www.infoglobe.sk » Fotosúťaž

Fotosúťaž - Pestrá jeseň

 
Doba trvania súťaže: 1.9.2019 - 31.10.2019
Termín na hlasovanie: 2.9.2019 - 30.10.2019

Začína nám azda najfarebnejšie a najpestrejšie obdobie roka. Jeseň okrem malebnej prírody prináša aj školské či pracovné povinnosti, ako aj kratšie dni. Napriek tomu je ideálnym časom pre výlety, hubárčenie či šantenie napríklad pri púšťaní šarkanov. Preto, pokiaľ sa vydáte spoznávať krásy vášho okolia, odfoťte ich a zapojte sa tak, do našej fotosúťaže o atraktívne ceny.

Pestrá jeseň

Pripomíname, že každý súťažiaci sa môže zapojiť iba s jednou, výlučne vlastnou fotografiou. Odporúčame pozorne si prečítať podmienky fotosúťaže. Prvé miesto získa fotografia s najväčším počtom hlasov od našich čitateľov.

Redakcia Infoglobe.sk nezávisle od získaného počtu hlasov odmení ďalších súťažiacich, ktorí najlepšie zachytia danú tému súťaže alebo sa do fotosúťaže zapoja naozaj nezvyčajným záberom, ktorý nás chytí za srdcia či za bránice :-).


1. cena: Balance test a Balance Oil od spoločnosti ZINZINO

Získajte jedinečný prehľad o rovnováhe vášho tela Omega 6:3 a pozrite si individuálne výsledky BalanceTest „Pred a po“. Získajte tento ľahko dokončiteľný test na suchú krv, ktorý poskytuje nezávislé laboratórium VITAS. K výnimočnému testu vám pribalíme Zinzino BalanceOil, prírodný doplnok výživy, ktorý pomáha zvyšovať hladinu esenciálnych mastných kyselín omega-3 vo vašom tele, a tiež upravuje pomer omega 6:3 k normálnym hodnotám už za 120 dní. 

Balance test a Balance Oil od spoločnosti ZINZINO

Balance Oil obsahuje divoký rybí olej v kombinácii s extra vysokým obsahom polyfenolu. Optimalizuje tak funkciu mozgu, prospieva vášmu srdcu a posilňuje imunitný systém.


čokoláda Lindt2. cena: sada čokolád značky Lindt + vstupenky na prehliadku Velkopopovického pivovaru Kozel

 

Oslaďte si život a vyhrajte sadu kvalitných švajčiarskych čokolád Lindt v rôznych príchutiach. Tento symbol najvyššej jemnosti, ktorú možno vo svete čokolády dosiahnuť vytvárajú Švajčiarski majstri čokolády a starostlivo sa zameriavajú na každý detail od použitia len kvalitných kakaových bôbov cez proces miešania až po pridávanie prvotriednych prísad.

prehliadka Velkopopovického pivovaru

Zároveň sa vydajte po stopách Kozla v rámci prehliadky Velkopopovického pivovaru. Dozviete sa o histórií pivovaru, spoznáte výrobný proces podľa tradičných postupov starých viac než 140 rokov, navštívite súčasnú aj historickú varňu, ochutnáte nefiltrované, nepasterizované a úplne najčerstvejšie pivo Kozel až napokon prekonáte 40 metrový tunel s pivovodom, ktorým sa dostanete do plničky fliaš a sudov.


3. cena: Poukážka na dve vstupenky do talkshow SUPERMAMY

talkshow Supermamy

 

Vyhrajte vstupenky na zábavno-súťažnú talkshow s inšpiratívnymi mamami – SUPERMAMY. Moderátorka a muzikálová herečka Zuzana Meszárošová – Hrvoľová moderuje talkshow, v ktorej sa nájde každý. Vyberá si zaujímavé mamy, ktoré popri deťoch ešte stíhajú aj iné aktivity. Spoločný večer je plný zábavy, veselých príhod a všetci sa nielen zasmejú, ale hlavne skvelo zabavia.


1.cena redakcie: Darčekový poukaz pre 2 osoby na 2 noci vrátane raňajok na Chate Magurka v Nízkych Tatrách

Potrebujete na chvíľu uniknúť z vašej rušnej a uponáhľanej každodennej reality? Doprajte si hlboký relax v lone čistej, nedotknutej prírody, ktorá vás očarí svojou neuchopiteľnou krásou. Vyhrajte pobyt na Chate Magurka, ktorá nestojí uprostred žiadneho vychyteného strediska. Nenájdete tu žiadne extra atrakcie, iba šum stromov, zvuky prírody a v noci naozajstnú tmu a nebo plné hviezd.

Chata Magurka

Turistická chata ponúka čistý a jednoduchý štandard s domácou kuchyňou. Čakajú tu na vás turistické chodníky pre rodiny s deťmi, začiatočníkov aj pokročilých, cyklistické trasy pre tých odvážnejších. Náročnejšie trasy vám pomôžu zdolať elektro-bicyckle, ktoré si tu môžete požičať.


2. cena redakcie: Hniezdo pre bábätko od ZUZ made with love

Pre všetky budúce mamičky máme možnosť vyhrať perfektné hniezdo pre bábätko. Okrem hniezd vám v ZUZ made with love ušijú podľa predstáv aj vankúšiky, mantinely a deky. Ochota, veľký výber materiálov, rýchlosť vyhotovenia i dodania, to všetko máte v jednom.

ZUZ made with love


3. cena redakcie: Darčeková kazeta VINCENTKA

Vincentka - prírodná liečivá minerálna voda vyvierajúca v Kúpeľoch Luhačovice, je mimoriadne obľúbená medzi alergikmi, ktorým prináša úľavu pri uvoľňovaní dýchacích ciest. Rovnako tak si ju pochvaľujú pacienti pri chrípkach, nádchach a ochoreniach dýchacích ciest. V neposlednom rade si ju obľúbili aj športovci a mamičky malých detí.

Vincentka - darčeková kazetaMy vám okrem jedinečnej minerálnej vody pribalíme aj rad úžasných produktov Vincentka, ktoré dopomôžu vášmu zdraviu.  

 

Výhercovia:

 

1. cenu: Balance test a Balance Oil od spoločnosti ZINZINO vyhráva Antónia Grófová za fotografiu "Keď jeseň maľuje."

2. cenu: sadu čokolád značky Lindt + vstupenky na prehliadku Velkopopovického pivovaru Kozel získava Marian Muráň za sním "šípkový Veľký Rozsutec"

3. cenu: Poukážku na dve vstupenky do talkshow SUPERMAMY vyhráva Lenka Zelisková za fotografiu "Elinka a les"

1.cenu redakcie: Darčekový poukaz pre 2 osoby na 2 noci vrátane raňajok na Chate Magurka v Nízkych Tatrách získava Peter Škuta za snímku "Strážca"

2. cenu redakcie: Hniezdo pre bábätko od ZUZ made with love vyhráva Žaneta Hamzová za fotografiu "Jesenná hubačka"

3. cenu redakcie: Darčekovú kazeta VINCENTKA získava Adam Micka za snímku "Cesty Necesty"

 

Gratulujeme ;-)

Aktualizácia: 23.04. 2018

Podmienky fotosúťaže

1 autor, 1 vlastná tematická fotografia

Okrem uvedených pravidiel, zostavajú v platnosti aj nasledovné pravidlá:

 

- Účastník sa zapája do fotosúťaže len jednou fotografiou, ktorej je sám autorom.

- Súťažná fotografia sa musí vzťahuje k téme súťaže.

- Autor fotografie zodpovedá za to, že k prihlásenej fotografii nie sú viazané práva tretej strany, a že objekty na fotografiách nebudú vznášať žiadne požiadavky súvisiace s použitím fotografií. Organizátor nebude prípadné sťažnosti reflektovať.

- Povinnou súčasťou prihlásenej fotografie je sprievodná informácia, ktorá musí obsahovať meno autora, adresu, telefónne číslo, e-mailovú adresu, názov a krátky popis fotografie, ako aj vyhlásenie súhlasu s podmienkami súťaže. Všetky tieto informácie sa zadávajú prostredníctvom registračného formulára.

- O víťazovi prvej ceny súťaže rozhodne hlasovanie návštevníkov portálu www.infoglobe.sk. Zvyšné miesta udeľuje redakcia podľa vlastného uváženia (ceny redakcie, 2.-3. ceny).

- Doba trvania súťaže a obdobie, počas ktorého je možné hlasovať je uvedené v propozíciách súťaže.

- Víťazi budú organizátorom fotosúťaže oslovení do 15 dní od ukončenia súťaže. Ceny si môžu vyzdvihnúť osobne v bratislavskej redakcii, alebo im budú po dohode doručené.

- výherca musí najneskôr do 10 dní od oznámenia výhry potvrdiť autorstvo fotografie a kontaktné údaje, pokiaľ tak neučiní, cena mu nebude doručená. 

- Odporúčame vkladať fotografie v maximálnej veľkosti do 2 MB a minimálnej veľkosti 500 kB. Organizátor má právo upraviť veľkosť fotografie pre rýchle zobrazenie na portáli.

- Ocenení výherca môže opätovne vyhrať až po uplynutí troch po sebe idúcich fotosúťažiach.

- Organizátor má právo tieto podmienky kedykoľvek zmeniť alebo doplniť uverejnením nových podmienok na webovej stránke www.infoglobe.sk. Organizátor má právo z vážnych dôvodov súťaž zrušiť napríklad z dôvodu vyššej moci, z dôvodu odstúpenia partnerov od súťaže alebo z dôvodov na základe vlastného uváženia. V takom prípade bude zrušenie oznámené na portáli www.infoglobe.sk.

- Prihlásením sa do súťaže autor súhlasí s verejným vystavením prihlásenej fotografie a zároveň vyjadruje súhlas s použitím fotografie pre potreby portálu www.infoglobe.sk

- Prihlásením sa do súťaže autor súhlasí so spracovaním osobných údajov. Plné znenie podmienok ochrany osobných údajov nájdete TU.

Lokácia:

Slovenská republika
Kalendár akcií:

Partneri:

Aj vďaka vám sme získali certifikát:

Dôveryhodná firma 2017

 

Fotosúťaž:

Výlet s rúškom

1. 5. – 30. 6. 2020
1. cena:
Exkluzívne rúško na tvár od Milishop.sk
2. cena:
Bavlnené rúška na tvár
1. cena redakcie:
Tatranský balíček od Hory.sk
2. cena redakcie:
Kolekcia kníh S batohom po Slovensku od vydavateľstva Dajama
3. cena redakcie:
Cestovateľský balíček od festivalu Infofest

Aktuality:

25.5.2020
Do 9. ročníka udeľovania cien o najobľúbenejší hotel roka Czech Hotel Awards 2020 sa zapojilo viac než 1200 hotelov. Poslaním organizátorov je vytvorenie zodpovednej platformy, ktorá prepojuje, oceňuje a podporuje všetkých hotelierov pristupujúcich k svojmu podnikaniu s otvorenou mysľou a láskyplným srdcom. Táto vízia nadobúda na význame najmä v súčasnom dianí.

22.5.2020
Všetci milovníci múzeí sa môžu tešiť na postupné otváranie týchto klenotníc histórie. Návštevníkov čakajú mnohé výstavy, tematické prehliadky, ako aj stále expozície.
20.5.2020
Praha je nádherná počas všetkých ročných období. Nateraz je navyše poloprázdna! Ponúka zážitky nielen pre milovníkov historických pamiatok a kultúry, ale aj pre tých, ktorí radi trávia čas v prírode. Preto vám prinášame niekoľko tipov na potulky po krásnych pražských parkoch.
Archív aktualit

Do osobitej pozornosti:

Oznamy a upozornenia pred cestovaním do zahraničia nájdete TU (vrátane výskytu koronavírusu COVID-19).

Pridajte sa a súťažte!

Každý týždeň na facebooku nová súťaž o hodnotné ceny!

Krajina mesiaca - VENEZUELA a PARAGUAJ:

Najčítanejšie články:

Mobilná aplikácia :

aplikácia Infoglobe

stiahnuť zadarmo pre Androidstiahnuť zadarmo pre iPhone 

 

Interaktívne katalógy:

Ďakujeme:

Google hodnotenie

dnes:pondelok 25. 5. 2020
sviatok:Urban
dnes:
pondelok 25.5.
15 °C
zajtra:
utorok 26.5.
17 °C