www.infoglobe.sk » Adrenalínová a eventová agentúra MUTTON

Adrenalínová a eventová agentúra MUTTON

Publikované: 1.7.2011
Agentúra MUTTON je špecialistom na rafting a outdoorové športy v regióne Liptov. Zároveň ponúka svoje služby kdekoľvek na Slovensku a v zahraničí. Okrem outdooru svojim klientom zabezpečí množstvo atrakcií, prenájom stanov, ozvučenie aj branding.

lanový traverz MUTTON s.r.o.       

 Ul. Kpt. Nálepku 12

 031 01 Liptovský Mikuláš       

 Tel.: +421 918 417 487, +421 907 481 311

 fax: +421 44 562 07 17    

 e-mail: mutton@mutton.sk

 www.mutton.sk

 

 

Outdoorové športy

raftingRafting – je špecialitou agentúry MUTTON. Pod vedením skúsených inštruktorov si vychutnáte rafting na Belej, Váhu, Dunajci, Oravy, Areáli vodného slalomu Liptovský Mikuláš, Vodnom areáli Čunovo a splav Hrona.

Paintball – adrenalínová hra plná dobrodružstva, ktorá posilňuje tímovú spoluprácu. Zapožičanie zbraní, výstroja a nafukovacieho ihriska je možné kdekoľvek.

- Lukostreľba – historický šport zabezpečí kompletne od lukov, šípov, terčovnice, organizácie preteku až po evidenciu lukostreľbavýsledkov na FlipChart. Pre skúsených strelcov je v ponuke streľba z kuše.

Lety balónom – obľúbené výlety trvajú zhruba hodinu pri priaznivých poveternostných podmienkach. V ponuke ja aj možnosť objednať exkluzívny let.

Lanové traverzy – až do dĺžky 100 metrov. Atraktívne traverzy sú ponad rozbúrenú rieku, roklinu alebo pomedzi stromy.

Horolezecká škola – počas štvorhodinovej lekcie sa paraglidingzoznámite so základmi bezpečnosti, lezenia a zlaňovania. Kurzy sa vykonávajú v Nízkych Tatrách – Jasná a v Liptovskom Jáne.

Geocaching – úlohou je pomocou GPS prejsť rôznymi prekážkami a nájsť tajnú skrýšu. Skupinovú aktivitu je možné skombinovať aj s inými atrakciami.

Štvorkolky – adrenalínová jazda na terénnych štvorkolkách je určená všetkým, ktorí sa chcú vyblázniť. V cene je zahrnuté aj vyznačenie trate a prilba.

lyžiarske pretekyParagliding – lieta sa prevažne z Chopku, ale po dohode sa dá aj z Donovalov, Západných Tatier alebo iného vhodného terénu. Základný tandemový let trvá asi 10 minút, termický a akrobatický približne 30 minút.

Lyžiarske preteky – profesionálne lyžiarske preteky sa dajú zorganizovať na každom svahu. Agentúra vám pripraví trať, bránky, časomieru a vyznačí štart a cieľ.

 

Atrakcie

K dispozícii je obrovské množstvo atrakcií: nafukovacia stena, nafukovací hrad, elektronický brankár, aquazorbing, aerotrim, bungee trampolína, mobilná mini herňa, airsoftová strelnica, hracie konzoly, maxi stolný futbal, mega basketball, facepainting, segway, skákacie topánky, skákacie trampolíny, bungee running, winchestrovky, ľadová stena, súboj gladiátorov, skok z veže – G Jump, vznášadlo, nafukovacia šmýkačka, kotvené lety balónom, nafukovací futbal, surf simulátor, airball, nafukovací oblúk, rodeoshow, detské autíčka, animačné programy, mini hummer rally, snežné skútre, psie záprahy, snowscoot, snowrafting.

G Jumpbungee trampolínasnowrafting

Prenájom stanov

Okrem spomínaných outdoorových aktivít a atrakcií je v ponuke stany typu pagodaaj prenájom stanov rôznych veľkostí a tvorov. Od malých po veľkokapacitné a stany typu pagoda. Navyše agentúra pripraví kompletné ozvučenie, osvetlenie, príslušenstvo k stanom, ako stoly, pivné sety, vykurovaciu techniku, podlahy, paravány či dekorácie podľa želania.

V prípade firemných akcií sa dá zabezpečiť aj branding – tlač bannerov, bilboardov a PVC fólií.

Text: K. Csongárová

Zdroj a foto: MUTTON s.r.o. Diskusia k článku (0)

Vložiť nový príspevok

Lokácia:

Slovenská republika
Kalendár akcií:

Partner:

Vyžaduje Adobe Flash Player

Partneri:

Aj vďaka vám sme získali certifikát:

Dôveryhodná firma 2017

 

Sprievodca:

Fotosúťaž:

Leto plné radosti

1. 7. – 31. 8. 2019
1. cena:
Dve vstupenky na koncert Lucie Bíla v Tatrách
2. cena:
Dámske štýlové slnečné okuliare Polaroid od Optik Morvay
3. cena:
Turistický sprievodca z rodinného vydavateľstva Dajama
1. cena redakcie:
Poukážka pre dve osoby na dve noci s raňajkami v Hoteli Európa Liptovský Mikuláš
2. cena redakcie:
Letný kozmetický balíček z dm drogérie
3. cena redakcie:
Kombinovaná vstupenka na zámok Schloss Hof a Niederweiden

Aktuality:

21.8.2019
Všetci milovníci rýchlych áut sa môžu tešiť na výnimočné preteky cestných automobilov na okruhu Slovakia ring, ktoré sa uskutočnia 24. a 25. augusta 2019.

20.8.2019
V poradí už 46. ročník najnavštevovanejšej poľnohospodárskej výstavy začína na českobudějovickom výstavisku vo štvrtok 22. a potrvá do utorka 27. augusta. Koniec augusta je pre všetkých poľnohospodárov oslavou a sviatkom úrody. Národné dožinky budú sprevádzať ľudia v krojoch, mažoretky, živá hudba, poľovníci s dravcami a loveckými psami.
19.8.2019
Zažite netradičnú nočnú prehliadku hradu Strečno či jednej z najväčších vojenských pevností v strednej Európe.
Archív aktualit

Do osobitej pozornosti:

Oznamy a upozornenia pred cestovaním do zahraničia nájdete TU.

Pridajte sa a súťažte!

Každý týždeň na facebooku nová súťaž o hodnotné ceny!

Krajina mesiaca - ESTÓNSKO, LOTYŠSKO, LITVA:

Najčítanejšie články:

Mobilná aplikácia :

aplikácia Infoglobe

stiahnuť zadarmo pre Androidstiahnuť zadarmo pre iPhone 

 

Interaktívne katalógy:

Ďakujeme:

Google hodnotenie

dnes:streda 21. 8. 2019
sviatok:Jana
dnes:
streda 21.8.
24 °C
zajtra:
štvrtok 22.8.
24 °C