www.infoglobe.sk » Fotosúťaž

Fotosúťaž - Zážitok roka 2010

 
Doba trvania súťaže: 1.12.2010 - 31.1.2011
Termín na hlasovanie: 6.12.2010 - 27.1.2011

Opäť je tu koniec roka a s ním spojené bilancovanie a hodnotenie predchádzajúceho obdobia, ako aj čas nových záväzkov a predsavzatí. Prelom rokov je ideálnym obdobím na zaspomínanie si na všetky zážitky, ktoré nám priniesol rok 2010. Či už z letných dovoleniek alebo zo všedných dní. Každá zachytená spomienka sa počíta – príjemná, zábavná alebo netradičná. Ak sa chcete podeliť o svoje zaujímavé fotografie, zapojte sa do našej fotosúťaže Zážitok roka 2010. Aj tentoraz sme pre vás pripravili tieto atraktívne ceny:

 

1. cena – Víkendový pobyt pre 2 osoby v Kúpeľoch Bojnice

Kúpele Bojnice, a.s. venujú výhercovi fotosúťaže pobytový balík Vital+ v celkovej hodnote 386 € v liečebnom dome Lysec s plnou penziou na víkend pre 2 osoby. Pobyt sa začína v piatok obedom a končí nedeľnými raňajkami. V cene je zahrnuté lekárske vyšetrenie, priemerne tri liečebné procedúry denne a voľný vstup do Vodného sveta. Súčasťou ceny je kúpeľný poplatok, parkovné a hodinový vstup do Sauny na osobu/pobyt. Výhru je možné uplatniť si do konca marca 2011. Skvelá príležitosť na regeneráciu organizmu a relax na pokojnom mieste, kde zabudnete na každodenný stres.

 

2. cena – Ochutnávku tradičného devínskeho „ríbezláku“ a návštevu autentického vojenského bunkra v Bratislave venuje Authentic Slovakia

Trojhodinovú exkurziu pre 7 ľudí poskytne incomingová cestovná kancelária Authentic Slovakia, s.r.o. Ponúka výber zaujímavých a netradičných výletov nielen v rámci Bratislavy, ale celého Slovenska za priaznivé ceny. Pre všetkých cestovateľov a tých, čo preferujú autentické zážitky namiesto masových turistických akcií má pripravené napr. výlety do „divočiny“, deň strávený na ekofarme, splavovanie Malého Dunaja či prehliadky slovenských hradov a zámkov.

 

3. cena – DVD od Pavla Barabáša Bhután a 5 DVD titulov od Gorila.sk

DVD film Bhután – hľadanie šťastia od obľúbeného režiséra a cestovateľa Pavla Barabáša dostal cenu divákov za najlepší slovenský film. Dvojdisková edícia navyše obsahuje 3 filmy o budhizme, základné informácie o Bhutáne a o nakrúcaní filmu. Na výhercu tiež čaká 5 ďalších DVD titulov – Sophie Scholl: Poslední dny, Navždy a ďaleko, Nuda v Brně, Hviezdna brána a Cliffhanger. Príjemný filmový zážitok počas dlhých zimných večerov praje sponzor ceny Gorila.sk, najväčší internetový predajca DVD filmov a kníh na Slovensku.

 

Cena redakcie – Celodenný Voucher do PARKu SNOW Donovaly

Lyžiarske stredisko sa nachádza na strednom Slovensku neďaleko Banskej Bystrice a patrí k najväčším a najlepšie vybaveným strediská nielen kvôli kvalitným zjazdovkám, ale aj pre množstvo atrakcií pre návštevníkov. Bobové dráhy, snowpark, snowparagliding, klzisko, snowtubing, snowtreking a veľa ďalších na spríjemnenie lyžovačky. Navyše PARK SNOW Donovaly ponúka požičovne lyží, snowboardov, skiservis a lyžiarske školy pre začiatočníkov. Po náročnom dni na svahu sa môžete osviežiť v niektorej z reštaurácií alebo využiť ponuku večerného lyžovania.

 

Text: K. Csongárová

 

Výhercovia:

Lokácia:

Slovenská republika
Kalendár akcií:

Partneri:

Aj vďaka vám sme získali certifikát:

Dôveryhodná firma 2017

 

Fotosúťaž:

Dotyk jari

1. 3. – 30. 4. 2021
1. cena:
Obrazová publikácia z vydavateľstva CBS
2. cena:
Exkluzívne miniatúry: remeselný gin TOISON a bylinný likér Dr.Kramer
3. cena:
Darčekový balíček od portálu Infoglobe
1. cena redakcie:
Ročné predplatné časopisu Krásy Slovenska
2. cena redakcie:
Darčeková kazeta Vincentka
3. cena redakcie:
Liptov – turistický sprievodca z rodinného vydavateľstva Dajama

Aktuality:

19.4.2021
Cestovanie je úzko prepojené s dopravou. A práve doprava je mnoho ráz najväčšou položkou v rozpočte na dovolenku, preto vám prinášame prehľad cien palív v jednotlivých štátoch sveta.
16.4.2021
Aj tento rok sa môžete zapojiť do ankety Strom roka, ktorej cieľom je upozorniť na staré, vzácne či ohrozené stromy a vzbudiť záujem ľudí o životné prostredie. Do 30. apríla 2021 (do 22.4. v ČR) môžu jednotlivci, mestá, školy či organizácie nominovať stromy a po výbere odbornou porotou bude spustené hlasovanie.
14.4.2021
Pred pár dňami oznámil Bratislavský dopravný podnik informáciu o zatraktívnení cestovania verejnou dopravou spôsobom plošného zvýšenia ceny cestovného, zrušením obľúbeného 15 minútového lístka a zlacnením ročného lístka o 25%.
Archív aktualit

Do osobitej pozornosti:

Oznamy a upozornenia pred cestovaním do zahraničia nájdete TU (vrátane výskytu koronavírusu COVID-19).

Pridajte sa a súťažte!

Každý týždeň na facebooku nová súťaž o hodnotné ceny!

Krajina mesiaca - ALŽÍRSKO, POBREŽIE SLONOVINY a TUNISKO:

ALŽÍRSKO, POBREŽIE SLONOVINY a TUNISKO

TIPY NA VÝLETY - ALŽÍRSKO, POBREŽIE SLONOVINY a TUNISKO

 

Alžírsko, Alžír: Kombinácia európskej a islamskej architektúry

Pobrežie slonoviny, Abidjan - Tropický Manhattan

Tunisko – severom po stopách histórie

Tunisko – krajina bohatá na zážitky aj raj filmárov

Tunisko, Sahara – do púšte

 

Všetko dôležité, čo by ste o Alžírsku mali vedieť, nájdete TU, o Pobreží Slonoviny TU a Tunisku TU.

Najčítanejšie články:

Mobilná aplikácia :

aplikácia Infoglobe

stiahnuť zadarmo pre Androidstiahnuť zadarmo pre iPhone 

 

Interaktívne katalógy:

Ďakujeme:

Google hodnotenie

dnes:pondelok 19. 4. 2021
sviatok:Jela
dnes:
pondelok 19.4.
10 °C
zajtra:
utorok 20.4.
14 °C