www.infoglobe.sk » Zážitkové darčeky: Skúste pred Vianocami nejaký originálny a netradičný darček

Zážitkové darčeky: Skúste pred Vianocami nejaký originálny a netradičný darček

Blíži sa vianočný čas a spolu s ním prichádza každoročne sa opakujúca otázka – čo kúpiť blízkym pod stromček? Samozrejme, Vianoce sú v prvom rade o pokoji a rodine, no darčeky k nim neodmysliteľne patria. Určite sa však zhodneme, že darčekov vôbec nemusí byť veľa. Niekedy stačí aj jeden, no taký, na ktorý sa nezabúda. A tým sa presne dostávame k obľúbeným zážitkovým darčekom.

Skúste niečo iné

Ak už možno zúfate nad tým, čo vašim milovaným kúpiť, skúste vybočiť z tradičného rámca. Nemusíte rozmýšľať len nad darčekmi ako materiálnymi vecami, skúste sa radšej zamyslieť, či by vášho blízkeho nepotešil napríklad neobyčajný zážitok. Vec sa totiž raz opotrebuje, kým zážitok zostane v pamäti zapísaný naozaj na celý život. A to je veľká vec. Je len na vás či sa rozhodnete pre niečo tradičné, alebo zvolíte aj niečo viac adrenalínové, ako napríklad tandemový zoskok z lietadla alebo vrtuľníka.

tandemový zoskok

Skvelý zážitok

Ako už názov napovedá, pri tandemovom zoskoku skáče človek v tandeme so skúseným inštruktorom. Na Slovensku sa dá vybrať spomedzi rôznych lokalít aj podľa toho, ktorá vám z hľadiska dostupnosti vyhovuje. A dokonca môžete zvoliť aj to či si želáte pokojný zoskok, alebo chcete, aby inštruktor pridal nejaké akrobatické kúsky. Ak máte niekoho blízkeho, kto o takomto niečom vždy sníval, tak netreba váhať. Práve tandemový zoskok môže byť výborným darčekom pod stromček.

tandemový zoskok (pristátie)

Iný pohľad na svet

Ďalšou zaujímavou možnosťou zážitkov vo vzduchu sú lety balónom, ktoré sa dajú absolvovať vo všetkých krajských mestách na Slovensku. Výhodou je, že kým pri zoskoku skáče obdarovaný sám, pri lete balónom môže vziať so sebou celú partiu. Tie výhľady z balóna naozaj stoja za to, navyše, oproti lietadlu či vrtuľníku sa jedná o pomalšie stúpanie, pri ktorom si dokážete lepšie vychutnať to, čo sa práve okolo vás deje. Aj toto je obľúbený zážitkový darček pre všetky vekové kategórie.

let balónom

Zdroj a ilustračné foto: PR, Pixabay.comDiskusia k článku (0)

Vložiť nový príspevok

Lokácia:

Slovenská republika
Kalendár akcií:

Partneri:

Aj vďaka vám sme získali certifikát:

Dôveryhodná firma 2017

 

Sprievodca:

Fotosúťaž:

Veľká Vianočná súťaž

27. 11. – 15. 1. 2023
1. cena:
Vianočný balíček plný prekvapení
2. cena:
Vianočný balíček plný prekvapení
3. cena:
Vianočný balíček plný prekvapení
1. cena redakcie:
Vianočný balíček plný prekvapení
2. cena redakcie:
Vianočný balíček plný prekvapení
3. cena redakcie:
Vianočný balíček plný prekvapení

Aktuality:

30.11.2022
Portál Infoglobe a spoločnosť Viago organizuje v poradí piaty ročník medzinárodného cestovateľského festivalu infofest, ktorý sa aj tento rok uskutoční len vo virtuálnej podobe. Súčasne sa po vyše 6. ročnej prestávke vracia festival umeleckej tvorby o horách Horalfest.
29.11.2022
Pomaly už zimné číslo časopisu Krásy Slovenska prináša zaujímavý rozhovor s odborníkom  z oblasti obnovy pamiatok a ochrany nehnuteľného kultúrneho dedičstva Ing. arch. Pavlom Ižvoltom, PhD., pozve vás do fascinujúceho sveta machu, predstaví filmový Žitný ostrov i nazriete na pozoruhodný jav v Občasnej vyvieračke.
26.11.2022
Slovenské horské strediská aj v tejto mimoriadnej situácii plánujú ponúknuť služby v čo najväčšom rozsahu. Zimné rezorty sú pripravené privítať zimných návštevníkov, pre ktorých nachystali viaceré novinky, aby si pobyt na horách čo najviac užili.
Archív aktualit

Do osobitej pozornosti:

Oznamy a upozornenia pred cestovaním do zahraničia nájdete TU

 

(vrátane výskytu koronavírusu COVID-19 či vojnového konfliktu na Ukrajine).

.

Pridajte sa a súťažte!

Každý týždeň na facebooku nová súťaž o hodnotné ceny!

Najčítanejšie články:

Mobilná aplikácia :

aplikácia Infoglobe

stiahnuť zadarmo pre Androidstiahnuť zadarmo pre iPhone 

 

Interaktívne katalógy:

Ďakujeme:

Google hodnotenie

dnes:streda 30. 11. 2022
sviatok:Ondrej, Andrej
dnes:
streda 30.11.
3 °C
zajtra:
štvrtok 1.12.
2 °C

TIP: Pre vaše zariadenie je k dispozícii mobilná aplikácia INFOGLOBE, stiahnuť TU.

X

TIP: Pre vaše zariadenie je k dispozícii mobilná aplikácia INFOGLOBE, stiahnuť TU.

X