www.infoglobe.sk » Aktuality » Cestovateľské utorky v bratislavskom Poluse

Cestovateľské utorky v bratislavskom Poluse

Publikované: 13.3.2011
Všetci milovníci cestovania si prídu na svoje každý utorok v bratislavskom nákupnom centre Polus. Bez toho aby museli kamkoľvek vycestovať, budú môcť spoznávať krásy a pozoruhodnosti vždy inej časti našej planéty.

Cestovná kancelária BUBO v spolupráci s obchodno-zábavným centrom Polus pripravila zaujímavý cyklus premietaní pod názvom Cestovateľské utorky. V kinosále číslo 7, v príjemnom prostredí Palece cinemas, bude každý utorok prebiehať premietanie spojené s rozprávaním či prezentovaním fotografií z rôznych kútov sveta. Premietania začínajú vždy o 18:30 hod. a počas návštevy kina máte možnosť parkovať v podzemných garážach zadarmo. Počas premietania sa vždy dozviete veľa zaujímavých informácii od skúsených cestovateľov, ktorý vám prezradia aj množstvo zaujímavostí, ktoré sa nedočítate v žiadnom cestovateľskom sprievodcovi. Budete obdivovať najnavštevovanejšie zaujímavosti sveta ale nahliadnete aj do života bežných ľudí, často krát žijúcich úplne odlišným spôsobom ako na aký sme zvyknutý u nás.

Text a foto: O. Kubáčková


Diskusia k článku (0)

Vložiť nový príspevok


Súvisiace články

Berlín: dva svety jedného mesta - VIDEO
Publikované: 27.7.2010
Dnes dňom i nocou pulzujúca nemecká metropola. Kedysi jeden z hlavných stanov Führera Hitlera alebo mesto, ktoré malo pevnú hranicu medzi východom a západom. Históriu je z ulíc Berlína cítiť takmer na každom kroku.

Britská Kolumbia: Port Hardy - kráľovstvo veľrýb-VIDEO
Publikované: 21.12.2010
Mestečko Port Hardy na Vancouver Island v Britskej Kolumbii nie ani nijak výnimočne pekné ani zaujímavé. Ale milovníci prírody a jej pozorovania by si ho aj tak mali vpísať do pamäte. Ponúka totiž nie len vstup do Cape Scott Provincial parku, ale tiež zážitok, ktorý vám len tak nejaké iné miesto na Zemi neposkytne - veľrybársku výpravu v malom a rýdzo neturistickom štýle.

Írsko: Dublin - mesto s vlastnou dušou - VIDEO
Publikované: 8.2.2011
Sú mesta majestátne, krásne, dychberúce, historické, nezvyčajne originálne. Írska metropola Dublin nie je vlastne ani jedno z toho, a napriek tomu obsahuje všetko, čo sme tu zmienili. Je to mesto, ktoré môžete milovať i nenávidieť. Ale úplne určite vás nenechá chladnými.

Švédsko: Stockholm – Benátky severu
Publikované: 28.2.2011
Švédske kráľovstvo, najrozľahlejší štát Škandinávie, sa rozprestiera na ploche 449 964 km² a patrí k najväčším krajinám Európy. Svojou nádhernou a rozmanitou prírodou, ale tiež zaujímavou architektúrou, Švédsko každoročne priláka množstvo návštevníkov, no napriek tomu tu aj v najväčšej turistickej sezóne vládne pokoj a necítiť tu žiaden zhon.


Súvisiaca fotogaléria

Rotterdam: jesenná prechádzka mestom
Rotterdam leží na pobreží Severného mora a je druhým najväčším mestom Holandska. Žije tu okolo 60...


Súvisiace video

Britská Kolumbia: Khutzeymateen  
Poďte sa s nami pozrieť do kanadskej rezervácie, kde žijú medvede... Video: Zuzana Dastychová &...

Lokácia:

Slovenská republika
Kalendár akcií:

Partneri:

Aj vďaka vám sme získali certifikát:

Dôveryhodná firma 2017

 

Sprievodca:

Fotosúťaž:

Pestrá jeseň

1. 9. – 31. 10. 2019
1. cena:
Balance test a Balance Oil od spoločnosti ZINZINO
2. cena:
sada čokolád značky Lindt a vstupenky na prehliadku Velkopopovického pivovaru Kozel
3. cena:
Poukážka na dve vstupenky do talkshow SUPERMAMY
1. cena redakcie:
Darčekový poukaz pre 2 osoby na 2 noci vrátane raňajok na Chate Magurka v Nízkych Tatrách
2. cena redakcie:
Hniezdo pre bábätko od ZUZ made with love
3. cena redakcie:
Darčeková kazeta VINCENTKA

Aktuality:

19.10.2019
Jednou z hlavných kultúrnych udalostí tohto roku na Pražskom hrade je výstava venovaná českému a rímskemu kráľovi Václavovi IV. a umeniu jeho doby, ktorú môžete navštíviť až do 3. novembra, a to denne od 10. do 18. hodiny.
18.10.2019
V sobotu 19. októbra prebieha v Národnom dome na Vinohradoch už VII.ročník veľtrhu a festivalu súčasnej fotografie – FOTOEXPO 2019, ktorý predstaví to najlepšie zo súčasnej fotografickej tvorby, fotografickej techniky a príslušenstva, ale hlavne množstvo inšpirácie a zábavy.
17.10.2019
Pri príležitosti Medzinárodného dňa archeológie vás Sázavský kláštor pozýva v sobotu 19. októbra na špeciálne tematické prehliadky s archeológmi, ktoré budú náhľadom nielen do výskumov kláštora a okolia, ale aj do prostredia českej počítačovej hry z obdobia neskorého stredoveku.
Archív aktualit

Do osobitej pozornosti:

Oznamy a upozornenia pred cestovaním do zahraničia nájdete TU.

Pridajte sa a súťažte!

Každý týždeň na facebooku nová súťaž o hodnotné ceny!

Krajina mesiaca - ÍRSKO:

Najčítanejšie články:

Mobilná aplikácia :

aplikácia Infoglobe

stiahnuť zadarmo pre Androidstiahnuť zadarmo pre iPhone 

 

Interaktívne katalógy:

Ďakujeme:

Google hodnotenie

dnes:sobota 19. 10. 2019
sviatok:Kristián
dnes:
sobota 19.10.
19 °C
zajtra:
nedeľa 20.10.
20 °C