www.infoglobe.sk » Aktuality » SR: Letné festivaly 2019

SR: Letné festivaly 2019

Publikované: 1.7.2019
Aj tento rok nás čaká leto plné skvelých festivalov, kde si oddýchneme, zatancujeme alebo sa niečo nové dozvieme. Portál Infoglobe vám prináša prehľad tých najzaujímavejších.

Od 4.7. do 6.7. 2019 ožijú priestory kaštieľa v Moravanoch nad Váhom medzinárodným festivalom experimentálneho audiovizuálneho umenia – Hradby Samoty. V sobotu 6. júla sa na štadióne vo Vrbovom uskutočnia populárne a zábavné Vrbovské vetry pod drobnohľadom pána „precedu húpacieho koníka“. Od 11. do 13. 7. sa uskutoční jeden z najväčších multižánrových festivalov na Slovensku - Pohoda 2019, tradične na trenčianskom letisku.

 

Od 12. do 13.7. si nenechajte ujsť cestovateľský festival Infofest v Liptovskom Mikuláši, kde vás čakajú prednášky profesionálnych cestovateľov, hudobné vystúpenia v podaní folklórnej skupiny Kriváň, speváčky Dominiky Mirgovej, skupiny Verona (CZ) či Vaša Patejdla.

 

Zaujímavý program sľubuje aj najväčší festival na Česko-Slovenskej hranici - Cibula Fest, ktorý bude prebiehať 18. až 20. júla v areáli letiska Holíč. Pre rockových nadšencov odporúčame TopFest v areáli na Zelenej vode v Novom Meste nad Váhom, kde 28. a 29. júna vystúpi aj taká hudobná legenda ako Slash. Milovníci rapu si prídu na svoje v rámci 7. ročníka festivalu Hip Hop žije, ktorý sa uskutoční od 28. do 30. júna na Zlatých pieskoch v Bratislave. Jubilejný 10. ročník Grape festivalu môžete zažiť 9. a 10. augusta na letisku v Piešťanoch.

Od štvrtka 15. do nedele 18. augusta bude prebiehať v meste Bytča festival Hviezdne noci, ktorý ponúkne priehrštie rôznych druhov umenia v impozantných architektonických lokáciach. Pre vyznávačov reggae štýlu je tu Uprising festival odohrávajúci sa na Zlatých pieskoch od 23. do 24. augusta a pre milovníkov country je tu posledné augustové trojdnie tradičná Lodenica.


Zdroj a foto: festivaly a redakciaDiskusia k článku (0)

Vložiť nový príspevok


Súvisiace články

SR, Liptovský Mikuláš – spoznávajte svet na cestovateľskom festivale Infofest 2019
Publikované: 8.5.2019
Portál Infoglobe v spolupráci s mestom Liptovský Mikuláš organizuje v poradí druhý ročník medzinárodného cestovateľského festivalu Infofest, ktorý sa uskutoční v piatok 12. a v sobotu 13. júla 2019 na Námestí osloboditeľov a v Dome kultúry Liptovský Mikuláš.

infofest 2018 - hľadaj cestu, nájdi cieľ
Publikované: 3.6.2018
Portál Infoglobe v spolupráci s mestom Liptovský Mikuláš organizuje prvý ročník medzinárodného cestovateľského festivalu Infofest, ktorý sa uskutoční v piatok 13. a v sobotu 14. júla 2018 na Námestí osloboditeľov a vo vybraných sálach Domu kultúry Liptovský Mikuláš.

INFOGLOBE – aplikácia pre cestovateľov
Publikované: 7.2.2018
Pre všetkých používateľov chytrých telefónov máme dobrú správu! Portál Infoglobe v týchto dňoch spustil novú prepracovanú mobilnú aplikáciu, ktorá vás prevedie tými najzaujímavejšími miestami našej planéty a zároveň vám uľahčí na základe vašej polohy vyhľadávanie tipov na výlety.

SVET: portál Infoglobe na Instagrame a 1500+ stiahnutí aplikácie pre cestovateľov
Publikované: 3.6.2019
Portál Infoglobe v týchto dňoch nájdete už aj na sociálnej sieti Instagram, kde bude postupne predstavovať nielen prírodné, architektonické či tajuplné miesta na Zemi, ale aj prinášať aktuálne pozvánky na vybrané podujatia.

Lokácia:

Slovenská republika
Kalendár akcií:

Partner:

Vyžaduje Adobe Flash Player

Partneri:

Aj vďaka vám sme získali certifikát:

Dôveryhodná firma 2017

 

Sprievodca:

Fotosúťaž:

Leto plné radosti

1. 7. – 31. 8. 2019
1. cena:
Dve vstupenky na koncert Lucie Bíla v Tatrách
2. cena:
Dámske štýlové slnečné okuliare Polaroid od Optik Morvay
3. cena:
Turistický sprievodca z rodinného vydavateľstva Dajama
1. cena redakcie:
Poukážka pre dve osoby na dve noci s raňajkami v Hoteli Európa Liptovský Mikuláš
2. cena redakcie:
Letný kozmetický balíček z dm drogérie
3. cena redakcie:
Kombinovaná vstupenka na zámok Schloss Hof a Niederweiden

Aktuality:

24.7.2019
Originálny medzinárodný folklórny festival Jánošíkove dni sa tento rok uskutoční od 31. júla do 4. augusta 2019 v rodisku slovenského národného hrdinu Juraja Jánošíka v Terchovej.
23.7.2019
Výbor svetového dedičstva na svojom zasadaní v azerbajdžanskej metropole Baku rozhodol o zaradení Baníckeho regiónu Erzgebirge/Krušnohorie a Národného žrebčína Kladruby nad Labem do zoznamu pamiatok svetovej hodnoty.
22.7.2019
Do 1. septembra 2019 máte možnosť využiť na cestovanie tradičný vláčik Hanička (motorový vozeň 810), ktorý jazdi na trati zo Spišského Podhradia do Spišských Vlachov.
Archív aktualit

Do osobitej pozornosti:

Oznamy a upozornenia pred cestovaním do zahraničia nájdete TU.

Pridajte sa a súťažte!

Každý týždeň na facebooku nová súťaž o hodnotné ceny!

Krajina mesiaca - LAOS:

Najčítanejšie články:

Mobilná aplikácia :

aplikácia Infoglobe

stiahnuť zadarmo pre Androidstiahnuť zadarmo pre iPhone 

 

Interaktívne katalógy:

Ďakujeme:

Google hodnotenie

dnes:streda 24. 7. 2019
sviatok:Vladimír
dnes:
streda 24.7.
31 °C
zajtra:
štvrtok 25.7.
33 °C