www.infoglobe.sk » Penzión Sisi: Riešenie pre tých, ktorí hľadajú kvalitné ubytovanie v Púchove

Penzión Sisi: Riešenie pre tých, ktorí hľadajú kvalitné ubytovanie v Púchove

Cestovný ruch opäť a pomaly ožíva, takže plánovanie dovoleniek je v plnom prúde. Mnohí z nás ale z rôznych dôvodov pred exotikou uprednostňujú Slovensko a jeho nádherné okolie. A dôvodov je niekoľko. Nemusíte míňať peniaze na letenky, ušetríte si čas a pritom si odpočiniete rovnako dobre ako v niekoľko tisíc kilometrov vzdialených rezortoch.

Základom a zlatým pravidlom je, vybrať si vždy dobré ubytovanie, v ktorom si môžete po náročnom výlete odpočinúť, najesť sa a mať kde zaparkovať motorové vozidlo, aby na nestráženom parkovisku neprišlo o všetky svoje kvalitné autodiely.

A jedno z takýchto ubytovaní na strednom Slovensku vám v našom článku predstavíme aj my. Tak sa spolu s nami pustite do jeho spoznávania.

Najlepšie ubytovanie v Púchove

Našli ste si niekoľko zaujímavých tipov na výlety v okolí Púchova? Možností na aktívny relax v tomto kraji je naozaj veľa. A nie je to len známa Manínska tiesňava, ktorá vznikla rozdelením Manínskeho bradla na Veľký a Malý Manín. Navštíviť môžete aj 22 metrov vysokú rozhľadňu Púchovskej doliny v Dohňanoch a vychutnať si za krásneho počasia výhľady na nádherné okolie.

Penzión Sisi, Púchov

Dôležité je, aby ste si takéto príjemné spoznávanie prostredia Púchovskej doliny poistili najkrajším a hlavne pohodlným ubytovaním v Púchove. Tým je zaručene penzión Sisi, v ktorom si určite dobre odpočiniete!

Všetky izby a apartmány tohto ubytovacieho zariadenia sú vybavené vlastným sociálnym zariadením., televíziou, kuchynkou a chladničkou pre prípad potreby prípravy vlastných obľúbených pokrmov a príjemne mäkkými posteľami. Izby majú pripojenie na internet a parkovacie miesta sú monitorované kamerovým systémom.

Kam v Púchove za kultúrou?

Určite si môžete vybrať dobrý program v kine, kde sa okrem premietania najnovších filmov organizujú aj rôzne iné zaujímavé vystúpenia a hrajú divadelné predstavenia. Samotné mesto je nádherné, čo potvrdzuje aj jeho umiestnenie medzi najkrajšími mestami Slovenska.

Ak milujete turistiku, z mesta sa môžete vybrať na Púchovskú skalu, Vodnú nádrž Nosice, hrad Lednica, Považský hrad alebo sa osviežiť v krytej plavárni či v Aqua sport hoteli na Nábreží Slobody. Určite si ale pred každou dovolenkou, na ktorej využívate na prepravu auto, nechajte skontrolovať brzdové kotúče. Len potom si užijete relax plnými dúškami.

 

GPS: 49°07'02.3"N 18°18'35.9"E

Zdroj: Partnerský článok

Foto: www.penzionsisi.skDiskusia k článku (0)

Vložiť nový príspevok


Súvisiace články

SR, Nimnica – kúpele, voda a turistika v jednom - VIDEO
Publikované: 31.5.2016
V rámci potuliek po Slovensku dnes zavítame do malej obce v okrese Púchov, kde sa nachádzajú najmladšie slovenské kúpele, vodná nádrž, lesopark a samozrejme nechýba ani malebná príroda. Ak tipujete, že sa jedná o obec Nimnica, tipujete správne.

SR, Považská Bystrica: turistická vychádzka na Klapy - VIDEO
Publikované: 20.6.2017
Turistická sezóna už pomaly, ale iste začala, a preto sa vydáme do hôr. Na začiatok vás pozveme k menej náročnému výletu do prírodnej rezervácie Klapy, ktorá sa nachádza v oblasti Horného Považia.

SR, Stredné Považie: Národná kultúrna pamiatka Hrad Beckov  
Publikované: 9.8.2012
Jedna z najkrajších a najzachovalejších hradných zrúcanín, ktorá bola len začiatkom letnej sezóny tohto roku po rozsiahlej niekoľkoročnej rekonštrukcii opäť otvorená pre širokú verejnosť, rozhodne stojí za návštevu.

SR: Vršatské bradlá – strážcovia Stredného Považia
Publikované: 2.8.2012
Vršatské bradlá, ktoré sú súčasťou pohoria Biele Karpaty, patria k turisticky veľmi príťažlivým lokalitám. V prevažnej miere sú tvorene masívnymi zrnitými vápencami, ktoré sú bohaté nielen na fosílnu faunu, ale ponúkajú aj prekrásny pohľad na krajinu Stredného Považia.

SR, Ladce – pútnické miesto Butkov
Publikované: 14.11.2021
Na potulkách Slovenskom sa dnes vydáme neďaleko obce Ladce, ktorá je známa hlavne vďaka cementárni (postavená bola už v roku 1889). S tou súvisí aj prírodná dominanta v podobe najvyššieho vrchu Butkovských bradiel – hory Butkov, ktorá je desiatky rokov dobývaná, aby vydala svoje bohatstvo v podobe vápenca.

SR: Malebná obec Lednica a zrúcanina rovnomenného hradu
Publikované: 1.11.2012
Neveľká obec Lednica, v ktorej žije niečo vyše 1000 stálych obyvateľov, sa stala ďalším z cieľov našich výletov po Slovensku. Kde sa nachádza, aké krásy ukrýva a čím si získala naše srdcia sa dočítate v nasledujúcich riadkoch.


Súvisiaca fotogaléria

SR, Klapy – nenáročná turistika
Neďaleko od Považskej Bystrice sa nachádza horský hrebeň Klapy (Cigánka), ktorý je súčasťou bradl...

SR, Vršatské bralá – dominanta Považia
Medzi najkrajšie vrchy na Slovensku dozaista patria aj Vršatské bralá, ktoré už z diaľky kraľujú ...

SR, Nimnica – zdravý relax
Medzi Púchovom a Považskou Bystricou, pri vodnej nádrži Nosice sa nachádza obec Nimnica, ktorá ok...

Lokácia:

Slovenská republika
Kalendár akcií:

Partneri:

Aj vďaka vám sme získali certifikát:

Dôveryhodná firma 2017

 

Sprievodca:

Fotosúťaž:

Objavujeme

1. 5. – 30. 6. 2022
1. cena:
Čitateľsko-turistický balíček plný prekvapení
1. cena redakcie:
Čitateľsko-turistický balíček plný prekvapení
2. cena redakcie:
Čitateľsko-turistický balíček plný prekvapení
3. cena redakcie:
Čitateľsko-turistický balíček plný prekvapení

Aktuality:

25.6.2022
V poradí 67. ročník folklórneho festivalu Východná sa uskutoční od 29. júna do 3. júla 2022 v obci Východná. Lákadlom tohtoročného festivalu budú nielen víťazi celoštátnych súťaží, ale i originálne celovečerné programy, profesionálny súbor z Budapešti, prezentácia gajdošskej tradície a bohaté interaktívne a vzdelávacie programy pre deti a dospelých.
23.6.2022
V dňoch 25. a 26. júna 2022 sa v priestoroch starého rušňového depa Bratislava východ uskutoční v poradí už 22. ročník celoslovenského zrazu historických železničných vozidiel - Rendez 2022. Návštevníkov čaká nielen vyše tridsať prevádzkyschopných historických hnacích vozidiel, ale aj bohatý sprievodný program.
22.6.2022
Všetci pretekári, nadšenci a priaznivci automobilizmu sa už dozaista nemôžu dočkať unikátneho podujatia a pretekov 500km slovenských, ktoré sa uskutočnia od 29. júna do 2. júla 2022. Súčasťou pretekov bude aj skvost na koľajniciach, vlak Slovenská strela.
Archív aktualit

Do osobitej pozornosti:

Oznamy a upozornenia pred cestovaním do zahraničia nájdete TU

 

(vrátane výskytu koronavírusu COVID-19 či vojnového konfliktu na Ukrajine).

.

Pridajte sa a súťažte!

Každý týždeň na facebooku nová súťaž o hodnotné ceny!

Najčítanejšie články:

Mobilná aplikácia :

aplikácia Infoglobe

stiahnuť zadarmo pre Androidstiahnuť zadarmo pre iPhone 

 

Interaktívne katalógy:

Ďakujeme:

Google hodnotenie

dnes:sobota 25. 6. 2022
sviatok:Tadeáš

TIP: Pre vaše zariadenie je k dispozícii mobilná aplikácia INFOGLOBE, stiahnuť TU.

X

TIP: Pre vaše zariadenie je k dispozícii mobilná aplikácia INFOGLOBE, stiahnuť TU.

X