www.infoglobe.sk » Aktuality

SR: Krásy Slovenska 5-6/2023 v predaji!

Publikované: 20.5.2023
Májovo-júnové číslo časopisu Krásy Slovenska prináša zaujímavý rozhovor s elitnou slovenskou skialpinistkou Mariannou Jagerčíkovou, pozve vás na Nový hrad - castrum Wywar a budete tiež poznávať pútnické miesta a kalvárie v okolí Žiliny.

Prostredníctvom stránok časopisu Krásy Slovenska vychádzajúceho od roku 1921 sa prejdete krížom krážom po Slovensku. Navštívite Sebechleby – Starú Horu, novú výstavu na Bratislavskom hrade dokumentujúcu klenoty z cisárskej holíčskej manufaktúry aj si nasadíte túlavé topánky po Brezne. Absolvujete túry skrz tzv. Rudnú magistrálu, vystúpite na Veľký Bok a na bicykli zdoláte hrebeňovku Bachurne. Prečítate si o mlyne vo filme, ako aj o návrate k obrazom Thomasa Endera. A to z ďaleka nie je všetko! Preto neváhajte a hľadajte najnovšie  číslo Krás Slovenska vo vašich stánkoch a obchodoch. 

Krásy Slovenska 5-6/2023

INFO+

V dňoch 26. až 28. mája 2023 sa uskutoční 58. Stretnutie čitateľov časopisu Krásy Slovenska, a to v kaštieli v Hermanovciach, kde prebehne prehliadka a diskusia s redaktormi časopisu (26.5.) a následne bude prebiehať výstup účastníkov podujatia na Mindžovú (27.5.). Stretnutie bude ukončené individuálnymi výletmi (s možnosťou sprievodu) do okolitých prírodných i kultúrnych krás (28.5.). Kompletný program nájdete TU

58. Stretnutie čitateľov časopisu Krásy Slovenska

Zdroj a foto: PR, Krásy Slovenska

Textová úprava: redakciaDiskusia k článku (0)

Vložiť nový príspevok


Súvisiace články

SR, Krásy Slovenska vo fotografii
Publikované: 28.2.2022
Príroda svojimi krásami, silou, rozmarmi a premenami dokáže človeka uchvátiť a očariť. Pocity a dojmy z pobytu a pohybu v nej, ako aj z krás citlivo do prírody vsadených objektov, ktoré boli ľudskou činnosťou vytvorené, sa snaží človek od nepamäti zachytiť a vyjadriť rôznou formou.

HERNÝ TIP: Majstrovstvá sveta vo futbale
Publikované: 30.11.2022
Prenesme sa na futbalový štadión a vychutnajme si nezabudnuteľnú atmosféru práve prebiehajúcich zápasov majstrovstiev sveta. Premeňme sa na futbalistov a nastrieľajme čo najviac gólov do súperovej siete. Overme si svoje vedomosti o futbale a futbalistoch.

HERNÝ TIP: Poznáš Slovensko a Tatry?
Publikované: 21.12.2022
Myslíte si, že dobre poznáte prírodu, kultúru či históriu Slovenska? Máte radi turistiku a radi objavujete zákutia Tatier? Skúste, otestujte sa a predovšetkým prehĺbte si znalosti vo vedomostno-zábavných hrách Poznáš Slovensko? a Poznáš Tatry? V nasledujúcich riadkoch vám predstavíme nové vydania obľúbených spoločenských hier.

SR, Pešo či na bicykli po slovenských hradoch
Publikované: 16.7.2017
Slovensko je jedna z najbohatších krajín, aspoň čo sa počtu hradov týka. Preto nás veľmi zaujala nová knižná publikácia z rodinného vydavateľstva Dajama, ktorá spája poznávanie hradov s aktívnym oddychom v podobe turistiky na pešo či na bicykli.

SR: Na bicykli či pešo po Slovensku a Európe
Publikované: 22.5.2017
Vydavateľstvo DAJAMA v nadväznosti na časopis Krásy Slovenska, ktorého je nakladateľom, už viac ako dvadsať rokov tematicky spracúva jednotlivé pozoruhodnosti Slovenska. Po viacerých úspešných knihách z viacerých edícií sa v najbližších dňoch na trhu objavia dve novinky z edície Po Slovensku a jedna o výletoch po Európe.

SR: S batohom po Slovensku – turistickí sprievodcovia
Publikované: 26.8.2020
Nedávno uzrela svetlo sveta praktická knižná reedícia turistických sprievodcov S batohom po Slovensku od rodinného vydavateľstva Dajama, ktorá okrem atraktívnych turistických cieľov v najobľúbenejších slovenských pohoriach prináša aj legendárne turistické mapy.


Súvisiaca fotogaléria

SR: Milujeme slovenské hory
Slovensko je krajina bohatá na krásnu prírodu, ktorú obklopujú majestátne vrchy a malebné údolia....

Západné Slovensko - Vyhliadkový let
Od našich skvelých kamarátov sme ako svadobný dar dostali nádherný darček -hodinový vyhliadkový l...


Súvisiace video

SR: Najkrajšie zábery na Slovensko
Piloti a fotografi zo skupiny Slovensko z neba dali dohromady svoje najkrajšie zábery na Slovensk...

Lokácia:

Slovenská republika
Kalendár akcií:

Partneri:

Aj vďaka vám sme získali certifikát:

Dôveryhodná firma 2017

 

Sprievodca:

Fotosúťaž:

Z lásky

15. 4. – 30. 6. 2023
1. cena:
Láskyplný balíček
2. cena:
Láskyplný balíček
3. cena:
Láskyplný balíček
1. cena redakcie:
Láskyplný balíček
2. cena redakcie:
Láskyplný balíček
3. cena redakcie:
Láskyplný balíček

Aktuality:

31.5.2023
V Bardejovských kúpeľoch sa v piatok 2. júna 2023 slávnostne začne 26. ročník kúpeľnej sezóny. Na programe bude otvorenie Parku Bélu Kellera pri Stredisku obchodu a služieb, jeho hudobnej lavičky a pamätnej tabule. Chýbať nebude ani požehnanie minerálnych prameňov za účasti zástupcov cirkví v priestoroch kúpeľnej kolonády a mnoho iného.
30.5.2023
Opäť vám prinášame zaujímavý rebríček miest. Tentoraz vám predstavíme najbohatšie mestá sveta, z pohľadu počtu najbohatších ľudí žijúcich na jednom mieste. Do štúdie boli započítaní nielen milionári, stomilionári či miliardári žijúci v jednom meste, ale dôraz sa kládol aj na globálny a realitný význam daných lokalít.
27.5.2023
Aj toto leto sa môžete tešiť na množstvo podujatí či noviniek, ktoré spolu s obrovským prírodným potenciálom, kultúrnym bohatstvom a kvalitou poskytovaných služieb zaručia, že región Horehronia sa stane pre turistov obľúbenou dovolenkovou destináciou.
Archív aktualit

Do osobitej pozornosti:

Oznamy a upozornenia pred cestovaním do zahraničia nájdete TU

 

(vrátane výskytu koronavírusu COVID-19 či vojnového konfliktu na Ukrajine).

.

Pridajte sa a súťažte!

Každý týždeň na facebooku nová súťaž o hodnotné ceny!

Najčítanejšie články:

Mobilná aplikácia :

aplikácia Infoglobe

stiahnuť zadarmo pre Androidstiahnuť zadarmo pre iPhone 

 

Interaktívne katalógy:

Ďakujeme:

Google hodnotenie

dnes:štvrtok 1. 6. 2023
sviatok:Žaneta
dnes:
štvrtok 1.6.
16 °C
zajtra:
piatok 2.6.
17 °C

TIP: Pre vaše zariadenie je k dispozícii mobilná aplikácia INFOGLOBE, stiahnuť TU.

X

TIP: Pre vaše zariadenie je k dispozícii mobilná aplikácia INFOGLOBE, stiahnuť TU.

X