www.infoglobe.sk » Fotosúťaž

Fotosúťaž - Pestrá jeseň

 
Doba trvania súťaže: 1.9.2019 - 31.10.2019
Termín na hlasovanie: 2.9.2019 - 30.10.2019

Začína nám azda najfarebnejšie a najpestrejšie obdobie roka. Jeseň okrem malebnej prírody prináša aj školské či pracovné povinnosti, ako aj kratšie dni. Napriek tomu je ideálnym časom pre výlety, hubárčenie či šantenie napríklad pri púšťaní šarkanov. Preto, pokiaľ sa vydáte spoznávať krásy vášho okolia, odfoťte ich a zapojte sa tak, do našej fotosúťaže o atraktívne ceny.

Pestrá jeseň

Pripomíname, že každý súťažiaci sa môže zapojiť iba s jednou, výlučne vlastnou fotografiou. Odporúčame pozorne si prečítať podmienky fotosúťaže. Prvé miesto získa fotografia s najväčším počtom hlasov od našich čitateľov.

Redakcia Infoglobe.sk nezávisle od získaného počtu hlasov odmení ďalších súťažiacich, ktorí najlepšie zachytia danú tému súťaže alebo sa do fotosúťaže zapoja naozaj nezvyčajným záberom, ktorý nás chytí za srdcia či za bránice :-).


1. cena: Balance test a Balance Oil od spoločnosti ZINZINO

Získajte jedinečný prehľad o rovnováhe vášho tela Omega 6:3 a pozrite si individuálne výsledky BalanceTest „Pred a po“. Získajte tento ľahko dokončiteľný test na suchú krv, ktorý poskytuje nezávislé laboratórium VITAS. K výnimočnému testu vám pribalíme Zinzino BalanceOil, prírodný doplnok výživy, ktorý pomáha zvyšovať hladinu esenciálnych mastných kyselín omega-3 vo vašom tele, a tiež upravuje pomer omega 6:3 k normálnym hodnotám už za 120 dní. 

Balance test a Balance Oil od spoločnosti ZINZINO

Balance Oil obsahuje divoký rybí olej v kombinácii s extra vysokým obsahom polyfenolu. Optimalizuje tak funkciu mozgu, prospieva vášmu srdcu a posilňuje imunitný systém.


čokoláda Lindt2. cena: sada čokolád značky Lindt + vstupenky na prehliadku Velkopopovického pivovaru Kozel

 

Oslaďte si život a vyhrajte sadu kvalitných švajčiarskych čokolád Lindt v rôznych príchutiach. Tento symbol najvyššej jemnosti, ktorú možno vo svete čokolády dosiahnuť vytvárajú Švajčiarski majstri čokolády a starostlivo sa zameriavajú na každý detail od použitia len kvalitných kakaových bôbov cez proces miešania až po pridávanie prvotriednych prísad.

prehliadka Velkopopovického pivovaru

Zároveň sa vydajte po stopách Kozla v rámci prehliadky Velkopopovického pivovaru. Dozviete sa o histórií pivovaru, spoznáte výrobný proces podľa tradičných postupov starých viac než 140 rokov, navštívite súčasnú aj historickú varňu, ochutnáte nefiltrované, nepasterizované a úplne najčerstvejšie pivo Kozel až napokon prekonáte 40 metrový tunel s pivovodom, ktorým sa dostanete do plničky fliaš a sudov.


3. cena: Poukážka na dve vstupenky do talkshow SUPERMAMY

talkshow Supermamy

 

Vyhrajte vstupenky na zábavno-súťažnú talkshow s inšpiratívnymi mamami – SUPERMAMY. Moderátorka a muzikálová herečka Zuzana Meszárošová – Hrvoľová moderuje talkshow, v ktorej sa nájde každý. Vyberá si zaujímavé mamy, ktoré popri deťoch ešte stíhajú aj iné aktivity. Spoločný večer je plný zábavy, veselých príhod a všetci sa nielen zasmejú, ale hlavne skvelo zabavia.


1.cena redakcie: Darčekový poukaz pre 2 osoby na 2 noci vrátane raňajok na Chate Magurka v Nízkych Tatrách

Potrebujete na chvíľu uniknúť z vašej rušnej a uponáhľanej každodennej reality? Doprajte si hlboký relax v lone čistej, nedotknutej prírody, ktorá vás očarí svojou neuchopiteľnou krásou. Vyhrajte pobyt na Chate Magurka, ktorá nestojí uprostred žiadneho vychyteného strediska. Nenájdete tu žiadne extra atrakcie, iba šum stromov, zvuky prírody a v noci naozajstnú tmu a nebo plné hviezd.

Chata Magurka

Turistická chata ponúka čistý a jednoduchý štandard s domácou kuchyňou. Čakajú tu na vás turistické chodníky pre rodiny s deťmi, začiatočníkov aj pokročilých, cyklistické trasy pre tých odvážnejších. Náročnejšie trasy vám pomôžu zdolať elektro-bicyckle, ktoré si tu môžete požičať.


2. cena redakcie: Hniezdo pre bábätko od ZUZ made with love

Pre všetky budúce mamičky máme možnosť vyhrať perfektné hniezdo pre bábätko. Okrem hniezd vám v ZUZ made with love ušijú podľa predstáv aj vankúšiky, mantinely a deky. Ochota, veľký výber materiálov, rýchlosť vyhotovenia i dodania, to všetko máte v jednom.

ZUZ made with love


3. cena redakcie: Darčeková kazeta VINCENTKA

Vincentka - prírodná liečivá minerálna voda vyvierajúca v Kúpeľoch Luhačovice, je mimoriadne obľúbená medzi alergikmi, ktorým prináša úľavu pri uvoľňovaní dýchacích ciest. Rovnako tak si ju pochvaľujú pacienti pri chrípkach, nádchach a ochoreniach dýchacích ciest. V neposlednom rade si ju obľúbili aj športovci a mamičky malých detí.

Vincentka - darčeková kazetaMy vám okrem jedinečnej minerálnej vody pribalíme aj rad úžasných produktov Vincentka, ktoré dopomôžu vášmu zdraviu.  

 
NázovŠantenie v listi
AutorMiriama Marková
Mesto10. mesto
Čaro jesene v Sklených Tepliciach

Lokácia:

Slovenská republika
Kalendár akcií:

Partneri:

Aj vďaka vám sme získali certifikát:

Dôveryhodná firma 2017

 

Fotosúťaž:

Pestrá jeseň

1. 9. – 31. 10. 2019
1. cena:
Balance test a Balance Oil od spoločnosti ZINZINO
2. cena:
sada čokolád značky Lindt a vstupenky na prehliadku Velkopopovického pivovaru Kozel
3. cena:
Poukážka na dve vstupenky do talkshow SUPERMAMY
1. cena redakcie:
Darčekový poukaz pre 2 osoby na 2 noci vrátane raňajok na Chate Magurka v Nízkych Tatrách
2. cena redakcie:
Hniezdo pre bábätko od ZUZ made with love
3. cena redakcie:
Darčeková kazeta VINCENTKA

Aktuality:

17.10.2019
Pri príležitosti Medzinárodného dňa archeológie vás Sázavský kláštor pozýva v sobotu 19. októbra na špeciálne tematické prehliadky s archeológmi, ktoré budú náhľadom nielen do výskumov kláštora a okolia, ale aj do prostredia českej počítačovej hry z obdobia neskorého stredoveku.
16.10.2019
Počas víkendu 26. a 27. októbra 2019 sa zámocký komplex Schloss Hof stane ideálnym miestom pre všetkých milovníkov tajomna, duchov a strašidiel.
15.10.2019
Šumavská príroda zaznamenala po viac ako sto rokoch výskyt pralesného bezstavovca – ploskáňa veľkého (Peltis grossa), 1,5 centimetra veľkého čierneho chrobáka, ktorý sa znovu objavil v národnom parku Šumava.
Archív aktualit

Do osobitej pozornosti:

Oznamy a upozornenia pred cestovaním do zahraničia nájdete TU.

Pridajte sa a súťažte!

Každý týždeň na facebooku nová súťaž o hodnotné ceny!

Krajina mesiaca - ÍRSKO:

Najčítanejšie články:

Mobilná aplikácia :

aplikácia Infoglobe

stiahnuť zadarmo pre Androidstiahnuť zadarmo pre iPhone 

 

Interaktívne katalógy:

Ďakujeme:

Google hodnotenie

dnes:štvrtok 17. 10. 2019
sviatok:Hedviga
dnes:
štvrtok 17.10.
17 °C
zajtra:
piatok 18.10.
13 °C