www.infoglobe.sk » Hotel Björnson: Nádherný ubytovací komplex v srdci Jasnej

Hotel Björnson: Nádherný ubytovací komplex v srdci Jasnej

Dávate pred dovolenkou na rozpálenom piesku a horúcej pláži prednosť vysokohorskému prostrediu? Milujete krásu a sviežosť hôr, v ktorých nemusíte ani počas najväčšej horúčavy používať klímu? Neviete si predstaviť relax bez aktívneho pohybu na čerstvom vzduchu? V tom prípade máme pre vás ideálny tip na dovolenku.

Hotel Björnson vám ponúka svoje ubytovacie priestory a nádherné prostredie ako z rozprávky nielen počas lyžiarskej sezóny, ale aj teraz v lete. Poďme sa spoločne na jeho krásy pozrieť.

Hotel Björnson a okolie

Najznámejší tatranský hotel na Slovensku

Najviac si ho asi obľúbili milovníci lyží, pretože Hotel Björnson sa nachádza priamo v centre lyžiarskeho strediska Jasná, vedľa svahu a lanovky, takže cesta za adrenalínovým zážitkom vás rýchlo neunaví a nezaberie veľa času.

Túto výhodu však oceníte aj teraz v lete, kedy si môžete svah užiť ako turistický chodník, na ktorom spoznáte tie najkrajšie prírodné scenérie Jasnej. Mimochodom toto známe lyžiarske stredisko patrí k našim najdlhším, takže ho využívajú nielen bežní nadšenci lyží, ale aj profesionáli venujúci sa zimným športom.

Výhodou však nie je len svah a krásne prostredie, ale aj nádherné ubytovacie priestory, ktoré sa nachádzajú priamo v srdci Jasnej. Ubytovať sa dá v pôvodnom hoteli Björnsonka, ktorý bol postavený v roku 1952 – takže tento rok oslavuje svoju 70 -ku.

Svoje unavené telo si však môžete zložiť aj v luxusných apartmánoch Jasná vo vile, v Hosteli a v čarovných chatkách TREE HOUSES. Práve tie vás prenesú do Škandinávie a navodia pocit luxusnej dovolenky v exotickom prostredí. Tento PET a Family Friendly komplex vás naozaj očarí.

Romantický wellness uprostred lesa

Všetci veľmi dobre vieme, že na upokojenie nášho tela a mysle pôsobia aj vonkajšie faktory. Prostredie, v ktorom sa nachádzame a relaxujeme, by preto malo byť prispôsobené tak, aby vás nerozptyľovalo a navodilo tú najlepšiu atmosféru.

Ak si vyberiete unikátny wellness pobyt pre dvoch v hoteli Björnson, o úplné uvoľnenie tela sa obávať nemusíte. Wellness priamo uprostred lesa je na relaxáciu ako stvorený a postará sa o komplexný odpočinok bez najmenších problémov. Zregenerujete si svoje telo aj myseľ a potom sa tými najlahodnejšími kulinárskymi dobrotami postaráte o opojenie tela a jeho chuťových pohárikov.

Tak naštartujte svoje auto alebo motorku, vezmite si svoju obľúbenú prilbu Shark a vydajte sa za touto nevšednou dovolenkou vo vysokohorskom prostredí.  Svoje rozhodnutie určite neoľutujete.

 

GPS: 48°58'00.4"N 19°34'55.6"E

Zdroj: Partnerský článok

Foto: www.bjornsonka.skDiskusia k článku (0)

Vložiť nový príspevok


Súvisiace články

SR, Nízke Tatry – Chata Milana Rastislava Štefánika
Publikované: 13.12.2020
Štefánička – tak sa familiárne nazýva vysokohorská chata, ktorá sa v priebehu desiatok rokov stala neoddeliteľnou súčasťou nízkotatranskej krajiny i turistického života. Oficiálne Chata Milana Rastislava Štefánika nachádzajúca sa v sedle pod vrchom Ďumbier sa dočkala nového knižného spracovania, ktoré vám v nasledujúcich riadkoch radi predstavíme.

SR, Nízke Tatry – Kamenná chata pod Chopkom
Publikované: 10.10.2013
Dnes spoločne navštívime tretiu najvyššie položenú vysokohorskú chatu na Slovensku – Kamennú chatu pod Chopkom, ktorej mnohí milovníci našich hôr nepovedia inak ako Kamienka.

SR, Nízke Tatry – turistická rozhľadňa na Ostredku
Publikované: 23.1.2014
V Nízkych Tatrách sa človek nikdy nenudí. Od jari do jesene sem prichádzajú predovšetkým turisti, ktorí si vychutnávajú kratšie či dlhšie túry v lone krásnej tatranskej prírody, v zime zas húfy lyžiarov a snowboardistov, ktorí nedajú na nízkotatranské zjazdovky dopustiť. My vás dnes však zavedieme na miesto, ktoré stojí za to navštíviť v každom ročnom období.

SR, Nízke Tatry – Vrbické pleso
Publikované: 26.9.2013
Vydajte sa spolu s nami na nenáročnú prechádzku okolo prekrásneho Vrbického plesa, od ktorého sa vám naskytnú zaujímavé výhľady na okolité hrebne Nízkych Tatier.

SR, Nízke Tatry – Z Chopka cez Dereše a Poľanu až k Vrbickému plesu
Publikované: 14.11.2013
Milovníci prírody mi isto dajú za pravdu, že koniec leta a začiatok jesene patria k tým najkrajším obdobiam na turistiku. Všetko je akési pokojnejšie a tichšie, keďže letná turistická sezóna je už nenávratne preč a tá zimná ešte nezačala. Príroda sa prezliekla do pestrofarebného jesenného kabáta a zver môžete stretnúť aj tam, kde by ste ju isto nečakali – priamo na turistickom chodníku.

SR: Nízke Tatry – zimná túra z Čertovice na Ďumbier
Publikované: 10.2.2019
V zimnom období ponúkajú Nízke Tatry viacero možností aktívneho outdoorového vyžitia. Či už je to lyžovanie v lyžiarskych strediskách, skialpinistické túry alebo pešia turistika. V tomto článku si predstavíme zimnú túru krásnou prírodou Ďumbierskej časti Nízkych Tatier so začiatkom na Čertovici a prechodom hlavným hrebeňom pohoria až na Ďumbier – najvyšší vrch Nízkych Tatier.


Súvisiaca fotogaléria

SR: Nízke Tatry – výstup na Ďumbier v zimných podmienkach
Ďumbier – vrch v Nízkych Tatrách, ktorý navštívil snáď každý vysokohorský turista. Táto mohutná h...

SR: Demänovská dolina v Nízkych Tatrách
Jadrové pohorie Nízke Tatry sú najrozsiahlejším pohorím Slovenskej republiky a zároveň druhým naj...

Lokácia:

Slovenská republika
Kalendár akcií:

Partneri:

Aj vďaka vám sme získali certifikát:

Dôveryhodná firma 2017

 

Sprievodca:

Fotosúťaž:

Objavujeme

1. 5. – 30. 6. 2022
1. cena:
Čitateľsko-turistický balíček plný prekvapení
1. cena redakcie:
Čitateľsko-turistický balíček plný prekvapení
2. cena redakcie:
Čitateľsko-turistický balíček plný prekvapení
3. cena redakcie:
Čitateľsko-turistický balíček plný prekvapení

Aktuality:

25.6.2022
V poradí 67. ročník folklórneho festivalu Východná sa uskutoční od 29. júna do 3. júla 2022 v obci Východná. Lákadlom tohtoročného festivalu budú nielen víťazi celoštátnych súťaží, ale i originálne celovečerné programy, profesionálny súbor z Budapešti, prezentácia gajdošskej tradície a bohaté interaktívne a vzdelávacie programy pre deti a dospelých.
23.6.2022
V dňoch 25. a 26. júna 2022 sa v priestoroch starého rušňového depa Bratislava východ uskutoční v poradí už 22. ročník celoslovenského zrazu historických železničných vozidiel - Rendez 2022. Návštevníkov čaká nielen vyše tridsať prevádzkyschopných historických hnacích vozidiel, ale aj bohatý sprievodný program.
22.6.2022
Všetci pretekári, nadšenci a priaznivci automobilizmu sa už dozaista nemôžu dočkať unikátneho podujatia a pretekov 500km slovenských, ktoré sa uskutočnia od 29. júna do 2. júla 2022. Súčasťou pretekov bude aj skvost na koľajniciach, vlak Slovenská strela.
Archív aktualit

Do osobitej pozornosti:

Oznamy a upozornenia pred cestovaním do zahraničia nájdete TU

 

(vrátane výskytu koronavírusu COVID-19 či vojnového konfliktu na Ukrajine).

.

Pridajte sa a súťažte!

Každý týždeň na facebooku nová súťaž o hodnotné ceny!

Najčítanejšie články:

Mobilná aplikácia :

aplikácia Infoglobe

stiahnuť zadarmo pre Androidstiahnuť zadarmo pre iPhone 

 

Interaktívne katalógy:

Ďakujeme:

Google hodnotenie

dnes:sobota 25. 6. 2022
sviatok:Tadeáš

TIP: Pre vaše zariadenie je k dispozícii mobilná aplikácia INFOGLOBE, stiahnuť TU.

X

TIP: Pre vaše zariadenie je k dispozícii mobilná aplikácia INFOGLOBE, stiahnuť TU.

X