www.infoglobe.sk » Kalendár akcií

Kalendár akcií 27.6.2022

Pondelok 27.6.2022
Všetky akcie
Pridať novú akciu
Upraviť informácie o akcii

Anna Nowak

od 1.6.2022 do 30.12.2022
Ahojte všetci Slovenským občanom ponúkame úver od 1 000 € do 100 000 € s úrokovou sadzbou 2 % Kontaktujte prosím našu službu so sídlom na Slovensku: bankomariette@gmail .com
Číslo akcie: 19318

Kontinent: Európa
Štát: Slovenská republika
Miesto usporiadania: Slovenská (Košický kraj, Prešovský kraj , Trnavský kraj , Žilinský kraj)

V Bardejovských kúpeľoch požehnajú pramene

od 24.6.2022 do 1.10.2022

V Bardejovských Kúpeľoch ​v piatok 24​.júna 2022 slávnostne otvoria 25.ročník kúpeľnej sezóny požehnaním minerálnych prameňov. O 14.00 v priestoroch Kúpeľnej kolonády požehnajú minerálne pramene zástupcovia štyroch cirkví v okrese Bardejov - rímskokatolíckej, gréckokatolíckej, pravoslávnej a evanjelickej. ​Slávnostný program ​z minulých rokov pre pozvaných hostí, sa však v priestoroch letného kúpaliska Bardejovských Kúpeľov,​ ​ani tento rok konať nebude. Informuje o tom ekonomicko-obchodná riaditeľka Bardejovských kúpeľov, a.s., Tamara Šatanková. 

požehnanie prameňov

VYBRANÉ KULTÚRNE PODUJATIA V BARDEJOVSKÝCH KÚPEĽOCH 2022:

JÚL

9.-10.7. 2022   BARDEJOVSKÉ KÚPEĽNÉ DNI s uličkou remesiel a predajnými stánkami. Tradičné podujatie spojené s bohatým kultúrnym programom. Súčasťou podujatia sú aj atrakcie a rôzne animačné aktivity pre deti, prezentácia a predaj tradičných remeselných a iných výrobkov.

AUGUST  

VÝSTAVA KVETOV - gladioly a ruže - Gladiol club Prešov, Štefan Jeník - Pestovateľ a šľachtiteľ kvetov 

14.8.2022    19. ALŽBETÍNSKY DEŇ /nedeľa/

26.8.2022    BARDEJOVSKÁ HELIGÓNKA  /sobota/

SEPTEMBER

4.09.2022    KÚPEĽNÁ DYCHOVKA spojená s ochutnávkou pív /nedeľa/

1.10.2022    HORNOŠARIŠSKÝ VÍNNY FESTIVAL /sobota/

Číslo akcie: 19297

Kontinent: Európa
Štát: Slovenská republika
Miesto usporiadania: Bardejovské kúpele (Prešovský kraj )

Výnimočné leto v horách

od 26.6.2022 do 2.9.2022

Najväčšie a najznámejšie lyžiarske stredisko na Slovensku – Jasná, pripravilo na letnú sezónu  viacero noviniek. Tá najväčšia si počká turistov na Priehybe „Po dlhých prípravách sme spolu s našimi partnermi pripravili projekt, ktorého cieľom návrat pastierskej tradície a tradičnej horskej ovečky – valašky späť do Jasnej. V tomto prípade bude od júla stádo valašiek spásať zjazdovky, vďaka čomu nebudeme musieť zabezpečovať ich mechanické kosenie a dostanú tú najlepšiu prírodnú starostlivosť. Naši hostia budú môcť zároveň priamo na Priehybe ochutnať originálne ovčie produkty,“ informoval riaditeľ strediska Jiří Trumpeš.

Jasná, Nízke Tatry

Svet vodnej zábavy v Tatralandii 

Tatralandia je areálom vodnej zábavy s ubytovaním a zároveň s možnosťou zažiť surfovanie na divokých vlnách. Počas letnej sezóny si návštevníci prídu na svoje v 14 bazénoch s morskou, termálnou aj čírou vodou. Nudiť sa určite nebudú vďaka 26 toboganom a šmýkačkám, atrakciám, celodennému animačnému programu či letným eventom. 

Rozprávkové leto v Tatralandii, vystúpenia kúzelníka, originálnym zážitkom budú aj posedenia pod modrou oblohou pri vodných fajkách s vystúpením orientálnych brušných tanečníc v programe Rozprávka 1000 a jedna noc. V bohatom hudobnom programe vystúpia Polemic, Sima, EGO a ďalší, predstavil program Tatralandie na leto manažér Marek Hollý.  

 

Bešeňová – v zajatí relaxu 

Vodný park Bešeňová ponúka návštevníkom celoročne 4 vonkajšie bazény s geotermálnou vodou, ďalšie 4 privátne bazény pre hotelových hostí, relaxačnú zónu Átrium s 3 nerezovými vnútornými bazénmi, bazén s vlnobitím a pre detský, saunový svet Harmónia, toboganovú vežu s výškou 30 m so 6 toboganmi s celkovou dĺžkou viac ako 1 km. K tomu v lete pribudne ďalších 6 bazénov s čírou vodou a možnosť prístrojového potápania vo vraku lode. Samostatnou kapitolou je jeden z najväčších saunových svetov na Slovensku.

Návštevníci sa môžu v letnej sezóne okrem skvelého relaxu pri vode tešiť na bohatý program a sprievodné aktivity v areáli vodného parku. Na koncertoch vystúpia Marián Čekovský, Ema Drobná, najväčšie muzikálové hity v podaní hercov Novej scény prinesie program Muzikálové leto v Bešeňovej. Okrem toho čaká na hostí každý štvrtok ABBA show, každú stredu a piatok Joga a Pilates, prezradil riaditeľ vodných parkov TMR Igor Mráz. 

 

Zdroj a foto: TMR

Číslo akcie: 19298

Kontinent: Európa
Štát: Slovenská republika
Miesto usporiadania: Jasná, Nízke Tatry, Bešeňová, Liptov, Tatralandia (Žilinský kraj)

Lokácia:

Slovenská republika
Kalendár akcií:

Partneri:

Aj vďaka vám sme získali certifikát:

Dôveryhodná firma 2017

 

Druh akcie:


Fotosúťaž:

Ahoj leto

1. 7. – 31. 8. 2022
1. cena:
Ročné elektronické predplatné časopisu Krásy Slovenska
2. cena:
Darčeková kazeta s produktami Vincentka
3. cena:
Letný balíček od redakcie portálu Infoglobe
1. cena redakcie:
Kolekcia kníh z edície Výlety s deťmi od vydavateľstva Dajama
2. cena redakcie:
Fotokniha a turistická mapa od vydavateľstva CBS
3. cena redakcie:
Letný balíček od redakcie portálu Infoglobe

Aktuality:

16.8.2022
Nenechajte si ujsť dve zaujímavé podujatia, ktoré vám prinesú to najnovšie i najzaujímavejšie z oblastí poľnohospodárstva, potravinárstva a zo sveta minerálov, hornín či skamenelín. Navyše chýbať nebude aj množstvo sprievodných podujatí.
13.8.2022
Európske letiská sú túto dovolenkovú sezónu nevídane vyťažené! Nápor, ktorý zažívajú je spôsobený rekordným dopytom cestujúcich, nedostatkom personálu a rušením letov zo strany aerolínií.
10.8.2022
Počas 11., 18. a 25. augusta 2022 sa môžete zúčastniť nočnej prehliadky Kutnej Hory a spoznávať tak jej romantické či až mystické uličky a zákutia. Dozviete sa nielen to, ako to vlastne bolo s kutnohorským striebrom, ale aj to či tu bola alebo nebola pekelná pobočka a koľko práce vie urobiť jeden kostlivec z Neškaredic.
Archív aktualit

Do osobitej pozornosti:

Oznamy a upozornenia pred cestovaním do zahraničia nájdete TU

 

(vrátane výskytu koronavírusu COVID-19 či vojnového konfliktu na Ukrajine).

.

Pridajte sa a súťažte!

Každý týždeň na facebooku nová súťaž o hodnotné ceny!

Najčítanejšie články:

Mobilná aplikácia :

aplikácia Infoglobe

stiahnuť zadarmo pre Androidstiahnuť zadarmo pre iPhone 

 

Interaktívne katalógy:

Ďakujeme:

Google hodnotenie

dnes:utorok 16. 8. 2022
sviatok:Leonard

TIP: Pre vaše zariadenie je k dispozícii mobilná aplikácia INFOGLOBE, stiahnuť TU.

X

TIP: Pre vaše zariadenie je k dispozícii mobilná aplikácia INFOGLOBE, stiahnuť TU.

X