www.infoglobe.sk » SR, Liptovský Mikuláš – oddych v turistami najvyhľadávanejšom regióne

SR, Liptovský Mikuláš – oddych v turistami najvyhľadávanejšom regióne

Publikované: 20.9.2020
Liptov sa radí medzi najkrajšie a turistami najvyhľadávanejšie regióny cestovného ruchu na Slovensku. Ak tu chcete stráviť príjemné chvíle, užiť si prírodu, ale aj kultúru, odporúčame si zvoliť azda to najkomfortnejšie ubytovanie v celom regióne, ktoré je navyše cenovo dostupné!

Hotel Jánošík, Liptovský Mikuláš

Hotel Jánošík je tou správnou voľbou! Nachádza sa v centre Liptovského Mikuláša, ktorý je známy turistickými trasami, prírodnými pamiatkovými zónami, termálnymi prameňmi, ale aj kvalitnými lyžiarskymi traťami rozprestierajúcimi sa na svahoch Nízkych Tatier.

Hotel Jánošík, Liptovský Mikuláš

Vysoký štandard služieb

Luxusný hotel za dostupné ceny bol otvorený síce už v roku 1964, no počas roku 2006 prešiel celkovou rekonštrukciou a do súčasnosti si zachováva celoročný vysoký štandard služieb či ubytovanie v komfortne zariadených izbách. Ideálny je nielen pre jednotlivcov, ale aj pre rodiny s deťmi či celé skupiny. Disponuje priestorovým a materiálnym vybavením na organizovanie rodinných osláv, svadieb, rôznych spoločenských podujatí, obchodných stretnutí, konferencií, seminárov, školení a ďalších akcií.

Hotel Jánošík, Liptovský Mikuláš

Ako hoteloví hostia dozaista oceníte bezplatné priestranné a uzavreté parkovisko s kapacitou 50 parkovacích miest. Samozrejmosťou je možnosť bezdrôtového pripojenia na internet prostredníctvom WiFi na izbách aj v celom objekte.

Hotel Jánošík, Liptovský Mikuláš

Ubytovanie spojené s oddychom

Čo sa týka ubytovania, hotel ponúka dovedna 45 dvojlôžkových izieb, 5 jednolôžkových izieb, 5 apartmánov classic a 3 apartmány rodinného typu (family), ktorých kapacita predstavuje 122 pevných lôžok, s možnosťou doplnenia 30 prísteliek. V ponuke je aj izba bezbariérového typu. Všetky izby sú nefajčiarske, vybavené kúpeľňou s WC, TV prijímačom, sušičom vlasov, minibarom, dátovou prípojkou a telefónom.

Hotel Jánošík, Liptovský Mikuláš

Detskí návštevníci sa môžu vyhrať v detskom kútiku na prízemí, kde nájdu rôzne hračky, tabuľu, hojdacieho sobíka, a tiež si môžu pozrieť rozprávku, zatiaľ čo dospelí si budú vychutnávať čerstvé šťavy, kávu a iné alko a nealko nápoje v Lobby Bare, ktorého súčasťou je aj terasa.  

Hotel Jánošík, Liptovský Mikuláš

Hneď vedľa hotela sa nachádza záhrada s detským ihriskom a pieskoviskom, hojdačka i domček so šmykľavkou. Nechýbajú tu lavičky na príjemný oddych v kvetinami zdobenom prostredí. Nachádza sa tu dokonca aj symbolická Jánošíková šibenica pripomínajúca miesto údajnej popravy legendárneho zbojníka.

Hotel Jánošík, Liptovský Mikuláš

Hotel Jánošík nezabúda ani na vaše brušká či telo. Gastronomické zážitky ponúka štýlovo zariadená reštaurácia a skutočný relax zas wellness, kde nájdete štyri sauny (parná, fínska, bylinková a infra), relaxačný bazén s protiprúdom, tepidárium či vírivku. Hotel poskytuje aj služby maséra, kaderníka či iné podľa vašich požiadaviek.

Hotel Jánošík, Liptovský Mikuláš

Hurá na výlety

Výhodná poloha hotela poskytuje vynikajúce možnosti pre výlety. Od historického centra Liptovského Mikuláša je vzdialený len 5 minút chôdze, od Liptovskej Mary len 3 km, od akvaparkov 2 km a v dostupnej vzdialenosti sú aj tatranské národné parky či skvostné jaskyne, historické pamiatky a iné pozoruhodnosti.

Hotel Jánošík, Liptovský Mikuláš

Hotel Jánošík ponúka sezónne pobytové balíky pre rodiny s deťmi, zaľúbené páry i podnikateľov, z ktorých si určite vyberiete. Pokiaľ teda chcete spoznávať krásy regiónu Liptova, určite si za východiskový bod zvoľte toto komfortné ubytovacie zariadenie – uvidíte, že neoľutujete!

 

GPS: 49°05'13.1"N 19°36'12.5"E

Zdroj a foto: PR, Hotel Jánošík

Textová úprava: redakciaDiskusia k článku (0)

Vložiť nový príspevok


Súvisiace články

SR, Liptovský Mikuláš – návšteva múzea ochrany prírody a jaskyniarstva
Publikované: 17.1.2021
Na príznačne nazvanej Školskej ulici sa nachádza krásna budova Slovenského múzea ochrany prírody a jaskyniarstva, ktorá bola pôvodne jezuitským kláštorom. Okrem dominantnej dvojpodlažnej barokovo-klasicistickej stavby vás dozaista upúta umelecky vyhotovená rozhľadňa umiestnená na streche múzea, ponúkajúca pohľad na mesto Liptovský Mikuláš s nádhernou panorámou okolitých hôr.

SR, Liptovský Mikuláš – mesto nielen olympijských víťazov I.
Publikované: 15.10.2015
Pár kilometrov od Liptovského Hrádku, ktorý sme navštívili minulý týždeň, sa nachádza okresné mesto Liptovský Mikuláš, ktoré je historickým, spoločenským aj kultúrnym centrom Liptova. Dnes sa na jeho návštevu vydáme.

SR, Liptovský Mikuláš – úchvatný vrch Háj
Publikované: 8.11.2020
V nasledujúcich riadkoch vás zavedieme na jedno z najkrajších miest regiónu Liptova, ktoré oplýva históriou, neopakovateľnými výhľadmi, ako aj športovými možnosťami. Tým miestom je Lesopark Háj – Nicovô nachádzajúci sa na severnom okraji Liptovského Mikuláša.

SR, Liptovský Mikuláš – fascinujúci svet optických ilúzií
Publikované: 25.10.2020
V posledných rokoch na Slovensku pribúdajú novodobé turistické atrakcie, v podobe galérií optických klamov, ako po daždi. Našli by ste ich už v každom väčšom meste. Medzi tie najznámejšie dozaista patria tie v Bratislave (Tripland), Starom Smokovci (Tricklandia) či v Bojniciach (Dom ilúzií).

SR: Pozoruhodné turistické atrakcie v prírode
Publikované: 21.10.2020
Pozývame vás na návštevu výnimočných turistických atrakcií, ktoré sa nachádzajú v prírode a potešia nielen dospelých, ale aj deti. Prvou z nich je najväčší drevený labyrint na Slovensku.

SR, Liptovský Mikuláš – mesto nielen olympijských víťazov II.
Publikované: 22.10.2015
Minulý týždeň sme začali prechádzku po historickom centre mesta Liptovský Mikuláš, ktorý je považovaný za vstupnú bránu do regiónu Liptov. Napriek nepriazni počasia sme navštívili mnohé pamiatky a spoznali viaceré zaujímavé miesta, o ktorých vám dnes porozprávame.

SR, Liptovský Mikuláš – mesto nielen olympijských víťazov III.
Publikované: 29.10.2015
Po tom čo sme sa poprechádzali po historickom centre Liptovského Mikuláša sme sa vrátili späť k nášmu autu. Ešte kým sme vyrazili ďalej za našimi výletným cieľmi, nazreli sme do mapy, kde sme našli ešte dve zaujímavé miesta, ktoré by sa oplatilo navštíviť.

SR, Liptovský Mikuláš – námestie Žiadostí slovenského národa
Publikované: 15.11.2017
Dnes navštívime síce trošku skryté, ale zato veľmi významné námestie Žiadostí slovenského národa v Liptovskom Mikuláši. Na tomto malom kúsku zeme, v tesnej blízkosti historického centra sa odohrali dôležité dejinné udalosti v obklopení nevšedných stavieb.

SR, Liptovský Mikuláš – prechádzka po pamiatkach
Publikované: 22.11.2017
V srdci Liptova sme naposledy spoznávali krásy námestia Žiadostí slovenského národa. Už vtedy sme si všimli zrekonštruovanú budovu Slovenského múzea ochrany prírody a jaskyniarstva, ktorej návštevu sme mali v pláne.

SR, vodná nádrž Liptovská Mara - raj pre milovníkov vodných športov a kúpania
Publikované: 24.7.2014
Pokiaľ aj vy patríte k tým, ktorí si leto bez kúpania a šantenia pri vode nevedia predstaviť, a namiesto preplnených kúpalísk či aquaparkov uprednostňujete radšej kúpanie v jazerách, rybníkoch či vodných nádržiach, tak vám Liptovskú Maru dozaista netreba vôbec predstavovať.

SR, Výlet po liptovských obciach
Publikované: 17.1.2018
Svojrázny región Liptova ponúka mnoho nádherných miest. My dnes navštívime postupne obce Vavrišovo a Pribylina, kde vám predstavíme zaujímavé turistické atrakcie a povieme si aj čo-to o ich histórií.

SR: Liptovská Kokava – prírodná rezervácia Machy
Publikované: 24.1.2018
Liptovská Kokava je malebná obec rozprestierajúca sa pod majestátnymi vrcholmi Západných Tatier. My dnes vstúpime do jej katastra, aby sme navštívili vzácnu lokalitu rašelinných spoločenstiev nazývanú Machy.

SR: Turistická vychádzka z obce Kalameny na Liptovský hrad
Publikované: 21.7.2019
Všetkých nadšencov turistiky dnes zavedieme do malebnej obce Kalameny, ktorá sa nachádza v tesnom susedstve známych liečebných kúpeľov Lúčky. Odtiaľ si to zamierime na najvyššie položený hrad nielen na Slovensku, ale aj v strednej Európe – zrúcaninu Liptovského hradu.

SR, Liptovský Mikuláš - prichádza cestovateľský festival infofest 2020
Publikované: 16.8.2020
Portál Infoglobe v spolupráci s mestom Liptovský Mikuláš organizuje v poradí tretí ročník medzinárodného cestovateľského festivalu infofest, ktorý sa uskutoční v piatok 4. a v sobotu 5. septembra 2020 na Námestí osloboditeľov a v Dome kultúry Liptovský Mikuláš.

SR, INFOFEST - Po tretí raz sa zišiel svet v Liptovskom Mikuláši
Publikované: 13.9.2020
Aj tento rok mali Liptovčania, ako aj návštevníci mesta, možnosť zažiť medzinárodný cestovateľský festival infofest 2020, ktorý počas prvého septembrového víkendu priniesol nielen zážitky profesionálnych cestovateľov, ale aj pozoruhodný sprievodný program.


Súvisiaca fotogaléria

SR: Prehliadka múzea ochrany prírody a jaskyniarstva
Dnes vás pozývame na foto prechádzku po Slovenskom múzeu ochrany prírody a jaskyniarstva, ktoré s...

SR, Liptovský Mikuláš: Lesopark Háj - Nicovô
Prostredníctvom našej fotogalérie vás tentoraz zavedieme na jedno z najkrajších vyhliadkových mie...

SR: Liptov  - prechádzka po rázovitých obciach
Jeden z najnavštevovanejších regiónov Slovenska – Liptov ponúka k videniu mnoho pekných miest a z...

SR, Liptov: vodné mlyny Oblazy
Poďte s nami na nenáročnú turistickú prechádzku vhodnú aj pre rodiny s deťmi, ktorú začíname kúso...

SR: Liptov – obľúbený turistický región
Svojrázny región Liptova ponúka nádherné planiny, vodné plochy i majestátne vrchy. Na jeho území ...

SR, Liptovský Mikuláš – centrum Liptova
Okresné mesto Liptovský Mikuláš sa nachádza pri vodnom diele Liptovská Mara v obklopení Západných...


Súvisiace video

SR: Spomienka na cestovateľský festival INFOFEST 2020
Začiatkom septembra mali možnosť zažiť domáci, ako aj návštevníci mesta Liptovský Mikuláš medziná...

SR, Infofest 2019 – ďakujeme Liptov
Počas júla zavítal do mesta Liptovský Mikuláš v poradí už druhý ročník medzinárodného cestovateľs...

SR, Liptov: Kvačianska dolina a vodné mlyny Oblazy
Dnes sa vydáme do veľmi romantickej doliny na Slovensku, kde sa človek jednoducho musí cítiť skve...

Lokácia:

Slovenská republika
Kalendár akcií:

Partneri:

Aj vďaka vám sme získali certifikát:

Dôveryhodná firma 2017

 

Sprievodca:

Fotosúťaž:

Česká a slovenská zima

1. 1. – 28. 2. 2021
1. cena:
Horský balíček od vydavateľstva Tatrica.sk
2. cena:
Obrazová publikácia z vydavateľstva CBS
3. cena:
Knižný sprievodca z vydavateľstva Dajama
1. cena redakcie:
Krásny šperk od Zlatníctva MILI
2. cena redakcie:
Celoročné poistenie ALPENVEREIN od Hory.sk
3. cena redakcie:
Darčekový kancelársky balíček od portálu Infoglobe

Aktuality:

27.1.2021
Letecký tím fotografov a pilotov zo skupiny Slovensko z neba pripravuje doteraz najväčšie letecké snímkovanie Slovenska. Snímky plánujú bezplatne sprístupniť aj verejnosti.
25.1.2021
Momentálna situácia u nás doma, ale aj vo svete, stále neumožňuje voľne cestovať, zažívať dobrodružstvá či spoznávať rôzne kúty našej planéty. A preto je ideálnym riešením posadiť sa v pohodlí domova k počítaču a pozrieť si online cestovateľské besedy v podaní úžasných prednášateľov.
22.1.2021
Fotopublikácia Slovenské hrady a zámky Slovenska z autorského pera Milana Paprčku bola spracovaná ako audiokniha pre seniorov. Na konci minulého roka bola darovaná domovom dôchodcov vo forme DVD nosičov a v súčasnosti je už dostupná aj širokej verejnosti.  
Archív aktualit

Do osobitej pozornosti:

Oznamy a upozornenia pred cestovaním do zahraničia nájdete TU (vrátane výskytu koronavírusu COVID-19).

Pridajte sa a súťažte!

Každý týždeň na facebooku nová súťaž o hodnotné ceny!

Krajina mesiaca - BHUTÁN a BANGLADÉŠ:

Najčítanejšie články:

Mobilná aplikácia :

aplikácia Infoglobe

stiahnuť zadarmo pre Androidstiahnuť zadarmo pre iPhone 

 

Interaktívne katalógy:

Ďakujeme:

Google hodnotenie

dnes:streda 27. 1. 2021
sviatok:Bohuš
dnes:
streda 27.1.
-1 °C
zajtra:
štvrtok 28.1.
1 °C