www.infoglobe.sk » Moderná tlač fotografií od OnlinePoster.sk

Moderná tlač fotografií od OnlinePoster.sk

Publikované: 10.1.2013
Radi cestujete a spoznávate zaujímavé miesta? Či v tomto ročnom období radšej leňošíte v pohodlí vášho domova? Nech už je to akokoľvek, príjemné zážitky si na fotoaparát zachytávajú mnohí z vás. Klasické fotoalbumy sú malou klenotnicou zážitkov, ale čo by ste povedali na unikátnu veľkoformátovú fotografiu, ktorá by zdobila trebárs vašu obývačku a celoročne vám pripomínala krásne prežité chvíle?!

Príjemná predstava, nemyslíte? Veľkoformátová tlač so sebou prináša nespočetné možnosti využitia fotografií pre rodinné, ale aj firemné účely. Celé sa to začína výberom kvalitnej fotografie či dobrým nápadom. Je len na vás, aký pohľad na ľudí, ktorí sú vášmu srdcu najbližší, či na úchvatné prírodné scenérie, si vyberiete. Fotografia je sloboda, môže byť farebná i čiernobiela, môže byť jedna, no aj poskladaná z viacerých formou koláže. Pri výbere nezabúdajte na príjemný pocit, ktorý by mal na vás z fotografie vyžarovať. Potom je to už len krôčik ku konečnému výsledku, ktorým je veľkoplošná fotografia vytlačená ako obraz na plátne, fotka na  samolepke, alebo obraz vytlačený na odolnej KAPA doske...

onlineposter.sk

Vaše spomienky sa tak rázom pretavia na niečo hmatateľné a hlavne viditeľné. V dnešnej dobe vám na profesionálnych veľkoformátových tlačiarňach dokážu vytlačiť fotografiu aj o rozmeroch napríklad 1,5 x 2,1 m. Pritom najjednoduchším spôsobom objednania si takejto veľkoformátovej tlače je objednávka cez internet. S profesionálnym a veľmi ústretovým prístupom sa stretnete na webových stránkach portálu OnlinePoster.sk, ktorý vám z vlastných skúseností môžeme vrelo odporučiť.

No povedzme si aj niečo o jednotlivých spôsoboch tlače, pre koho sú vhodné a kde sú ich možnosti využitia:

Tlač na plátno je jednoduchý spôsob ako prísť ku krásnemu obrazu s motívom z vašich fotografií.  Fotky z dovolenky, portréty členov rodiny, svadobné fotografie, alebo reprezentačné snímky firemného areálu či top manažérov podniku sú typické ukážky, kedy sa oplatí vytlačiť fotky na veľkoformátové plátno.

onlineposter.sk

Ďalšou možnosťou je tlač fotografií na KAPA dosku – odľahčenú dosku z PVC. Takto potlačená doska je ľahká, odolná a v interiéri výborne poslúži ako moderný obraz alebo reklamná plocha. Predstavuje zaujímavý interiérový doplnok pre moderné domácnosti, ale aj do firemných priestorov.

Samolepky sú ďalším obľúbeným spôsobom využitia fotografií. Nechajte si vytlačiť fotografie ako veľkoplošné samolepky na kvalitnom PVC vinyle a nalepte si ich na firemné auto, výklad obchodu, alebo do firemného interiéru či domácnosti. Takmer nezničiteľné samolepky vydržia v drsných vonkajších podmienkach až 5 rokov.

Fotky na magnetickej fólii nie sú natoľko známe ako foto samolepky, ale na kovovom podklade ich dokážu plnohodnotne nahradiť. Na aute, chladničke, plechovej stene alebo iných kovových podkladoch drží magnetická fólia spoľahlivo a bez lepenia. Výhodou je ľahké odstránenie alebo premiestnenie fólie.

Aj klasický fotopapier má v digitálnej veľkoformátovej tlači svoje nezameniteľné miesto. Rozmerné foto postery resp. foto plagáty na kvalitnom matnom alebo lesklom foto papieri štýlovo dotvárajú interiér, vynikajú mimoriadnym kontrastom a vernosťou farieb.

Samozrejme nie všetko sa dá obsiahnuť v jednom článku a preto vám odporúčame odborné poradenstvo s možnosťou objednávky veľkoplošnej tlače fotografií na rôzne podklady, ktoré nájdete na stránkach OnlinePoster.sk.

Zdroj: PR, OnlinePoster.sk,

Textová úprava: redakciaDiskusia k článku (0)

Vložiť nový príspevok


Súvisiace články

Ako fotografovať búrku
Publikované: 1.8.2011
Letné búrky sú dozaista zaujímavou a inšpirujúcou tematikou pre tvorivú fotografiu a my si teraz priblížime niektoré technické postupy, ktorými je možné dosiahnuť čo možno najlepšie snímky.

Momentky na nezaplatenie
Publikované: 31.8.2013
Svadba je pre ženu tým najkrajším dňom v živote. Snáď každá z nás si už ako malá predstavuje svoju rozprávkovú svadbu s tým najúžasnejším mužom v živote.

Zoner Photo Studio: Koniec nekonečnému prechádzaniu zložiek – ako rýchlo nájsť konkrétnu fotografiu
Publikované: 2.11.2015
Zimné obdobie zľahka ukrajuje možnosti vyhotovenia dobrých fotografií. Aj keď námetov je viac než dosť, nie je dostatok toho, čo je pri fotografovaní často to najdôležitejšie – svetlo. Preto je zimné obdobie dobré napríklad na to, aby sme sa vrátili k možno zabudnutým fotografiám z leta alebo jesene a konečne ich pretriedili a vybrali tie najlepšie snímky.

Fotoškola: začíname s manuálom
Publikované: 25.5.2009
Po dlhšej odmlke sa opäť vracia téma fotoškoly, ktorá sa hneď v úvode zameria na jednu zo základných tém pokročilého fotografovania a tým sú manuálne režimy – expozičné časy, práca s clonou a ďalších pár drobností k prehĺbeniu vašich znalostí či snáď radostí z práce s náročnejším fotoaparátom.

Fotoškola otvorená!
Publikované: 3.3.2008
Novinka, ktorú vám teraz predstavujeme, je určená predovšetkým začínajúcim fotografom a ľuďom, ktorí majú chuť osvojiť si nové zručnosti v oblasti digitálnej aj klasickej fotografie. Nájdete tu prehľadne rozdelené tematické okruhy o technike a teórii fotografovania, ktoré budú pravidelne vychádzať na našom webe.

Lokácia:

Slovenská republika
Kalendár akcií:

Partner:

Vyžaduje Adobe Flash Player

Partneri:

Aj vďaka vám sme získali certifikát:

Dôveryhodná firma 2017

 

Sprievodca:

Fotosúťaž:

Leto plné radosti

1. 7. – 31. 8. 2019
1. cena:
Dve vstupenky na koncert Lucie Bíla v Tatrách
2. cena:
Dámske štýlové slnečné okuliare Polaroid od Optik Morvay
3. cena:
Turistický sprievodca z rodinného vydavateľstva Dajama
1. cena redakcie:
Poukážka pre dve osoby na dve noci s raňajkami v Hoteli Európa Liptovský Mikuláš
2. cena redakcie:
Letný kozmetický balíček z dm drogérie
3. cena redakcie:
Kombinovaná vstupenka na zámok Schloss Hof a Niederweiden

Aktuality:

21.7.2019
Aj toto leto si môžete užiť Medzinárodný kultúrny festival Dni Majstra Pavla v Levoči, ktorý do 28. augusta 2019 prináša pouličné vystúpenia divadelníkov, muzikantov a tanečníkov, ako aj posolstvo kultúry.
20.7.2019
Drevený kostol svätého Mikuláša z počiatku 17. storočia, ktorého oprava trvala takmer tri roky, môžu ľudia navštíviť v Hradci Králové v Jiráskových sadoch až do konca septembra.
19.7.2019
Všetci nadšenci turistiky sa aj tento rok môžu tešiť na v poradí už osemnásty Národný výstup na Sitno, ktorý sa uskutoční v nedeľu 21. júla 2019.
Archív aktualit

Do osobitej pozornosti:

Oznamy a upozornenia pred cestovaním do zahraničia nájdete TU.

Pridajte sa a súťažte!

Každý týždeň na facebooku nová súťaž o hodnotné ceny!

Krajina mesiaca - LAOS:

Najčítanejšie články:

Mobilná aplikácia :

aplikácia Infoglobe

stiahnuť zadarmo pre Androidstiahnuť zadarmo pre iPhone 

 

Interaktívne katalógy:

Ďakujeme:

Google hodnotenie

dnes:nedeľa 21. 7. 2019
sviatok:Daniel
dnes:
nedeľa 21.7.
28 °C
zajtra:
pondelok 22.7.
27 °C