www.infoglobe.sk » UBYTOVANIE - SLUŽBY » Kúpele Vyšné Ružbachy

Kúpele Vyšné Ružbachy - Slovenská republika

Vítame Vás v katalógu služieb. V tejto kategórii nájdete bohatý zoznam dostupných služieb na Slovensku a v Českej republike. Katalóg obsahuje takisto register ubytovania (hotely, penzióny, ubytovanie v súkromí a pod.). Môžete v ňom nájsť ubytovanie (služby) napríklad v danom kraji, pohorí, či pri konkrétnej rieke.

Pokiaľ aj Vy máte záujem, aby bola Vaša firma zaradená do nášho katalógu služieb, napíšte nám na adresu info@infoglobe.sk.

späť

Kúpele Vyšné Ružbachy
Druhy: Kúpele
Adresa: Vyšné Ružbachy 48
Mesto: 065 02 Vyšné Ružbachy
Kontinent: Európa
Štát: Slovenská republika
Telefón: +421 52 42 66 111

Pri rieke: Poprad

Informácie

Kúpele Vyšné Ružbachy sa nachádzajú v doline Zálažného potoka na úpätiach Spišskej Magury v nadmorskej výške 623 metrov nad morom. Ich história siaha až do roku 1595. Poloha kúpeľov, klíma (priemerná ročná teplota 6,1 °C) a zloženie termálnych prameňov predurčili lokalitu na liečebné účely. V kúpeloch Vyšné Ružbachy vyviera 14 prameňov minerálnej vody s teplotou od 20 do 24 stupňov s priaznivými účinkami na centrálny nervový systém, vzhľadom na zvýšený obsah CO2 a lítia. Kúpele sa zameriavaju na liečbu onkologických ochorení, chorôb obehového, tráviaceho ústrojenstva, nervových ochorení a zároveň poskytujú srdcovo-cievne rehabilitácie.

 

Rezervácie TU , Facebook TU

 

Fotogaléria

Pobyty

 

Komplexný liečebný pobyt

Nadštandardná liečebná starostlivosť, vysoko erudovaný lekársky aparát a správna indikácia Vášho ochorenia s individuálnym liečebno - rehabilitačným programom napomôže k zlepšeniu Vášho zdravotného stavu počas dlhodobého liečebného pobytu.

Viac   Cenník

 

Relaxačný liečebný pobyt

Relaxačný kúpeľný pobyt s balneo - wellness programom a širokým spektrom ponuky liečebných procedúr je pobytom zameraným nielen na starostlivosť a prevenciu vlastného zdravia, ale aj na aktívne zvládnutie stresu a relaxáciu v pokojnom prostredí kúpeľov.

Viac  Cenník

 

Seniorský kúpeľný pobyt

V ktoromkoľvek ročnom období si môžu klienti v seniorskom veku zvoliť regeneračný a osviežujúci program seniorského kúpeľného pobytu, ktorý je založený na komplexnej liečbe indikovaných ochorení, nakoľko napomáha každému klientovi predchádzať zdravotným komplikáciám alebo zmierniť ich.

Viac  Cenník

 

Rekondičné pobyty

Kúpele Vyšné Ružbachy, a. s., ponúkajú pre Vašich zamestnancov rekondično – regeneračné a ozdravné pobyty, ktoré slúžia na regeneráciu psychických a fyzických pracovných síl, prevenciu vzniku chorôb z povolania a ich liečbu. Je určený osobám v aktívnom veku, ktoré pracujú v nevhodnom pracovnom prostredí.

Viac  Cenník

 

Wellness víkend

Každý z nás má svoj životný príbeh. Chceme sa stať jeho súčasťou. Privítame každého hosťa so všetkým, čo očakáva od príjemného wellness víkendu. Komfortné hotelové izby SPA Grand Hotela Strand****, štýlové Švajčiarske domčeky a zrekonštruované izby hotela Travertín Vám určite zabezpečia pohodu.

Viac  Cenník

 

Atlantída

Jedinečné chvíľky oddychu a relaxu pre rodičov s deťmi - detské plávanie pod vedením inštruktorov plávania. Rodič môže plávať individuálne s inštruktorom už so šesťmesačným bábätkom v termálnom bazéne s 34°C prírodnou termálnou liečivou vodou.

Viac  Cenník

 

Vaša dámska jazda

Relaxačno - liečebný program „Vaša dámska jazda“ je zameraný na celkovú revitalizáciu Vášho organizmu. Balneorehabilitačný program je určený všetkým dámam, ktoré si chcú osvojiť zdravé stravovacie návyky a zapojiť sa do pohybových aktivít.

Viac  Cenník

 

Silvestrovský pobyt 2012/2013, Lyžiarsky pobyt 2013 

Lyžiarské pobyty

 

 

 

 

 

 

 

Ubytovanie

 

Vstupnou bránou do oázy zdravia na podhorí Vysokých Tatier je luxusný, novozrekonštruovaný GRAND HOTEL STRAND****.

Jedinečný štýlový hotel je postavený v španielskom štýle s celoročnou prevádzkou termálneho bazéna. Na klienta čaká krásne prostredie, zeleň priľahlého lesa a pokoj. Viac

 

 

Švajčiarske domčeky pripomínajú alpskú zrubovú architektúru. Ich jedinečný a ojedinelý štýl zabezpečí klientom maximálny komfort v zrekonštruovaných hotelových izbách.

Švajčiarske domčeky Vám ponúknu pokoj a ticho, ktorý uprednostňujú najmä klienti s rodinami, ale aj partnerské dvojice. Viac

 

 

 

V prekrásnom prostredí kúpeľných parkov sa nachádza liečebný dom Travertín I. zo 70. rokov.

Budova je prepojená s liečebným domom Travertín II. prechodovou chodbou. Celková kapacita liečebného domu je 122 lôžok v 61 – ich hotelových izbách.

Pobyt v liečebnom dome Travertín I. zabezpečí všetkým klientom príjemný relax a oddych so širokou a kvalitnou ponukou kúpeľných služieb. Viac

  

 

Liečebný dom Travertín II. na nachádza v tesnej blízkosti Travertínu I. (budovy sú prepojené spojovacou chodbou). Tak ako iné liečebné domy v kúpeľoch Vyšné Ružbachy aj Travertín II. sa nachádza v prekrásnom prostredí kúpeľných parkov v tichom údolí Zamagurskej prírody.

Liečebný dom z 90. rokov s celkovou hotelovou kapacitou 164 lôžok. Izby sú vybavené sprchovacím kútom, WC, TV-SAT, rádiom, telefónom a balkónom. Klientovi je k dispozícii lekárska ambulancia, vyšetrovacie a diagnostické pracovisko, ako aj JIS (jednotka intenzívnej starostlivosti 24 hodín denne). Viac

   ***

Prírodná zaujímavosť

Zvláštnosťou kúpeľov je jazierko KRÁTER, prírodne naplnené termálnou vodou. Je situované na vrchu travertínovej kopy a od roku 1967 je chráneným prírodným výtvorom.

 

 

 

 

 

 

 

Našim hosťom ponúkame Wifi Hotspot zdarma,  darčekové poukážky, ako aj jedinečné detské plávanie Atlantída.

   

Lokácia:

Slovenská republika
Kalendár akcií:

PoUtStŠtPiSoNe
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Partneri:

Aj vďaka vám sme získali certifikát:

Dôveryhodná firma 2017

 

Služby:

Kraj
Pohoria
Rieka

Fotosúťaž:

Slnečná dovolenka

1. 7. – 31. 8. 2021
1. cena:
Letné čítanie s vydavateľstvom CBS v podobe obrazovej publikácie
2. cena:
Letné čítanie s Dajamou v podobe turistického sprievodcu
1. cena redakcie:
Letný balíček prekvapení od portálu Infoglobe
2. cena redakcie:
Unikátna čokoláda s Vincentkou
3. cena redakcie:
Výber legendárnych turistických máp VKÚ

Aktuality:

4.8.2021
Radostná správa došla od Výboru svetového dedičstva organizácie OSN pre výchovu, vedu a kultúru, ktorá len pred pár dňami zaradila do zoznamu UNESCO rovno dve české pamiatky.
3.8.2021
Odvezte sa historickými tatranskými električkami typu Kométa z roku 1912 či Trojča z roku 1969, a to  každú sobotu (Trojča) i nedeľu (Kométa) počas celej letnej sezóny 2021.
31.7.2021
Milé deti, vezmite svojich rodičov aj prarodičov na prehliadku!
Archív aktualit

Do osobitej pozornosti:

Oznamy a upozornenia pred cestovaním do zahraničia nájdete TU (vrátane výskytu koronavírusu COVID-19).

Pridajte sa a súťažte!

Každý týždeň na facebooku nová súťaž o hodnotné ceny!

TOP 5 MIEST v Maďarsku:

Maďarsko

Prinášame vám mestské tipy na výlety, ktoré sa určite oplatí vidieť.

 

Mestečko Mosonmagyaróvár

Kráľovské mesto Székesfehérvár

Ostrihom nie je len známa bazilika

Kúpeľne mestečko Hévíz

Budapešť – pulzujúca metropola na Dunaji

 

Pokiaľ hľadáte ešte viac cestovateľsky atraktívnych miest, tak sa inšpirujte TU.

Najčítanejšie články:

Mobilná aplikácia :

aplikácia Infoglobe

stiahnuť zadarmo pre Androidstiahnuť zadarmo pre iPhone 

 

Interaktívne katalógy:

Ďakujeme:

Google hodnotenie

dnes:štvrtok 5. 8. 2021
sviatok:Hortenzia
dnes:
štvrtok 5.8.
20 °C
zajtra:
piatok 6.8.
22 °C