www.infoglobe.sk » Fotosúťaž

Fotosúťaž - Na ľudovú nôtu

 
Doba trvania súťaže: 1.9.2012 - 31.10.2012
Termín na hlasovanie: 3.9.2012 - 26.10.2012

Jeseň je najfarebnejším obdobím v roku. Je to čas opadávania lístia zo stromov, ktoré hrá všetkými farbami, ale tiež obdobím zberu úrody a príprav na zimu. S týmto obdobím, tak ako vlastne s každým ročným obdobím, sa spája aj viacero ľudových zvykov a tradícií. Jeseň sa však pre mnohých spája aj so slovným spojením jeseň života. Aj keď by sa mohlo zdať, že téma našej fotosúťaže je tentoraz naozaj veľmi úzka, nie je tomu tak. Všade navôkol nás je množstvo zvykov, tradícii, a my si často ani neuvedomujeme, že sú to krásne odkazy od našich starých či prastarých rodičov. Veď si len spomeňte na všetky skvelé recepty od našich starých mám, či už sú to bryndzové halušky, lekvárové buchty, úžasné slivkové gule, či chutné domáce zaváraniny. Nemali by sme zabúdať ani na nádhernú ľudovú architektúra, ktorá sa dodnes zachovala nielen v skanzenoch, ale aj v mnohých našich obciach. A čo príroda? Človek s ňou bol v minulosti v omnoho krajšom vzťahu ako dnes. Kedysi ľudia trávili v prírode oveľa viac času, či už pri práci, na rodinných výletoch, stanovačkách, alebo opekačkách, ktoré dnes už vytláča trend grilovania v záhradách. Tak neváhajte, zoberte do rúk fotoaparát, majte oči otvorené a určite sa Vám podarí zachytiť čosi, s čím sa oplatí zabojovať o skvelé ceny v našej fotosúťaži. Už sa tešíme na vaše fotografie.  

Pripomíname, že každý súťažiaci sa môže zapojiť iba s jednou, výlučne vlastnou fotografiou. Odporúčame pozorne si prečítať podmienky fotosúťaže.

Prvé miesto získa fotografia z najväčším počtom hlasov od našich čitateľov.

Redakcia Infoglobe.sk nezávisle od získaného počtu hlasov odmení ďalších troch súťažiacich, ktorí najlepšie zachytia danú tému súťaže, alebo sa do fotosúťaže zapoja naozaj nezvyčajným záberom, ktorí nás chytí za srdcia či za bránice :-).

 

1. cena – 3 dňový pobyt s raňajkami + vstupom do relax centra (sauna + vírivka) + vstup do múzea Čičmany pre 2 osoby venuje penzión Javorina v Čičmanoch

 

Štýlový penzión Javorina situovaný v rozprávkovo krásnej obci Čičmany, ktorá je známa svojimi jedinečnými maľovanými zrubovými drevenicami, venuje výhercovi 3 dňový pobyt s raňajkami (2 noci). Súčasťou výhry je aj vstup do relax centra, kde nájdete saunu a vaňu s vírivkou. Ako bonus sa výherca môže tešiť na vstupenku do múzea Čičmany pre 2 osoby.

 

Ceny redakcie:

 

Štyri vstupenky na predstavenie v divadle Heineken Tower Stage

Divadlo Heineken Tower Stage je súčasťou zrekonštruovanej budovy Tower 115, ktorá sa nachádza na nábreží Dunaja. Svojim dramaturgickým zameraním je divadlo HEINEKEN TOWER STAGE profilovým divadlom pre hudbu a tanec, teda jeho javisko je otvorené širokému spektru zaujímavých projektov. Diváci tu majú možnosť vidieť predstavenia čisto tanečné, ale aj hudobno-dramatické, muzikál, či dokonca un-plug verziu koncertu niektorých slovenských hudobných kapiel. Mentorom a spolumajiteľom divadla je Ján Ďurovčík, renomovaný slovenský režisér a choreograf. Medzi repertoár divadla neodmysliteľne patrí muzikál: Čajočky, muzikál Ôsmy svetadiel, tanečné predstavenia Carmen, GASP, Vták ohnivák.

 

Štyri vstupenky na predstavenie v divadle Nová scéna

Divadlo Nová scéna vzniklo v r. 1946. Nová scéna začala činnosť 30. 11. 1946 premiérou Shakespearovej komédie Skrotenie zlej ženy v réžii Drahoša Želenského. Od roku 1954 sa Nová scéna definitívne osamostatnila a začala v podobe dvojsúborového divadla pôsobiť pod vlastným vedením. Medzi súčasný repertoár divadla patria: Cigáni idú do neba, Aj muži majú svoje dni, Muzikálový sen, Ôsmy svetadiel, Charleyho teta, Čarodejník z krajiny Oz, Boyband, Edith a Marlene, František z Assisi, Šialené nožničky.

 

Knižná publikácia od vydavateľstva Dajama

Vydavateľstvo Dajama venuje knižnú publikáciu Najkrajšie prírodné rezervácie, v ktorej budete môcť objavovať krásy Slovenska. Vydavateľstvo DAJAMA vzniklo v roku 1995 ako vydavateľstvo geografickej a turistickej literatúry a jeho cieľom bolo od začiatku propagovať krásy Slovenska a jeho regiónov. Jednotlivé publikácie postupne vychádzajú v mnohých inojazyčných mutáciách, lebo jedným z hlavných cieľov vydavateľstva je propagovať Slovensko v zahraničí a medzi zahraničnými návštevníkmi a hosťami.

  

Výhercovia fotosúťaže:

 

1. cena:3 dňový pobyt s raňajkami + vstupom do relax centra (sauna + vírivka) + vstup do múzea Čičmany pre 2 osoby venuje penzión Javorina v Čičmanoch pre výherkyňu Zlatku Zmatkovú za fotografiu „Strašidielko pri jaskyni“.

 

Ceny redakcie:

 

Divadlo Heineken Tower Stage venuje štyri vstupenky na predstavenie pre Juraja Kuboša za snímku „Tieňohra na salaši“

Divadlo Nová scéna venuje štyri vstupenky na predstavenie pre Martina Bruteniča za snímku „Hrnčiar“

Knižnú publikáciu od vydavateľstva Dajama získava Alojz Krčeľ za fotografiu „Mastný chlieb s cibuľou - slovenská špecialita „

 

VÝHERCOM GRATULUJEME!!!

 
Hlasovanie sa už skončilo.
NázovAko dúha lístky vyšívala
AutorMária Streicherová
Mesto3. mesto
Snímka vznikla u mňa doma. Slnku sa zachcelo. A mne tiež. Utekať pre fotoaparát. Čas 20.08. 2012 10:35

Lokácia:

Slovenská republika
Kalendár akcií:

Partner:

Vyžaduje Adobe Flash Player

Partneri:

Aj vďaka vám sme získali certifikát:

Dôveryhodná firma 2017

 

Fotosúťaž:

Jarné potulky

1. 3. – 30. 4. 2019
1. cena:
Balíček prekvapení z Divadla Nová scéna
2. cena:
Knižná publikácia Madagaskar - moja láska
3. cena:
Dve vstupenky na komédiu s pesničkami - KLIMAKTÉRIUM... a čo?
1. cena redakcie:
Pobyt pre 2 osoby na 2 noci vo Villa Credo , Vysoké Tatry
2. cena redakcie:
Balíček kozmetiky od spoločnosti ALDA SLOVAKIA
3. cena redakcie:
Bluetooth reproduktor JBL GO 2

Aktuality:

21.4.2019
Hlavné mesto Slovenska vás pozýva na 16. ročník obľúbeného podujatia s bohatým programom pre všetkých, ako aj na mestský open air festival Bratislavský majáles.
20.4.2019
Zahájenie v poradí už ôsmej litomyšlskej kúpeľnej sezóny prebehne od stredy 24. do nedele 28. apríla. Po roku opäť kúpeľná promenáda ožije slávnostným sprievodom, ale tiež hudobnou a divadelnou produkciou. Chýbať nebudú ani obľúbené kúpeľné pramene, kúpeľné lavičky, výstava historických vozidiel a prvorepublikové žandárstvo.
19.4.2019
Pozývame vás na výstavu bonsajov v Botanickej záhrade UPJŠ v Košiciach, ktorá sa uskutoční od 26. apríla do 1. mája 2019.
Archív aktualit

Do osobitej pozornosti:

Oznamy a upozornenia pred cestovaním do zahraničia nájdete TU.

Pridajte sa a súťažte!

Každý týždeň na facebooku nová súťaž o hodnotné ceny!

Krajina mesiaca - MAROKO:

Najčítanejšie články:

Mobilná aplikácia :

aplikácia Infoglobe

stiahnuť zadarmo pre Androidstiahnuť zadarmo pre iPhone 

 

Interaktívne katalógy:

Ďakujeme:

Google hodnotenie

dnes:nedeľa 21. 4. 2019
sviatok:Ervín