www.infoglobe.sk » Aktuality » Hotel Sheraton v Bratislave

Hotel Sheraton v Bratislave

Publikované: 22.2.2010
V Bratislave tento týždeň otvoria prvý veľký päťhviezdičkový hotel, spravovaný renomovanou medzinárodnou sieťou Sheraton. Hotel je súčasťou novej nábrežnej zóny Eurovea, budovanej v hlavnom meste Slovenska od roku 2006 írskou skupinou Ballymore.

Sheraton BratislavaNový hotel, nachádzajúci sa na nábrežnom námestí pred novou budovou Slovenského národného divadla, poskytne vyše 200 luxusných izieb a apartmánov, niektoré s terasami alebo výhľadom na rieku Dunaj.

Sheraton Bratislava Samozrejmosťou sú reštaurácia, dva bary, ale aj wellness klub a kúpele na ploche viac ako 800 m2 s bazénom a siedmimi terapeutickými miestnosťami. Podobnú plochu zaujíma aj kongresový priestor s ôsmimi samostatnými rokovacími miestnosťami.

Hotel Sheraton je zakomponovaný ako súčasť modernej štvrte Eurovea, do ktorej ešte patria tri kancelárske budovy Eurovea Central, štvor- až päťpodlažné obytné bloky Eurovea Apartments s vyše 250 bytmi, obchodná Pribina Galleria, k tomu podzemné parkoviská a park na nábreží.

Eurovea - Pribinova street
V súčasnosti sú v Bratislave k dispozícii v najvyššej kategórii 5* iba dva menšie hotely Arcadia a Albert, v tomto roku by mal pribudnúť ako ďalší konkurent Hotel Kempinski, ktorý je súčasťou ďalšieho veľkého nábrežného projektu River Park.

Text: Jiří Výborný

Foto: A1 Respect, eurovea.skDiskusia k článku (0)

Vložiť nový príspevok


Súvisiace články

Najkrajšie architektonické projekty na Slovensku
Publikované: 8.10.2010
V Bratislave vyhlásili Ceny Slovenskej komory architektov za architektúru CE.ZA.AR 2010. V kategórii Exteriér si cenu odniesli Verejné priestory na nábreží pri novej štvrti Eurovea, ktoré sa od svojho otvorenia na jar tohto roku rýchlo stali obľúbeným výletným korzom Bratislavčanov a návštevníkov mesta.

Nový hotel Mercure v Bratislave
Publikované: 24.11.2010
V slovenskej metropole včera slávnostne otvorili nový štvorhviezdičkový hotel Mercure Bratislava Centrum, patriaci do svetovej siete Accor.

V Bratislave otvorili ďalšie vianočné trhy
Publikované: 6.12.2010
K tradičným vianočným trhom na Hlavnom a Hviezdoslavovom námestí v historickom centre slovenskej metropoly a nákupnému veľtrhu na výstavisku Incheba Expo v tomto roku pribudli ešte ďalšie vianočné trhy – v novej štvrti Eurovea na nábreží Dunaja.

Bratislava: Nový Centrál spustia o rok
Publikované: 27.9.2011
V lokalite bývalej a dlhé roky chátrajúcej plavárne Centrál v strede slovenskej metropoly dokončili hrubú stavbu nového multifunkčného komplexu. Po rokoch útlmu novej výstavby spôsobeného krízou ide v súčasnosti o najväčšiu stavbu v centre mesta.

Lokácia:

Slovenská republika
Kalendár akcií:

Partner:

Vyžaduje Adobe Flash Player

Partneri:

Aj vďaka vám sme získali certifikát:

Dôveryhodná firma 2017

 

Sprievodca:

Fotosúťaž:

Leto plné radosti

1. 7. – 31. 8. 2019
1. cena:
Dve vstupenky na koncert Lucie Bíla v Tatrách
2. cena:
Dámske štýlové slnečné okuliare Polaroid od Optik Morvay
3. cena:
Turistický sprievodca z rodinného vydavateľstva Dajama
1. cena redakcie:
Poukážka pre dve osoby na dve noci s raňajkami v Hoteli Európa Liptovský Mikuláš
2. cena redakcie:
Letný kozmetický balíček z dm drogérie
3. cena redakcie:
Kombinovaná vstupenka na zámok Schloss Hof a Niederweiden

Aktuality:

21.7.2019
Aj toto leto si môžete užiť Medzinárodný kultúrny festival Dni Majstra Pavla v Levoči, ktorý do 28. augusta 2019 prináša pouličné vystúpenia divadelníkov, muzikantov a tanečníkov, ako aj posolstvo kultúry.
20.7.2019
Drevený kostol svätého Mikuláša z počiatku 17. storočia, ktorého oprava trvala takmer tri roky, môžu ľudia navštíviť v Hradci Králové v Jiráskových sadoch až do konca septembra.
19.7.2019
Všetci nadšenci turistiky sa aj tento rok môžu tešiť na v poradí už osemnásty Národný výstup na Sitno, ktorý sa uskutoční v nedeľu 21. júla 2019.
Archív aktualit

Do osobitej pozornosti:

Oznamy a upozornenia pred cestovaním do zahraničia nájdete TU.

Pridajte sa a súťažte!

Každý týždeň na facebooku nová súťaž o hodnotné ceny!

Krajina mesiaca - LAOS:

Najčítanejšie články:

Mobilná aplikácia :

aplikácia Infoglobe

stiahnuť zadarmo pre Androidstiahnuť zadarmo pre iPhone 

 

Interaktívne katalógy:

Ďakujeme:

Google hodnotenie

dnes:nedeľa 21. 7. 2019
sviatok:Daniel
dnes:
nedeľa 21.7.
28 °C
zajtra:
pondelok 22.7.
29 °C