-1 °C