www.infoglobe.sk » Fotosúťaž

Fotosúťaž - Farby jesene

 
Doba trvania súťaže: 5.10.2010 - 30.11.2010
Termín na hlasovanie: 11.10.2010 - 25.11.2010

Leto je už za nami a jeseň nás tohto roku prekvapila svojimi farbami o čosi skôr. Pre mnohých znamená koniec veľkých horúčav a začiatok síce chladnejších, ale o to pestrejších dní. Pre deti je to ideálny čas na vyrezávanie tekvíc či púšťanie šarkanov. Pre dospelých obdobie romantických prechádzok po krásne zafarbenom koberci lístia, alebo oslavovanie zberu celoročnej úrody napríklad na vinobraní. Jeseň je krásne obdobie, o ktoré by bola škoda sa nepodeliť zachytenými zážitkami ...

Text: Jana Rácová

1. cena – ubytovanie pre 2 osoby v malebnej dedinke Terchová venuje Penzión Iveta. Penzión sa nachádza v turisticky a lyžiarsky atraktívnej lokalite Vrátna - Malá Fatra. Nádherná okolitá príroda má všetky predpoklady pre nerušený oddych, aktívnejším návštevníkom ponúka možnosť turistiky, cyklistiky, lyžovania a raftingu. Prechádzky po Terchovej vo vás určite zanechajú zážitok na celý život.

2.cena – 2 celodenné permanentky do lyžiarskeho strediska pre telesne postihnutých športovcov na rozhraní pohoria Vtáčnik a Kremnických vrchov poskytne Ski TMG Remata. Lyžiarske stredisko, ktoré sa nachádza v srdci prírody medzi Handlovou a Prievidzou ponúka päť vlekov, z ktorých 4 vleky a 3 zjazdovky sú umelo zasnežované pre čo najlepšie lyžiarske podmienky. Pre všetkých „lyžovaniachtivých“ je možnosť aj večerného lyžovania od 18:00 do 21:00.

Gorila.sk3.cena – cestovateľskú knihu Mexiko a 6 DVD filmov daruje Gorila.sk. Najväčší internetový predajca kníh a filmov na Slovensku poskytol do fotosúťaže knihu Mexiko – Velký průvodce National Geographic s podrobnými popismi miest, viac než 280 fotografiami, mapovými sprievodcami pri prechádzkach a výletoch autom, ako aj DVD tituly ako Alexander Veľký, Nuda v Brne alebo Hviezdna brána.

Cena  redakcie- celodenný skipas do Veľkej Rače venuje PARK SNOW. Lyžiarske stredisko PARK SNOW Veľká Rača Oščadnica sa nachádza na Kysuciach, v pohorí Kysucké Beskydy. Môžete si vybrať zo zjazdoviek všetkých náročností, takže si tu dobre zalyžujú všetci od začiatočníkov až po najnáročnejších lyžiarov. Ponuka služieb je pestrá - školy a škôlka, úschovňa, ski servis, požičovňa lyží a predajňa športových potrieb. K dispozícií je takmer 14 km pravidelne upravovaných 13 zjazdoviek.


Výhercovia

Lokácia:

Slovenská republika
Kalendár akcií:

Partneri:

Aj vďaka vám sme získali certifikát:

Dôveryhodná firma 2017

 

Fotosúťaž:

Dotyk jari

1. 3. – 30. 4. 2021
1. cena:
Obrazová publikácia z vydavateľstva CBS
2. cena:
Exkluzívne miniatúry: remeselný gin TOISON a bylinný likér Dr.Kramer
3. cena:
Darčekový balíček od portálu Infoglobe
1. cena redakcie:
Ročné predplatné časopisu Krásy Slovenska
2. cena redakcie:
Darčeková kazeta Vincentka
3. cena redakcie:
Liptov – turistický sprievodca z rodinného vydavateľstva Dajama

Aktuality:

19.4.2021
Cestovanie je úzko prepojené s dopravou. A práve doprava je mnoho ráz najväčšou položkou v rozpočte na dovolenku, preto vám prinášame prehľad cien palív v jednotlivých štátoch sveta.
16.4.2021
Aj tento rok sa môžete zapojiť do ankety Strom roka, ktorej cieľom je upozorniť na staré, vzácne či ohrozené stromy a vzbudiť záujem ľudí o životné prostredie. Do 30. apríla 2021 (do 22.4. v ČR) môžu jednotlivci, mestá, školy či organizácie nominovať stromy a po výbere odbornou porotou bude spustené hlasovanie.
14.4.2021
Pred pár dňami oznámil Bratislavský dopravný podnik informáciu o zatraktívnení cestovania verejnou dopravou spôsobom plošného zvýšenia ceny cestovného, zrušením obľúbeného 15 minútového lístka a zlacnením ročného lístka o 25%.
Archív aktualit

Do osobitej pozornosti:

Oznamy a upozornenia pred cestovaním do zahraničia nájdete TU (vrátane výskytu koronavírusu COVID-19).

Pridajte sa a súťažte!

Každý týždeň na facebooku nová súťaž o hodnotné ceny!

Krajina mesiaca - ALŽÍRSKO, POBREŽIE SLONOVINY a TUNISKO:

ALŽÍRSKO, POBREŽIE SLONOVINY a TUNISKO

TIPY NA VÝLETY - ALŽÍRSKO, POBREŽIE SLONOVINY a TUNISKO

 

Alžírsko, Alžír: Kombinácia európskej a islamskej architektúry

Pobrežie slonoviny, Abidjan - Tropický Manhattan

Tunisko – severom po stopách histórie

Tunisko – krajina bohatá na zážitky aj raj filmárov

Tunisko, Sahara – do púšte

 

Všetko dôležité, čo by ste o Alžírsku mali vedieť, nájdete TU, o Pobreží Slonoviny TU a Tunisku TU.

Najčítanejšie články:

Mobilná aplikácia :

aplikácia Infoglobe

stiahnuť zadarmo pre Androidstiahnuť zadarmo pre iPhone 

 

Interaktívne katalógy:

Ďakujeme:

Google hodnotenie

dnes:pondelok 19. 4. 2021
sviatok:Jela
dnes:
pondelok 19.4.
10 °C
zajtra:
utorok 20.4.
14 °C