www.infoglobe.sk » Aktuality

OKTÓBER V ZNAMENÍ FOTOGRAFIE – veľtrh FOTOEXPO 2018

Publikované: 12.7.2018
Prevetrajte fotoaparáty a príďte si zafotiť, objaviť aktuálne trendy, rozšíriť si obzory, získať nové kontakty či sa pobaviť na šiesty ročník veľtrhu a festivalu súčasnej fotografie FOTOEXPO 2018, ktorý sa uskutoční 20. októbra už tradične v priestoroch Národného domu na Vinohradoch v Prahe!

Môžete sa osobne stretnúť s fotografickými osobnosťami, ktoré sa s vami podelia o svoje skúsenosti na rôznorodých workshopoch, besedách a seminároch. To najzaujímavejšie zo svojho aktuálneho portfólia vám predstavia lídri z oboru fotografickej techniky, príslušenstva a tlače. Hľadáčiky svojich fotoaparátov zamierite na pôvabné fotomodelky, ktoré tu budú pózovať a zúčastníte sa voľby najkrajšej fotomodelky v súťaži MISS FOTO.

Novinkou tohtoročného sprievodného programu bude sekcia cestovateľskej fotografie, v rámci ktorej sa uskutočnia prednášky cestovateľov o pútavých miestach našej planéty. Tešte sa na zaujímavé príbehy a jedinečné fotografie.

 

Súťaž FOTOTALENT 2018

Viete sa na svet dívať očami fotografa a bavia vás výzvy?

Či už hľadáte inšpiráciu v prírode, ľuďoch, alebo technických veciach, vaše fotografické schopnosti preveríme v rámci troch zaujímavých tém:

1. Krása hôr

Hory zahalené v hmle alebo v lúčoch svetla, za ranného brieždenia alebo naopak pri západe slnka, mierne kopce, strmé skaliská či hrozivo vyzerajúce štíty veľhôr. To všetko dáva pocit monumentálnosti a niečoho vyššieho. Skoro ako by ste sa sami stali súčasťou pomyselného neba. Zachyťte krásu hôr a sprostredkujte ten úžasný zážitok.

2. Umelecký akt

Ženské či mužské telo je inšpiráciou mnohých fotografov a často aj prvým dôvodom, prečo vziať do ruky fotoaparát. Ladné krivky, hra svetla a tieňu a rozmanitosť ľudských siluet dávajú nepreberné množstvo možností pre kreativitu a fantáziu.

3. Opustené budovy

Zub času na nich nechal svoj otlačok. Dôvody, prečo sú prázdne a opustené, sú rôzne. A možno práve tajomstvo je to, čo je na nich fascinujúce. Popusťte uzdu svojej fantázie a zaznamenajte príbehy opustených budov. Možností stvárnenia je mnoho.

Ste kreatívny? Máte talent? Predveďte sa! Najneskôr do 15. 9. 2018 môžete fotiť a posielať svoje unikátne snímky na e-mail fototalent@terinvest.com.

 

Ku každej fotografii treba dodať jej názov, miesto kde bola urobená, zvolenú tému, meno a priezvisko autora, telefonické a korešpondenčné spojenie.

O najlepšej fotografii každej kategórie rozhodne odborná porota.

Vyhlásenie výsledkov súťaže a predanie hodnotných cien prebehne na veľtrhu FOTOEXPO 2018.

Podmienky a postup súťaže

 

Buďte v obraze a sledujte aktuality veľtrhu FOTOEXPO!

www.fotoexpo.cz

www.facebook.com/veletrhfotoexpo

www.instagram.com/fotoexpo_veletrh

 

Zdroj: FotoexpoDiskusia k článku (0)

Lokácia:

Slovenská republika
Kalendár akcií:

Partner:

Vyžaduje Adobe Flash Player

Partneri:

Aj vďaka vám sme získali certifikát:

Dôveryhodná firma 2017

 

Sprievodca:

Fotosúťaž:

Farby jesene

1. 9. – 31. 10. 2018
1. cena:
Kniha Rozprávanie ruského pútnika + sada vitamínov
2. cena:
Elegantná dámska kabelka a prívesok
3. cena:
Termopohár, magnetka a muzikálové CD
1. cena redakcie:
Pobyt pre dve osoby na dve noci v 4* hoteli Piroška (Maďarsko)
2. cena redakcie:
Poukážka na 5 vstupov do LADY FITNESS s profesionálnym trénerom a k tomu špeciálne nápoje zdarma
3. cena redakcie:
Luxusný príbor značky Berndorf

Aktuality:

23.9.2018
V týchto dňoch sa v Bardejovských kúpeľoch dokončila obnova turistického okruhu Ostrá Hôrka. Turistický chodník má spolu 3 okruhy, najväčší meria 3,5 km, stredný 1,5 km a najmenší 1 km. Slúžiť bude bežkárom, horským cyklistom i turistom a vhodný je aj na prechádzky rodín s deťmi.
22.9.2018
V národnej prírodnej rezervácii Soos, ktorú spravuje Mestské múzeum Františkovy Lázně, vznikne nové návštevnícke centrum s bádateľňou, prírodnou učebňou a zázemím.
21.9.2018
Aj tento rok sa môžete tešiť na festival vedy - Európsku noc výskumníkov, ktorý sa uskutoční v posledný septembrový piatok (28.9.) v mestách: Bratislava, Banská Bystrica, Žilina, Košice a Poprad.
Archív aktualit

Do osobitej pozornosti:

Oznamy a upozornenia pred cestovaním do zahraničia nájdete TU.

Pridajte sa a súťažte!

Každý týždeň na facebooku nová súťaž o hodnotné ceny!

Krajina mesiaca - BULHARSKO:

Najčítanejšie články:

Mobilná aplikácia :

aplikácia Infoglobe

stiahnuť zadarmo pre Androidstiahnuť zadarmo pre iPhone 

 

Interaktívne katalógy:

Ďakujeme:

Google hodnotenie

dnes:nedeľa 23. 9. 2018
sviatok:Zdenka
dnes:
nedeľa 23.9.
20 °C
zajtra:
pondelok 24.9.
16 °C