www.infoglobe.sk » Aj v akvaparku môžete žiť energiou!

Aj v akvaparku môžete žiť energiou!

Publikované: 23.8.2019
Ako najlepšie stráviť záverečné prázdninové dni? Príďte posledný augustový víkend (30. 8. 2019) do Aquacity Poprad, (31. 8. 2019) do Vodného parku Bešeňová a (1. 9. 2019) do Thermal Corvinus Veľký Meder a naplno si užite zábavnú roadshow v zóne projektu Žiť energiou. K dispozícii vám bude bezplatné odborné energetické poradenstvo, ale aj množstvo zábavy, smiechu a pozitívnej energie pri súťažiach o zaujímavé ceny.

Okrem kúpania, oddychu a športového vyžitia vám ponúkneme aj inšpiráciu, ako efektívne využívať energiu a obnoviteľné zdroje. V stánku Slovenskej inovačnej a energetickej agentúry sa môžete občerstviť a odborní konzultanti projektu Žiť energiou vám od 11.00 do 18.00 hodiny poskytnú užitočné informácie a rady o tom, ako znížiť spotrebu energie priamo vo vašej domácnosti. Môžete sa ich spýtať napríklad aj na to, či sa oplatí vyrábať vlastnú elektrinu z fotovoltického systému, ohrievať vodu prostredníctvom solárnych kolektorov, akú službu urobí tepelné čerpadlo či ako môžete získať príspevok na nový kotol na biomasu.

ŽIŤ ENERGIOU! - zábavná roadshow
Pre tých, ktorí sa chcú zabaviť s priateľmi či rodinou a prevetrať svoje vedomosti o efektívnom využívaní energie, je pripravený kvízomat. Vezmite do ruky pripravené ovládače, spoľahnite sa na svoje poznatky a vysúťažte si atraktívne ceny v moderovanom interaktívnom kvíze. Keďže nepôjde len o správne odpovede, ale aj o čas, je to príležitosť, ako vylepšiť náladu sebe aj spoluhráčom. V jednom kole môžete naraz súťažiť aj dvadsiati.

Ak si chcete na tento deň uchovať spomienku aj v albume, vo fotostánku sa o to postará profesionálny fotograf. Na výber budete mať množstvo vtipných a nápaditých rekvizít.

Popustiť uzdu fantázii, nechať priestor kreativite a vytvoriť si originálne tričko? Prečo nie! Vďaka pripraveným farbám a šablónam sa na módneho návrhára ľahko premení každý.

O tom, že aj škola môže byť hrou alebo skôr energia hrou (veď sú ešte prázdniny J), sa budú môcť presvedčiť tí najmenší, pre ktorých sú pripravené atraktívne disciplíny demonštrujúce fyzikálne javy a tiež zaujímavé ceny. Športoví nadšenci si môžu vyskúšať, koľko energie dokážu vyrobiť priamo na bicykli.

 

Spoznajte, vyskúšajte a zažite záver prázdnin v skvelej atmosfére a získajte užitočné informácie. Ak by ste to náhodou nestihli, bezplatné energetické poradenstvo nájdete v poradenských centrách Žiť energiou v Bratislave, Banskej Bystrici, Trenčíne a Košiciach. Okrem osobného poradenstva môžete využiť aj e-mailové alebo telefonické na bezplatnej linke 0800 199 399.


Srdečne vás všetkých pozývame:

Aquacity Poprad, piatok 30. augusta 2019

Vodný park Bešeňová, sobota 31. augusta 2019

Thermal Corvinus Veľký Meder, nedeľa 1. septembra 2019


Zdroj: www.zitenergiou.sk

 

.Diskusia k článku (0)

Vložiť nový príspevok


Súvisiace články

SR, Poprad - Tatry: Tatranská železnica I.
Publikované: 18.10.2012
Tatranské elektrické železnice ako ich poznáme dnes zachytávajú len kúsok z bohatej histórie tejto unikátnej pamiatky. V nasledujúcich riadkoch sa pozrieme na vývoj od prvého trolejbusu na svete až po súčasnú elektrifikovanú železnicu.

Aj v obchodných centrách môžete Žiť energiou
Publikované: 1.10.2019
Užitočný program pre celú rodinu môžete v jesenných dňoch zažiť v piatich obchodných centrách na Slovensku.

SR, Poprad – Tatry: Tatranská železnica II.
Publikované: 25.10.2012
V prvej časti článku o tatranskej železnici sme si povedali o začiatkoch jej histórie a dozvedeli sme sa o svetovom technickom unikáte - „tatranskom medzimestskom trolejbuse“. Dnes sa zameriame na novodobú históriu železnice od začiatku 20. storočia po súčasnosť.

SR, Poprad: tatranská križovatka - VIDEO
Publikované: 18.12.2012
Zo zoznamu miest, ktorými sme z Prahy cestou do Vysokých Tatier prechádzali , sa zdá byť Poprad jedným z najkrajších, a to aj vďaka kulise Vysokých Tatier, ktorá nad mestom visia ako plagát.

SR: Lúčky, Bešeňová – travertínová krása
Publikované: 6.9.2012
Na severe Slovenska v oblasti Liptova sa nachádzajú majestátnymi horami obklopené dve malebné obce. Jedna známa hlavne aquaparkom s termálnou vodou a paradajkami pri priehrade Liptovská Mara a druhá pod horskými svahmi Chočských vrchov známa liečivou vodou z miestnych kúpeľov.


Súvisiaca fotogaléria

SR, Poprad – vstupná brána do Tatier
Okresné mesto Poprad sa nachádza na severovýchode Slovenska a už od nepamäti je považované za vst...

Lokácia:

Slovenská republika
Kalendár akcií:

Partneri:

Aj vďaka vám sme získali certifikát:

Dôveryhodná firma 2017

 

Sprievodca:

Fotosúťaž:

Pestrá jeseň

1. 9. – 31. 10. 2019
1. cena:
Balance test a Balance Oil od spoločnosti ZINZINO
2. cena:
sada čokolád značky Lindt a vstupenky na prehliadku Velkopopovického pivovaru Kozel
3. cena:
Poukážka na dve vstupenky do talkshow SUPERMAMY
1. cena redakcie:
Darčekový poukaz pre 2 osoby na 2 noci vrátane raňajok na Chate Magurka v Nízkych Tatrách
2. cena redakcie:
Hniezdo pre bábätko od ZUZ made with love
3. cena redakcie:
Darčeková kazeta VINCENTKA

Aktuality:

19.10.2019
Jednou z hlavných kultúrnych udalostí tohto roku na Pražskom hrade je výstava venovaná českému a rímskemu kráľovi Václavovi IV. a umeniu jeho doby, ktorú môžete navštíviť až do 3. novembra, a to denne od 10. do 18. hodiny.
18.10.2019
V sobotu 19. októbra prebieha v Národnom dome na Vinohradoch už VII.ročník veľtrhu a festivalu súčasnej fotografie – FOTOEXPO 2019, ktorý predstaví to najlepšie zo súčasnej fotografickej tvorby, fotografickej techniky a príslušenstva, ale hlavne množstvo inšpirácie a zábavy.
17.10.2019
Pri príležitosti Medzinárodného dňa archeológie vás Sázavský kláštor pozýva v sobotu 19. októbra na špeciálne tematické prehliadky s archeológmi, ktoré budú náhľadom nielen do výskumov kláštora a okolia, ale aj do prostredia českej počítačovej hry z obdobia neskorého stredoveku.
Archív aktualit

Do osobitej pozornosti:

Oznamy a upozornenia pred cestovaním do zahraničia nájdete TU.

Pridajte sa a súťažte!

Každý týždeň na facebooku nová súťaž o hodnotné ceny!

Krajina mesiaca - ÍRSKO:

Najčítanejšie články:

Mobilná aplikácia :

aplikácia Infoglobe

stiahnuť zadarmo pre Androidstiahnuť zadarmo pre iPhone 

 

Interaktívne katalógy:

Ďakujeme:

Google hodnotenie

dnes:sobota 19. 10. 2019
sviatok:Kristián
dnes:
sobota 19.10.
19 °C
zajtra:
nedeľa 20.10.
20 °C